Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
rysqut

Jaki pasek do mojego "ruska" ?

Recommended Posts

Czy taki handmade pasuje do bociana? ;) a jeśli nie to do jakich?

post-84779-1482785964,7416_thumb.jpeg

wypassportowane z tapatalka

Taką? Czarny pasek z białymi przeszyciami ;)

Na przykład taki ;)

post-84779-1482786875,2289_thumb.jpeg

Edited by Sebolski

Guest Yakovlev

Czy taki handmade pasuje do bociana? ;) a jeśli nie to do jakich?

Taki handmade to do Amfibii i Komandirów. One uroczo wyglądają na surowych paskach.

A taki Bocian wymaga już elegancji ;) Nieważne w jakim stanie zegarek, elegancki pasek nada mu szyku.

Tylko żeby pasek nie przyćmił zegarka ;)

Taki handmade to do Amfibii i Komandirów. One uroczo wyglądają na surowych paskach.

A taki Bocian wymaga już elegancji ;) Nieważne w jakim stanie zegarek, elegancki pasek nada mu szyku.

Tylko żeby pasek nie przyćmił zegarka ;)

hmmmm, ale gdyby kolor paska był czarny lub ciemny, lub szary  to tak. Paskowi temu kolorystycznie bliżej właśnie to złotych i pozłacanych niż stalówek w postaci amf czy komandirskich :) masz jakąś zbliżoną konfigurację bym mógł się upewnić :)?

Guest Yakovlev

...Paskowi temu kolorystycznie bliżej właśnie to złotych i pozłacanych niż stalówek w postaci amf czy komandirskich :)

...masz jakąś zbliżoną konfigurację bym mógł się upewnić :)?

Każda Amfa lub Komandir dobrze wygląda na pasku handmade.

Jakieś tam pewnie mam, ale to moje "poczucie piękna" ;) jeśli trzeba to jutro wrzucę fotki

Każda Amfa lub Komandir dobrze wygląda na pasku handmade.

Jakieś tam pewnie mam, ale to moje "poczucie piękna" ;) jeśli trzeba to jutro wrzucę fotki

no nie pisz ,że beczka na tym pasku wyglądałaby super i do tego ciemna sektorówka albo nie daj Boże uszata :) handmade ok ,ale z dopasowanym kolorem :)

Edited by Sebolski

Guest Yakovlev

no nie pisz ,że beczka na tym pasku wyglądałaby super i do tego ciemna sektorówka albo nie daj Boże uszata :) handmade ok ,ale z dopasowanym kolorem :)

A dlaczego nie ? Dopóki nie przymierzysz nie przekonasz się ;)

Kolor do czego ? Tarczy, koperty czy wskazówek ? Czasami kontrast robi całą robotę ;)

A dlaczego nie ? Dopóki nie przymierzysz nie przekonasz się ;)

Kolor do czego ? Tarczy, koperty czy wskazówek ? Czasami kontrast robi całą robotę ;)

A jak to wygląda? Tak na szybko światło zimne i ciepłe ;) mam nadzieję, że zaprzeczysz bo ja tego jakos nie widzę :)

post-84779-1482788956,2959_thumb.jpeg

post-84779-1482788964,1392_thumb.jpeg

post-84779-1482788972,404_thumb.jpeg

Guest Yakovlev

Dlaczego ? Gdyby pasek był w całości gładki tak jak ta górna część to można by było rozważyć to zestawienie ;)

Ta dolna "dziurkowana" część paska psuje obraz całości.

Dlaczego ? Gdyby pasek był w całości gładki tak jak ta górna część to można by było rozważyć to zestawienie ;)

Ta dolna "dziurkowana" część paska psuje obraz całości.

hmmm, po dłuższym namyślunku tak  w 80% mogę się zgodzić :)

hmmm, po dłuższym namyślunku tak  w 80% mogę się zgodzić :)

Moja.post-68064-0-39680000-1482793338_thumb.jpgpost-68064-0-45858800-1482793318_thumb.jpgpost-68064-0-52190700-1482793354_thumb.jpg

Pas od spodni i klamra od starego plecaka.

Witam

Dotarła do mnie amfibia od Krisa (podziękował pięknie) i nie mogłem się powstrzymać, założyłem co było i poleciałem do roboty.

Zastanawiam się co by pasowało? Czy taka brązowa skóra jak na zdjęciu poniżej, czy może jakiś parciak z kolorkami? Zegarek będzie raczej często używany, do tego może być zmoczony.

post-93377-0-51221000-1484939342_thumb.jpg

post-93377-0-80390800-1484939354_thumb.jpg

ubranko tutaj rakietka

Szukam takiego paska z podkładką do swojego Poljota. Będę bardzo wdzięczny za namiar. Zegarek mam po dziadku i na takim pasku zegarek otrzymałem, niestety pasek się rozpadł .

dziękuje :)

Maciek

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Guest Yakovlev

Szukam takiego paska z podkładką do swojego Poljota. Będę bardzo wdzięczny za namiar. Zegarek mam po dziadku i na takim pasku zegarek otrzymałem, niestety pasek się rozpadł .

dziękuje :)

Maciek

Raczej nie na takim bo to "Hand Made".

Wpisz w szukajce Allegro "pasek z podkładką" i wybieraj

Dzień dobry

mam dylemat w sprawie wyboru paska do złotego big zero (zdjęcie poglądowe z internetów)

post-93377-0-83559700-1485983366.jpg

Najpierw myślałem o brązowym wytartym z białym przeszyciem, ale doszedłem do wniosku, że to może już za dużo kolorków być. Czarny z białym przeszyciem? Zegarek do codziennego noszenia, ew do koszuli ale nie pod muszkę.

Pozdrawiam

Czy brałeś pod uwagę brązowy pasek z podkładką (taki jak ma wyżej kolega @Sebolski), ale z przeszyciem w kolorze paska? Mam na myśli jednolity kolor całości.

Czy brałeś pod uwagę brązowy pasek z podkładką (taki jak ma wyżej kolega @Sebolski), ale z przeszyciem w kolorze paska? Mam na myśli jednolity kolor całości.

Tak, zwłaszcza w takim postarzonym brązowym. Ale boję się czy za dużo różnych kolorów nie wyjdzie i sam zegarek się w tym zgubi.

Ja bym brał brązową skórkę ale nie za grubą, bez przeszyć bocznych, bo pasek sam w sobie będzie już wąski....

Imho, podkładki pasują do bardziej vintydżowych zegarków....

pozdr.

R/

edit.: Pewnie i czarny pasek by pasował, pod kolor indeksów :-)

Edited by robertos102