Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sanik

Pasek do GLYCINE AIRMAN base 22

Recommended Posts

witajcie,

mam gorącą prośbę o pomoc w zdecydowaniu, który pasek Waszym zdaniem najlepiej pasuje do mojego airmana. Zegarek jest noszony na co dzień, zarówno do pracy (koszula, gajer) jak i po.

Posiadam trzy paski, których fotki załączam z prośbą o Wasze głosy, komentarze - zapraszam.

SANIK 

Pasek nr 1 - pomarańczowy, parciany z dwoma stałymi klamrami stalowymi (na zdjęciu w foli).

Pasek nr 2 - czarny, skórzany z zielonkawym przeszyciem i wykończeniem krawędzi.

Pasek nr 3 - brąz, skórzany z przeszyciem, wytłoczone logo.

post-69167-0-35342400-1424290853_thumb.jpg

post-69167-0-30780800-1424290860_thumb.jpg

post-69167-0-93790300-1424290866_thumb.jpg

do koszuli w pracy tylko czarny, po pracy brąz 

tak byłoby najlepiej, ale kto by to dał radę zmieniać dzień w dzień :)

Rownież uważam, że brązowy, jest zarówno elegancki jak i świetnie wyglada na co dzień. Sam mam w podobnym odcieniu i bardzo sobie cenię. Czarny może i bardziej uniwersalny, ale dla mnie nudny jeżeli mam być szczery i żadne zielone przeszycie tego nie zmieni;)

Bartosz

ZDECYDOWANIE  ORANGE . Z czasem trochę ściemnieje , ale podkreśla indywidualny styl i ekstrawagancką odwagę.

Sam mam kilka zegarków z akcentami w kolorze pomarańczy i uwielbiam je nosić , świetnie wyglądają i przyciągają wzrok ciekawskich , wyróżniają się z tłumu , to jest to .

Wybór jednak zależy już od Ciebie. Odwagi kolego !

Żyj kolorowo   :D

Jak uniwersalny to brąz, ale zdecydowanie rozważyłbym kupno pomarańczowego dla fanu - IMO wygląda super!

Brązowy. Nawet jeśli założysz czarny, nikt nie uwierzy, że to garniturowiec. Jeśli w pracy buty to brązowe zamszowe brougsy, pleciony lub zamszowy brązowy pasek i całość kompozycji bardziej casual, wtedy będzie się nawet nieźle komponował. Po pracy pewnie każdy z tych pasków będzie do czegoś pasował, choć i tu brązowy pewnie częściej znajdzie zastosowanie

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Najlepiej wyglada na brązowym , ale do gajera niepasuje żaden z tych zestawów. Moze po prostu kup do pracy jakiegos budzetowego Orienta Bambino, a po pracy bedzie wskakiwal Glycine. 

Do pracy ale nie do garnitury, wybieram pasek 2. Na wakacje,weekend - orange

zdecydowałem na wrzucenie airmana na brązową skórkę i imo ten zestaw wygląda najlepiej

pomarańcz zostawię na lato :)

dziękuję Wam za cenne uwagi

post-69167-0-09957000-1424511475_thumb.jpg

Wybór dobry :) Pamiętaj, że zawsze można sobie zmienić :) 

Ja bym mu uszył jeszcze ciemny brąz z czarnymi malowanymi bokami. Jasne szycie. 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.