Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mile zaskoczony wysokością nowego Worldtimera: 11,5mm bardziej do mnie przemawia niż 14mm jakie często mają takie zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy ten nowy Worldtimer. Z ceną, mimo że nowość, też nie polecieli. Jest chyba taka sama jak za GMT w Tridencie Pro.

Według mnie bardzo fajna wielowarstwowa tarcza z nakładanymi oraz zagłębionymi indeksami. Koronki i ich rozmieszczenie również ciekawe.

Na minus chyba trochę nudny dekiel. No i nie jestem przekonany co do wskazówek.

Rozumiem nawiązanie do historii ale wyglądają trochę, zapewne prze białą luminowę, jakby ktoś na nie naciągnął prezerwatywy.

 

c8-44-gm-st_3d.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wypust po ostatnim najezdzie nekrofilii... Tarcza robi wrażenie, a wysokość koperty słuszna. Szkoda, że nie mniejsza średnica i że po robocie nad tarczą brakło pary na dekiel. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg CW to "pipette style" :D

Ja żałuję że nie zrobili obrotowego pierścienia z 24h zamiast wskazówki GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno... Koledzy widzieli jakie teleskopy zastosowali w tym modelu? Przeoczyłem coś czy to nowość u nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11fb89d47f1965d1a24e2c9add04b46d.jpg

 

Nowy nabytek. Kupowałem go święcie przekonany że ma typowy układ ETA 2893 z datą przerobioną na wskaźnik kraju, a tu miła niespodzianka: obie wskazówki godzinowe pracują w trybie 24h. Teraz muszę upolować bransoletę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek. Kupowałem go święcie przekonany że ma typowy układ ETA 2893 z datą przerobioną na wskaźnik kraju, a tu miła niespodzianka: obie wskazówki godzinowe pracują w trybie 24h. Teraz muszę upolować bransoletę :)

 

Gratulacje! Niech się nosi! Taki Airman Purist w wersji ChW? ;)

 

"Się nie znam", ale widzi mi się, że mu bardziej po drodze z paskiem niż kajdanem.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :) też go mam (czym się już tam kiedyś chwaliłem w tym temacie wraz z krótką recenzją). Mój oryginalnie był na bransolecie bardzo ładnej zresztą (miły szelest), ale wolę paski. Uprzedzając ewentualne pytanie... mam bransoletę ale nie sprzedam :) ponieważ trzymam ją jako komplet i rezerwę, jakby mi się kiedyś zachciało go ponosić na niej :) Niemniej, warto ją dokupić bo jest bardzo fajna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w sklepie oficjalnym i chcą 230€ albo 169£. Tanio nie jest...

 

Mirekne, ta bransoleta ma mikroregulację bez narzędzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to nie. Tylko usuwanie ogniw skręconych na śrubkę. Ale wieczorkiem mogę ją dokładnie obejrzeć bo po tych paru miesiącach już nie pamiętam jak dokładnie wyglądała.

 

Znalazłem swoje stare zdjęcie i tak jak napisałem, widać, że regulacja jest tylko przez zdjęcie/dodanie ogniwa skręcanego na śrubkę.

 

IMG 1164M

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za sprawdzenie. Rzeczywiście zegarek typowo na pasek, ale do tej pory preferowałem zawsze bransolety. Ponoszę i zobaczę, jeśli zostanie na dłużej to kupię żeby sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

74afce3d231b381162212233966e7b15.jpg

 

Takie zdjęcie się na stronie CW na Twarzoksiążce pojawiło.

 

Prezentacja w sierpniu, więc wkrótce. Ciekawe czy przewidywanej ceny 1500£ nie podwyższą po tym jak funt osłabł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście, jaki pomysł ma CW na brąziaka? Na razie sondują, czy klienci w ogóle są zainteresowani i czy wybulą prawie 1K (w funtach) za taką wersję Tridenta. Render pojawił się na forum CW.

 

post-66359-0-79639400-1472038775_thumb.jpeg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak planują 600m WR uzyskać przy kopercie z brązu..

