Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartheck

CRT vs. LCD

Rekomendowane odpowiedzi

A może warto poczekać na SED od Canona albo Toshiby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może warto poczekać na SED od Canona albo Toshiby?

 

Moze i warto, ale czekajac na nowosci mozna czekac w nieskonczonosc, bo ciagle bedzie premiera czegos lepszego.


Seiko SNM011

...w codziennej pogoni za dokładnością, w powietrzu, na lądzie, po wodą.

 

PMy nie dochodza (czasem), kontakt via email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się zdecydowałem na CRT teraz tylko muszę znaleźć coś, co mi przypadnie do gustu (także finansowo), zaskoczyło mnie jednak to, że gdy kupuje się telewizor w sklepie internetowym nie ma przesyłki gratis :? .


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu od ok roku pracuje matryca LCD firmy LG - Przyznam szczerze, że kopletnie nie zauważyłem, żeby ten telewizor był w czymkolwiek gorszy od CRT Philipsa, którego zastąpił. Kompletnie nie znam się na telewizorach, mogę tylko powiedzieć, że zarówno stary Philips jak i nowy LG sa małymi telewizorami (coś około 21 cali) ze średniej-niższej półki. Kąt widzenia na LCD jest bardzo duży - właściwie nawet patrząc prawie od boku nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.