Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Frederique Constant i Alpina prezentują swoje pierwsze smartwatche

Rekomendowane odpowiedzi

Połączenie klasyki z nowoczesnością, szwajcarskiego zegarmistrzostwa i Doliny Krzemowej - tak pierwsze w swoim portfolio smartwatche opisuje Frederique Constant i Alpina.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł o ciekawych zegarkach. Apropos samych urządzeń - myślę, że lada dzień, lada rok doczekamy się zegarków o stylistyce chronografów których subtarcze zawrą w sobie jakieś realnie użyteczne funkcje. I wtedy dopiero zrobi się ciekawie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten FC wyjątkowo ładnie się prezentuje. Z tym samym mechanizmem dostępny będzie też Mondaine Helvetica - pytanie w jakiej średnicy będzie koperta. Wygląda IMO ciekawie:

503de03ddc7773732dee7e022d9c0dab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawie :) Jeśli cena tego FC się sprawdzi, to będzie wyjątkowo fajny zegarek. Chętnie nabyłbym coś takiego w okolicach 4k, ot choćby z uwagi na jego oryginalność. Od dawna twierdzę, że FC idzie w dobrym kierunku, a to rozwiązanie tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu, chociaż sama funkcja monitorowania snu w takim zegarku raczej nietrafiona :)


"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym coś takiego kupił musiał by przy wygladzie FC oferować funkcje urządzeń samsunga i ogryzka. Samo monitorowanie snu to mało bo nie śpię w zegarku.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki ładne wizualnie, ale funkcjonalność części "Smart" (przynajmniej na podstawie tych wstępnych informacji) bliska zeru. Monitor snu? Wtf? A funkcję alarmu mają nawet Casio za 50zł. Co prawda nie ustawisz go sobie z telefonu (tutaj podejrzewam, że będzie taka możliwość), ale czy to cokolwiek zmienia?

 

2 lata na baterii brzmi świetnie. Ciekawe jak często synchronizuje się z telefonem. Może jakaś ręczna synchronizacja? Trochę by to było niewygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, moim skromny zdaniem, jeśli jest coś, co nie wymaga sztucznego ulepszania i wpakowywania na siłę elektroniki do środka, to jest to zegarek..

Ale widać gadżeciarski trend i tej gałęzi przemysłu nie ominie. Gdyby jeszcze nakleili gdzies na tarczy zielony listek poświadczający o ekologiczności, to woo hoo, dopiero by im sprzedaż podskoczyła. Jedyna rzecz, która mi się tu podoba, to tarcza FC, naprawdę ładna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC ładny jako klasyczny zegarek. Ale posiadać klasyczny zegarek z dodatkowym czymś które monitoruje sen,hmm. Nie kupiłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, teraz jest wielu chętnych na tego typu zegarki.

FC Smartwatch prezentuje się rewelacyjnie ale w złotym PVD, stalowy jest troszkę nijaki..

 

Pozdrawiam, Agnieszka


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.