Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gustaw6666

Na codzień z brązowym paskiem.

Carrera vs Portofino vs Aqua Terra  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny jest. Niech się nosi.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mu na tym pasku, byl w zestawie czy dokupiles jakiejs innej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek kupiłem na allegro, nie jest sygnowany żadnym logotypem natomiast zdaje się być niezłej jakości. Trafiłem na taki po prostu, sprzedawany jako zamiennik do Heuera a dziurkowana powierzchnia pasowała mi do charakteru tego zegarka i do fabrycznych kompletacji innych wersji Carrery. Kolor pasował natomiast do wielu moich butów i pasków. Swoją drogą - nosząc ten pasek w upał mam wrażenie, że jego otwory odgrywają niebagatelną rolę w odprowadzaniu potu. Nawet noszą zegarek zapięty stosunkowo ciasno przy 30 st. C nie odczuwałem dyskomfortu typowego dla wilgotnego od wewnątrz od potu paska ze skóry.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.