Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

PULSTON

Użytkownik
 • Content Count

  481
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  --WGM--
 • Hobby
  Zegarki, rowery, okulary, motoryzacja, natura i święty spokój .

Recent Profile Visitors

1177 profile views
 1. PULSTON

  BOX STOWA

  Jak w tytule. Zakupię box do zegarka Stowa.
 2. Poszukiwane Dwa Diver-y. 1. Sinn UX 2. Stowa Seatime Prodiver Może komuś z forumowiczów zalega taki nurek i chciałby go spieniężyć za gotówkę. A dla numizmatyka mógłbym zaproponować jako część rozliczenia srebrne monety międzywojenne i okolicznościowe/inwestycyjne z lat 80/90. Dobrze by było w pełnym full set i na oryginalnej bransolecie (jednak nie jest to warunek) Zapraszam . Maciej.
 3. Poszukiwany duży ciężki kajdan z pełnych grubych ogniw w całej szerokości 22mm. bez zwężeń. Mesh / Shark też może być. Nowy lub używany, bez znaczenia. Dziękuję za uwagę i proszę o propozycje.
 4. Będąc w zeszłym roku spotkałem wielu znajomych, mam nadzieję, że tej wiosny będzie podobnie. Zakupy/wymiany też cieszą. Warto tę sobotę spędzić w Łodzi 🙂
 5. Poszukuję Sinn UX bądź UX GSG9 Mógłbym też zaproponować coś na wymianę.
 6. PULSTON

  BOX do EDOX-a

  Chętnie kupię box do damskiego zegarka EDOX.
 7. Rowerzysta z Estonii, na własnoręcznie wykonanym rowerze 1912 r.
 8. PULSTON

  SINN UX

  Witam, Jak w temacie poszukuję Sinn-a, UX , UX GSG9 lub UX Sansibar Rozważę każdą propozycję.
 9. Tak, konstrukcja jest sztywna i wyjątkowo lekka jak na swoje wymiary. Pomimo, że rama jest wykonana ze stalowych cienkich rurek to jej specyficzna geometria zapewnia dużą stabilność i wytrzymałość. Cechą charakterystyczną w tym rowerze jest siodełko i jego sposób zamocowania a raczej zawieszenia, tak, siodełko jest zawieszone, z tylnej strony na kilku sprężynach a od frontu wisi na pasku. Można to porównać do mini hamaka. Pasek i sprężyny skutecznie amortyzują jazdę, nie przysparzając naszemu układowi kostnemu dolegliwości które to powoduje jazda po nierównym podłożu po którym się poruszamy. Najdziwniejsze uczucie jest w momencie gdy ktoś po raz pierwszy wsiądzie na rower i zacznie jechać, 🙂 🙂 🙂 Opiszę to kolejnym razem dodając zdjęcia zawieszenia siodła. Jakbyś był w pobliżu to zapraszam, jest trochę ścieżek, tras, i fajnych miejsc do zobaczenia.
 10. Witam, Pierwszego Pedersena nabyłem około piętnastu lat temu a drugi zagościł u mnie rok po pierwszym i tak się zaczęła moja przygoda z tą marką. A stałe obcowanie z dwoma kółkami datuję na lata sprzed pierwszej komunii. Mam kilka ciekawych rowerów, ale te Pederseny są chyba najciekawszymi w mojej skromnej kolekcji. Wrażenia z jazdy są niesamowite i trudne do opisania, po prostu trzeba wsiąść i przejechać się.
 11. Zdjęcie wygrzebane sprzed paru lat, sezon się zbliża, więc najpierw przegląd i będzie jeżdżone na hamaku
 12. Wygoda wygodą, ale dobrze jest raz na jakiś czas poćwiczyć mięśnie karku, tym bardziej, że niektórzy spędzają przed monitorem zbyt dużo czasu. Ruszajcie się Panowie kiedy tylko jest to możliwe. Specjalnie dla kolegi Jacka wersja dla bardziej leniwych 😉
 13. Witam Kolegów Moje dwie dziewczyny chciały tu zaistnieć, więc przedstawiam je Ta czarna to LUNA A ta druga czarna to ZOJA Pozdrawiamy i życzymy Wesołego Alleluja Maciej ze swoimi Paniami 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.