Nie moje klimaty, ale jak Oris i Tudor są popularne to i dla CW się miejsce znajdzie. Steinhart oferuje taki za 40% ceny CW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście, jaki pomysł ma CW na brąziaka? Na razie sondują, czy klienci w ogóle są zainteresowani i czy wybulą prawie 1K (w funtach) za taką wersję Tridenta. Render pojawił się na forum CW.

 

Całkiem fajny, "cygański" zegarek dla mnie. Zestawienie kolorystyczne, brak fal, nowe logo nawet bardzo nie popsuło tarczy ale... koperta z brązu? Pewnie jeszcze testują różne stopy aby "ładnie się patynowało"... Brrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brąz jako materiał do mnie nie przemawia (szczególnie w cenie ok. 900 funtów),  natomiast zestawienie kolorystyczne jest świetne. Trochę późno się za to wzięli, bo moda na koperty z brązu już się będzie pewnie kończyć niedługo...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna tarcza.

 

Na renderze wygląda obiecująco podobnie jak zestawienie kolorystyczne. Oby się nie skończyło jak z innym renderem: limitką Tridenta Classic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na renderze wygląda obiecująco podobnie jak zestawienie kolorystyczne. Oby się nie skończyło jak z innym renderem: limitką Tridenta Classic.

Tomku, chodzi Ci o to, że ten granatowy na tarczy w C65 na żywo wyszedł za ciemny?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, chodzi Ci o to, że ten granatowy na tarczy w C65 na żywo wyszedł za ciemny?

Chyba nawet nie to, a:

 

- na to liczyłem:

 

c65_le_laydown_range_with_shadow_t.png- a wyszło tak:

 

0FB71322-6F1A-4E43-847D-4576CF348670_zps

 

Że tak to ujmę: tarcza nie żyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morderstwo w Maidenhead!? A poważnie: to jednak tylko zdjęcia i wolałbym obejrzeć zegar na żywo. Od tego miejsca zaczynają się w wątku dobre zdjęcia limitki Classica: http://www.christopherwardforum.com/viewtopic.php?f=1&t=37763&hilit=c65+classic&start=195

Moje wrażenie na podstawie zdjęć było takie, że granatowy wyszedł zbyt ciemny. Dlatego w ciemno bym nie kupił... NB: Na bazarku forumowym CW chodzą takie lekko używane limitki.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morderstwo w Maidenhead!? A poważnie: to jednak tylko zdjęcia i wolałbym obejrzeć zegar na żywo. Od tego miejsca zaczynają się w wątku dobre zdjęcia limitki Classica: http://www.christopherwardforum.com/viewtopic.php?f=1&t=37763&hilit=c65+classic&start=195

Moje wrażenie na podstawie zdjęć było takie, że granatowy wyszedł zbyt ciemny. Dlatego w ciemno bym nie kupił... NB: Na bazarku forumowym CW chodzą takie lekko używane limitki.

 

Morderstwo w Maidenhead, to prawie by było wynikiem legendarnego, świetnego kontaktu z obsługą klienta ChW... ;)

 

Na zdjęciach jest to co nieprecyzyjnie nazwałem, wybaczcie... Nie chodzi o kolor, chodzi o ogólny odbiór tarczy. O! Kontiki na żywo, petarda (btw, kiedy sprzedajesz? ;))! Na zdjęciach kicha, ale da się jednak dobre zdjęcia Kontiki znaleźć, a tu... sam nie wiem. Może faktycznie na żywo ten Trident mnie zauroczy.

 

Przyznam, że ciągnie mnie nadal do Classica z jedynymi słusznymi wskazówkami ale .... w oficjalnej sprzedaży nie ma, forum ChW... cóż, powiedzmy, że trzyma wysoki poziom legendarnej obsługi klienta... ;) a jednak nie, teraz sprawdziłem po miesiącu dania sobie oddechu i jednak nie idzie tą samą drogą...  :ph34r:

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wrażenia z prezentacji nowego pilota? Mi brakuje stalowego z białymi indeksami i bransoletą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.