Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DukeNukem1977

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DukeNukem1977 last won the day on August 10 2017

DukeNukem1977 had the most liked content!

Community Reputation

15 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Dosia Into the Ocean. Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka
 2. A u mnie wskoczył podniesiony w salonie w Galerii Kazimierz Into The Ocean! Strasznie wygodnie siedzi jak na tak wielkie bydlę. Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka
 3. Mój nowy Opos Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony jakością. Bezel nie ma żadnego luzu, chodzi z przyjemnym oporem, sam zegarek z pudła robił 5 sekund na dobę, a teraz już zszedł do 3.
 4. Dzięki! I świetnie leży, bardzo mocnym punktem tego zegarka jest jego wyprofilowanie i relatywna płaskość.
 5. Z całym szacunkiem do Eterny i jej osiągnięć, ale Lążin przynajmniej trzyma się mocno półki accessible luxury i względnie zachowuje jako-taki poziom. Współczesna Eterna zaś są tak strasznie cieniem swoich wintydżowych poprzedników, że to aż przykre. Coś jak Roamer teraz (ciut lepiej od Tisszrota) i kiedyś, kiedy mieli 11 swoich inhouseowych werków MST i masę patentów i do spółki z Enicarem ucierali rolkowi nosa nie raz. Co do Jurgensena pełna zgoda.
 6. Co prawda dokładnie to nie wiem gdzie, ale zakładam na zasadzie ufnej wiary w wyższe wartości i sprawiedliwość na świecie, że gdzieś kierwa muszą być!
 7. Tag jest, Chanel/inne gaciowniki tylko ciut wykwintniejsze też a Longines nie? Marka z tak przebogatą i ciekawą historią, pełną osiągnięć zegarmistrzowskich? Taki na przykład Hujer oferuje to samo co Longines, (2824, 7750) w podobnym jak nie gorszym standardzie wykończenia, tylko za dwukrotnie wyższą kwotę... Ech, ja rozumiem subiektywizm, ale gdzieś są granice.
 8. Ech, miałem kupić Conquesta w automacie oczywiście, ale zauroczyłem się w Romku Searock. Kurczę, chyba mimo wszystko jeszcze raz zamierzę się na lążina, bo ciągle za mną chodzi. A Wy jak oceniacie model Conquest 41mm? Jakieś wrażenia z użytkowania?
 9. Żyjemy w takich czasach, że niedługo AlfaRomeo będzie się reklamować "engineered in Germany". To już nic nie znaczy, to tylko pusta łatka, faktycznie made in swiss są cuda przekraczające możliwości finansowe nawet całkiem niebiednego śmiertelnika, a reszta to składaki z milionem podwykonawców. W ogóle przestałem na to zwracać uwagę, przynajmniej w zegarkach do 10.000 zł, liczy się dla mnie produkt końcowy, ogólna kontrola jakości i podejście producenta do klienta przy wpadkach ponabywczych.
 10. Przepraszam! Zapędziłem się ze swoimi offtopowymi dygresjami i złośliwościami. Na miejscu autora postu skorzystałbym z pomocy Rzecznika Praw Konsumenta. Pismo od niego naprawdę magicznie wręcz potrafi rozwiązać wszelakie problemy z opornym przedsiębiorcą, wiem to z własnego niestety (niestety, bo dostałem kiedyś nowy zegarek, który ewidentnie pizgnął komuś na ziemię i miał paskudną wgniotkę pod uchem i musiałem uciekać się do takich środków by udowodnić swoją rację mimo napisania do sklepu i obfocenia zegarka w 15 minut od wizyty kuriera) doświadczenia.
 11. DukeNukem1977

  Urlopowo

  Spotkanie z modliszką.
 12. Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
 13. Koluchstyl! Polecam wygooglować ich zegarki, cenę tychże i przyjrzeć się zdjęciom cyferblatów/całości w wyższej rozdzielczości. Gwarantuję niemożność podniesienia się z podłogi przez dłuższy czas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.