Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

"Prawdziwy Moonwatch"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz Dąbrowski

Wracając więc do wątku, tu znajdziesz fajną tabelę wycen: http://www.fratellowatches.com/speedmaster-price-guide/a szukać pewnie najlepiej na Omega Forums itp - na chrono są niby dwa, ale jeden na pewno kombinowany, drugi chyba też i drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- analiza wypowiedzi kosmonautów szczególnie wiele lat po pokazuje, że musieli kłamać

Żaden kosmonauta nie był na Księżycu, więc tu masz rację.

Nie był tam też jeszcze żaden taikonauta.

Byli tam tylko astronauci ;-)

 

Rozmawiałem z jednym z nich. Na pytanie czy astronauci naprawdę byli na Księżycu powiedział że nie ma pojęcia gdzie byli inni, on był na Księżycu :-)

 

 

Piramidy to jest spisek. Niby zbudowane, a od tysięcy lat nikt nie potrafił zbudować kolejnej. To na pewno jest wielkie oszustwo.

 

 

No popatrz... a tak liczylem :D

Słuchaj, da się załatwić.

Mam znajomego, który ma znajomego z Tunezji, który ma dojścia.

Więc go poproszę, i on przy okazji wakacji przywiezie oryginalny egzemplarz. Nówkę nie śmiganą, którą Aldrin Armstrong miał pod rękawem bo się bał zniszczyć. Cena na pewno też będzie atrakcyjna, wliczając polerkę u Zbigniewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ale tekst z wielka stopą położył mnie na dywanie  :D  Uśmiałem się z tych postów!!!! nieźle jesteście poparani :lol:  dlatego tak często tu wracam . Powiedzcie jak można odejść od tematu zegarka ,poprzez misje ,zamachy w USA i teorie spiskowe po YETI :lol: Pozdrawiam was gorąco B)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Sasha Gray jest dziewicą i to wszystko reżyserował Walt Disney

 

comment_cqsOgfTE2l1US4yfjtQLWz6VHPrJdvk8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.