Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też brakuje. Grzesiek jak znajdziesz dwa to pamiętaj o mnie.:)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gdzieś na pchlim trafię to chętnie oddam w cenie zakupu :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nigdzie nie spotkałem się z informacjami na ten temat, ale druzja rosjanie rózne ekperymenta podejrzane robili :D:D:D


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli się przetaczam ze zdjęciami przez Sławy Pierestrojki :)

 

post-60300-0-45445600-1421236677.jpg

post-60300-0-90983500-1421236654.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabszy stan niż zwykle u mnie, ale nie mogłem się oprzeć cenie (35zł! :o) i nieposiadanej wersji..  -_-

 

post-60300-0-04012500-1423931068.jpg

post-60300-0-69987800-1423931070.jpg

 

..i bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Łuczyk kwarcowy, co rakietę udaje.

Po przedmuchaniu i założeniu baterii ruszył aż miło.

post-52629-0-12721500-1427136166_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do tego zestawu zegarków propagandowych możemy jeszcze zaliczyć takie dwa:

 

post-77043-0-72713100-1434810492.jpg

 

post-77043-0-69736400-1434810504.jpg

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta porządna.

 

..ale Sława jest noworuska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem dlaczego tak późno zakładam ten temat, który przecież nie tylko dla mnie ale dla tak wielu kolekcjonerów jest magnesem przyciągającym ich do radzieckiej sztuki zegarmistrzowskiej.

 

Bardzo bowiem intrygują i ciekawią na radzieckich tarczach zegarków polityczne hasła na 'tarczach' (zegarków), symbole czerwonej gwiazdy, Kremla czy sierpa i młota. W wątku ‘Zegarków okolicznościowych’ pomimo, że pojawiło się kilka Pierestrojek to jednak uznaliśmy, że ze względu na rangę i wagę tego zjawiska powinno być ono traktowane oddzielnowątkowo.

 

Ponieważ jednak mam trochę obaw czy sama Pierestrojka jest w sensie zegarkowym wystarczająco obszerna to postanowiłem połączyć ją z tarczami propagandowymi.

 

W tym temacie pokazujemy więc wszelkie zegarki wyprodukowane w ZSRR, które:

  • dotyczą okresu Pierjestrojki (umownie 1985-1991) i posiadają na tarczy hasła z tym związane (np. głasnost (ros. jawność), demokracja itp.) lub dotyczą tej okoliczności
  • zegarki posiadające na tarczach samotne symbole komunizmu czy „czerwonego” ZSRR (np. czerwone gwiazdy, symbole Kremla, sierp i młot, flagi ZSRR) – zegarki nie będące jednak okolicznościowcami.

Tak więc, niech się stanie..

 

Na początek wstawię kilka klasycznych ale rzadszych Pierestrojek (bez np. ostatniej Enderowskiej czwórki) oraz przykłady tych zegarków, które według mnie symbolizują Propagandę.

 

attachicon.gifł2849 - Kopia.JPG

 

attachicon.gifł3090 - Kopia.JPG

44

 

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka

Sam nie wiem dlaczego tak późno zakładam ten temat, który przecież nie tylko dla mnie ale dla tak wielu kolekcjonerów jest magnesem przyciągającym ich do radzieckiej sztuki zegarmistrzowskiej.

 

Bardzo bowiem intrygują i ciekawią na radzieckich tarczach zegarków polityczne hasła na 'tarczach' (zegarków), symbole czerwonej gwiazdy, Kremla czy sierpa i młota. W wątku ‘Zegarków okolicznościowych’ pomimo, że pojawiło się kilka Pierestrojek to jednak uznaliśmy, że ze względu na rangę i wagę tego zjawiska powinno być ono traktowane oddzielnowątkowo.

 

Ponieważ jednak mam trochę obaw czy sama Pierestrojka jest w sensie zegarkowym wystarczająco obszerna to postanowiłem połączyć ją z tarczami propagandowymi.

 

W tym temacie pokazujemy więc wszelkie zegarki wyprodukowane w ZSRR, które:

  • dotyczą okresu Pierjestrojki (umownie 1985-1991) i posiadają na tarczy hasła z tym związane (np. głasnost (ros. jawność), demokracja itp.) lub dotyczą tej okoliczności
  • zegarki posiadające na tarczach samotne symbole komunizmu czy „czerwonego” ZSRR (np. czerwone gwiazdy, symbole Kremla, sierp i młot, flagi ZSRR) – zegarki nie będące jednak okolicznościowcami.

Tak więc, niech się stanie..

 

Na początek wstawię kilka klasycznych ale rzadszych Pierestrojek (bez np. ostatniej Enderowskiej czwórki) oraz przykłady tych zegarków, które według mnie symbolizują Propagandę.

 

attachicon.gifł2849 - Kopia.JPG

 

attachicon.gifł3090 - Kopia.JPG

0094099 poza

 

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44

 

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka

0094099 poza

 

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka

O co chodzi z tym postem? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na odprysk klasycznej wojny hybrydowej.. -_-

Wiadomo kto się w tym specjalizuje.. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mike S
      Mechaniczny zegarek Peterhof (Brand Rakety) z nadrukowanym hasłem GŁASNOST.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.