Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Najladniejsza wersja, choć optycznie największa, super kompatybilna z paskami, nieoklepana jak czarne.

 

Gdzie kupiłeś?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najladniejsza wersja, choć optycznie największa, super kompatybilna z paskami, nieoklepana jak czarne.

 

Gdzie kupiłeś?

Jak zapewniała pani z TAG Heuer Polska ostatnia sztuka w Polsce była w Katowicach. 2 lata gwarancji, cały komplet.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

Teraz właśnie poluję na brązowy pasek z egzotycznej skóry FC6236, bądź customizowany zamiennik hand made.

Edytowane przez jubiler1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie ten model, nosiłem na nubukowym, dziurkowanym, brązowym pasku. Nigdy później nie miałem zegarka, który byłby tak podziwiany za urodę.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie sprawdzic jakie paski i zapięcia beda kompatybilne z Carrera Calibre 5? Chodzi mi o oryginały.

Generalnie Carrera jest na sprzedaż ale co raz częściej zastanawiam sie czy nie zostawić jej dla siebie i własnie dokupić kilka pasków.

Z tego co udało mi sie do tej pory zorientować to paski powinny miec 19/18mm, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie ten model, nosiłem na nubukowym, dziurkowanym, brązowym pasku. Nigdy później nie miałem zegarka, który byłby tak podziwiany za urodę.

po tych słowach jeszcze bardziej się cieszę, że wszedłem w jej (tej carrery) posiadanie

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prośbę jednocześnie do kolegów, którzy mają w swoich TH paski typu FC6235, FC6236, etc. 

Otóż, czy moglibyście zdjąć wymiary paska z "natury". Znalazłem w sieci następujące, ale nie mam pewności, czy są zgodne z rzeczywistością :

 

szerokość : 22 mm przy uszach, 18 mm przy zapięciu

długość : 85 mm i 105 mm

grubość paska przy zegarku : 7mm

grubość paska przy zapięciu : 2,8 - 3 mm

 

Bardzo ważny jest ostatni wymiar, gdyż odpowiada za wysuwanie się bądź nie paska z zapięcia.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubość paska przy zapięciu 7 mm? Jakaś bzdura. Te Carrery mają pasek zwężający się z 22 do 20, jeśli dobrze pamiętam.

Masz już zapięcie pod pasek?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zapięcie fc5037. przy zapieciu 2,8-3 mm. 7mm podawane było przy zegarku (uszach)

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni "szwajcaromaniacy" ;)  Taka mała a może nawet wielka prośba. Czy ktokolwiek z Was koledzy jest w stanie powiedzieć coś więcej o tym stoperze? Ja biedaczysko zafixowany na sowietach, zabrałem biedaka niejako "przy okazji" i chętnie bym się czegoś więcej o nim dowiedział. Ktoś dysponuje wiedzą, lub jest w stanie wskazać mi dobre źródło informacji???

Z góry dziękuję wszystkim :D :D

post-78052-0-51058000-1487698530_thumb.jpg

post-78052-0-64174000-1487698553_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Zbliża się moment w którym muszę oddać Carrerę Cal 16 d-date (CV2A10) do pierwszego serwisu po prawie 3 latach użytkowania. Nigdy wcześniej nie serwisowałem zegarków automatycznych, zatem przy okazji do serwisu trafi Link (nie pamiętam oznaczenia model z 2006 roku) i Carrera (CV2010 - chyba takie ma oznaczenie model z 2009 roku).

Moje pytanie brzmi następująco - jakiś czas temu trafiłem na bardzo piękny film dotyczący fabrycznego serwisu (wklejam poniżej), jednak jako punkt serwisowy w Polsce podawany jest Zegarmistrz Pieskiewicz z Warszawy. Domyślam się że serwis niczym nie przypomina tego z filmu? Czy jesteście w stanie wypowiedzieć się na temat autoryzowanego serwisu Tag'a w Polsce? Czy jest jakiś sposób aby wysłać zegarki na serwis do zakładu fabrycznego w CH?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Karola. Może ma.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanie do miłośników tej marki

Ile wynosi rozmiar l2l -taga model formula 1 calibre 5 41mm automat

Mam nadgarstek 16,5 dlatego moje obawy , bo niewiem czy odrzucic od razu czy jednak jechać i przymierzyć :-)

Może przy okazji ktoś z was chcialby sie pozbyć jakąś ładną uzywke? :-)

Z gory dzięki

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Nabyłem ten oto zegarek. Do wczoraj nie wiedziałem nawet o istnieniu takiej wersji Formuły. Zegarek, leżąc sobie na wystawie sklepowej, był w stanie przyciągnąć moją uwagę na tyle, że zdecydowałem się go kupić.

Jest bardzo prosty ale ciekawy zarazem, więc cieszy moje oczy bardzo.

 

89cdcd89191cffac4cabb57909cce333.jpg

eb5153fc637a0829af2ad7a5eae75a19.jpg

d395106de4a98fb73f1922d4d98e49cf.jpg

8dec21b96d015750310fb90fe1b4f3bd.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

A takiego kwarca sobie moja druga połowa wybrała:

1405e1948a40e32513620e6174fbcc8d.jpg

 

Pozdrawiam

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Nabyłem ten oto zegarek. Do wczoraj nie wiedziałem nawet o istnieniu takiej wersji Formuły. Zegarek, leżąc sobie na wystawie sklepowej, był w stanie przyciągnąć moją uwagę na tyle, że zdecydowałem się go kupić.

Jest bardzo prosty ale ciekawy zarazem, więc cieszy moje oczy bardzo.

Sent from my SM-G930F using TapatalkA takiego kwarca sobie moja druga połowa wybrała:

Pozdrawiam

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Kup bransolete.będzie mu znacznie lepiej

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pomogę, ale mam taki sam rozmiar nadgarstka, i mogę Ci podrzucić fotki z przymiarki TAGów

- day date ma rozmiar 41mm

-date 39 mm

 

Przy okazji pytanie do publiczności, podoba mi się ten większy, nie jest za duży? 

 

post-90768-0-15855600-1488796282_thumb.jpg

post-90768-0-64595700-1488796292_thumb.jpg

post-90768-0-86978700-1488796296_thumb.jpg

Witam
Pytanie do miłośników tej marki
Ile wynosi rozmiar l2l -taga model formula 1 calibre 5 41mm automat
Mam nadgarstek 16,5 dlatego moje obawy , bo niewiem czy odrzucic od razu czy jednak jechać i przymierzyć :-)
Może przy okazji ktoś z was chcialby sie pozbyć jakąś ładną uzywke? :-)
Z gory dzięki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Przy okazji pytanie do publiczności, podoba mi się ten większy, nie jest za duży? 

 

Jak się podoba większy to brać większy. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.