Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Igor

Powiadamianie osób na allegro, że kupują podró

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna podróbkę Patka zgłaszam Allegro już od piątku i zero reakcji. Chyba poczekam na koniec licytacji i wyślę radosna nowinę szczęśliwemu nabywcy. Wydaje mi się że Allegro nie do końca przejmuje się tym problemem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, też zauważyłem że Allegro dość "średnio" reaguje na zgłaszanie takich "gniotów". Ciekawe czy wynika to z braku podstawowej wiedzy zegarkowej pracowników (bardzo często zgłaszam ewidentne "Chińskie produkty" bez jakiejkolwiek reakcji) czy jest spowodowane czymś innym ...

 

Może władze klubowe zechcą wystosować jakieś pisemko do Allegro ...


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie to może być poprostu dla allegro nie na ręke. nie wiem dokładnie jak tam jest ale coś czuje że mają jakąś prowizje od sprzedanego produktu. czyli jeśli ktoś sprzeda zegarek za 1000 a nie za 50 zł to dla nich różnica. moge się oczywiście mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam do Allegro nic nie pisze, informuję tylko uprzejmie licytujących o tym że licytują podróbę, a co z tym zrobią ...............?????????????


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość benkenobi1234

Witam . Przeglądając allegro oko moje przykuł zegarek Jacqua Montegne model Le Feu w cenie Kup teraz! za 309 zł.Na szczęście wcześniej zalogowałem się na tej stronce która ustrzegła mnie przed kupnem badziewia:). Wracając do sprawy napisałem do jednego użytkownika na allegro który kupił owy zegarek, że kupił totalną szmirę .Nie odpisał .Musze przyznać ze te modele sprzedają sie jak świeże bułecki do tej pory. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na stronie http://www.jacques-montegne.net/ jak niektórzy ludzie cieszą się z zakupu tandety. Są gusta i guściki, każdy ma prawo do swojego. Ja jednak odróżniam firmy wydmuszki i ich agresywny marketing (jw.) od czystego oszustwa, jakim jest podpisywanie badziewia marką np. Omega. To pierwsze jest uprawnione, na niemal podobnej zasadzie jak sprzedawanie zegarków po 20 000 zł (przecież 19 000 w nich to właśnie marketing). To drugie zasługuje na ściganie każdą metodą, bo zaniechanie jest grzechem (przynajmniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bawicie się w socjalistyczne państwo opiekuńcze - kontrolujecie nawet zakupy zegarków przez obywateli:)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że bawicie się w socjalistyczne państwo opiekuńcze - kontrolujecie nawet zakupy zegarków przez obywateli:)

 

Też czasami staram się zwrócić uwagę adminów allegro, że sporo jest chinczyków w "legalnej" sprzedaży.

Czemu nie pomagać ludziom?

Przecież wszystkie giełdy, komisy samochodowe pełne są samochodów bezwypadkowych, a mimo to kupujący korzystają z rad fachowców.

Sam czasami wk..... sprzedających na bazarkach "rolexy" i "omegi". Najlepsza jest ich mina, kiedy juz prawie mają klienta na oryginalne cacko, a ja zadaję głupie pytanie "Czy nie boi się Pan stać z tymi podróbami z Chin?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdecydowanie popieram powiadamianie kupujacych wielu z was jest fachowcami którzy potrafią odróżnić podróbę a wielu kupujących to laicy którzy chcą kupić fajny zegarek.Oczywiście nie piszę o osobach które za 300 zł chca kupić zegarek wart 10000 zł poniewaz wiadomo że to głupata ale w wielu przypadkach sprzedajacy wystawia wysoka cene próbując uwiarygodnic aukcje.

Więc Panowie pomagajcie jezeli możecie kiedyś moze spotkac to was w dziedzinie w której nie jesteście fachowcami.

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czasami staram się zwrócić uwagę adminów allegro, że sporo jest chinczyków w "legalnej" sprzedaży.

Czemu nie pomagać ludziom?

Przecież wszystkie giełdy, komisy samochodowe pełne są samochodów bezwypadkowych, a mimo to kupujący korzystają z rad fachowców.

Sam czasami wk..... sprzedających na bazarkach "rolexy" i "omegi". Najlepsza jest ich mina, kiedy juz prawie mają klienta na oryginalne cacko, a ja zadaję głupie pytanie "Czy nie boi się Pan stać z tymi podróbami z Chin?"

 

No tak, kupujący korzystają tyle, że z własnej inicjatywy - pod komisem nie stoją eksperci i nie krzyczą - to złom!!! hyhyh

Mi się to nie bardzo podoba, aby kogoś na siłę uszczęśliwiać.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale naprawdę nie każdy jest tak jak WY znawcą zegarków (ja kupuję jeden na 7-8 lat, może) i może to dziwne że chciałem kupić okazyjnie?

Nie szukałem specjalnie zegarka na allegro - to był raczej przypadek...

Myślę że powiadamianie i informacja o WASZYM forum jest potrzebna...

 

W sumie taka pomoc byłaby dobra, tylko wyobraźcie sobie jakby tu na forum przybyła cała (za przeproszeniem) "Alledrogowa hołota" i każdy chciałby się dowiedzieć "czy zegarek, który kupuje jest oryginalny, czy może nie", mało tego, ale mnóstwo postów bez zdjęć i żadnych innych informacji... :rolleyes: Toż to zapchałoby nowy diesel forum :rolleyes:

 

Inna sprawa, że faktycznie skąd zwykły, prosty człowiek, który raz na ruski rok (a czasem rzadziej) chce "zaszaleć" i kupuje zegarek, ma wiedzieć, że daje 1000 zł za podróbę Omegi czy IWC-ka. Z drugiej jednak strony komu (na dobrą sprawę) chce się latać po Alledrogo, ebay i gdzie bądź jeszcze i mówić ludziom, że kupują podróbę. To fakt będzie część wdzięcznych, ale znajdą się tacy, którzy orzekną, że chcemy ich przelicytować i działamy na ich szkodę...

 

Takimi sprawami winny się zajmować serwisy aukcyjne i powinny mieć zespół ludzi (wykwalifikowanych w swej dziedzinie), szukających trefnych aukcji i (ku dobru serwisu) kasować takie licytacje... ;)


Spoglądam na zegarek, lecz nie sprawdzam godziny?

Myślę sobie: ?Jurij Gagarin miał takiego gdy leciał w kosmos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.