Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Adi

Deep Blue - pokażmy amerykańców ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę napisać jedno, dla przykładu bransy np. Seiko wyglądają przy tych DB groteskowo :-).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze miałem problem z dużymi kopertami i koronkami z prawej strony. Praktycznie zawsze miałem ślad po koronce na przegubie, stąd moje zapytanie. Chodzi mi po głowie DB ale jak na razie tylko chodzi.... :P

pozdr.

R/

 

Mam ten sam problem, koronkę pilota Steinharta "pamiętałem" długo po tym jak pozbyłem się zegarka  - ale "otarcia" koronek powoduje ich niedokładne wykończenie, ostre krawędzie. W DB koronki są duże a zegarki ogólnie do lekkich nie należą, ale są świetnie wykończone i u mnie nie zostawiają śladów i nie specjalnie przeszkadzają.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt, jeśli mogę zapytać to w czym problem?

Osobiście z lepszym podejściem do klienta jak AtomicTimePL, nie znam :-).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt, jeśli mogę zapytać to w czym problem?

 

 

W niczym.

Zapytałem z ciekawości, z resztą lubię jak jest kilka możliwości wyboru........

Edytowane przez robertos102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Europie masz 5 oficjalnych dystrybutorów.

 

Pozytywna ciekawostka Atomic jest najtańszy :-).

 

ps.  np. u Australijczyka jest największy wybór ale ceny 40%+ (vat+ transport +marża +etc), ATOMICTIMEPL dla użytkowników forum daje upust :-) więc jest poza konkurencją :-)

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bateryjek nie dają bransolety a jakoś mam opory przed wydaniem na nią równowartość połowy zegarka... Ale fajne są na pewno.

Edytowane przez Testral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja zielona tego zegarka jest bardzo ładna, choć muszę przyznać że ta twoja jest też niczego sobie :-).

 

 

ps. Panowie jak wam się ten podoba http://www.atomictime.pl/product_info.php?products_id=152 , ciekawe jak długo trzyma luma w nim, ma go ktoś może, pokazać jak wygląda na ręce ?

Zegarek jest kozak dwa lata ze mną :) luma jedna z lepszych w Db koledzy pisali, że sea ram czy ten master gorzej świecą. Mój naświetlony latarką do rana spokojnie godzinę odczytuję. Fotki z archiwum :)

 

 

http://czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=20081


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś z was Depth Master 3000, jeśli tak to czy mógłby się podzielić wrażeniami.

 

Jakieś r-foty, czy ten kawałek żelastwa da się nosić na ręce :P, czy serio jest taki duży, bo czasami wymiary nie odpowiadają realnemu odczuciu wielkości.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Floyd ja mam 18,5 cm tam masz kopertę 5 mm większą. Kiedyś kolega na Cw wrzucał fotki ale to dawno temu.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pytałem dlatego, że mam casio gwg-1000 a on jest  większy od Depth Master 3000, mimo to przyjemnie leży i komfortowo się go nosi na nadgarstku 17.5-18cm.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro Aqua ma l2l 52 mm więc nie jest taki duży ale 3000 będzie imo za duży.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko zawsze miało dobrą lumę...

Choc ja myślę, ze kimś pewna jest tylko z trytem. Tez nie jest idealny, bo ma niskie t 1/2 ale za to w miarę bezpieczny...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był kiedyś taki olbrzym u mnie :wub:

 

Mogłbyś zapodać więcej zdjęć, np. jak działa tryt, i samą busole nie przysłoniętą.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy tryciak i pierwsze DB [na Etcie]

 

Bardzo fajny... [poza ETA]... ;)

 

swtmd5.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój drugi DB :) a potem trzeci i czwarty :D teraz mam żółtko i pomarańczę ;)

Generalnie zegarki tej firmy są naprawdę super wykonane i pomimo swych rozmiarów świetnie układają się na ręce no i stosunek ceny do jakości jest baaardzo na + polecam

post-41915-0-59954700-1461353733_thumb.jpg

post-41915-0-91615200-1461353849_thumb.jpg

post-41915-0-69057200-1461353887_thumb.jpg

Edytowane przez 13lesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.