Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vipp2

Jakiego Gshocka wave, solar polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

G-9300 z kompasem występuje też w wersji z WC GW-9300 ale na naszym rynku go nie dostaniesz, trzeba było by go sprowadzać.. 

GW-9300 jest w Polsce, ale tylko w wersji camo w chorej cenie 1611 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na ten moment wygrywa GW-9300, ponieważ posiada tough solar, wave receptor i kompas :D

 

Oczywiście jest trudno dostępny i nie planuję tyle wydać na zegarek, więc jako alternatywa na pierwsze miejsce wskakuje GW-9010. 

Przejdę się do jakiegoś salonu przymierzyć. Jeśli kupię, to z pewnością dam znać!

 

Jeżeli komuś wpadnie do głowy jeszcze jakiś pomysł, to niech da znać - jeszcze będę zaglądać do tego wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9110 Gulfman z WC i Solarem.

GW-9110-1ER.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czego nie lubię?

Nie lubię dodatkowych funkcji, z których na 100% nie będę nigdy korzystać... Strasznie mnie coś takiego drażni. 

Na przykład: napaliłem się na DW-7900, ale te wykresy pływów... Wprawdzie mieszkam niedaleko Bałtyku, ale po cholerę mi to... No i nawet nie mogę rozpatrywać tego modelu jako potencjalnego zakupu... A jeszcze jak zacząłem przypuszczać, że te śrubki z przodu to tylko atrapy... to już w ogóle ;) Rozumiecie? ;) Takie zboczenie... I tak mam ze wszystkim. Jak mam dać pieniądze za coś, czego nigdy nie użyję, to aż mnie boli zakup takiego produktu  :blink:

 

 

 

Skoro panWłodzimierz przekreślił GW-7900 z uwagi na pływy to zapewne GW-9110 też przekreśli. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zegarki z "pływami" odpadają ;) 

Gulfman też zdaje się być trochę zbyt drogi (700-800 PLN z tego co pamiętam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli S, WC, digi wyświetlacz i ma być duży to chyba nie ma takiego bez zbędnych funkcji, może GW6900, ale jest drogi i ma takie kółka, które też są niepotrzebne przecież ;) Bierz Rangemana :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;) 

 

W tym tygodniu przymierzę kilka modeli, w tym GW6900, mimo "niepotrzebnych kółek" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GW-6900 tylko jedno kółko jest niepotrzebne. W DW-6900 i GCD-X6900 trzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podepnę sie pod temat i odgrzeje forumowego kotleta.

Ostatnio wpadł mi w oko ten oto zegarek: awg-m100. Powód oczywisty - panel słoneczny i waveceptor.

Do rzeczy ... gdzie bym nie znalazł to wszędzie cena oscykuje około 600 zł, natomiast u seqndus'a chodzi on za niecałe 450 zł :o

Wiem że to sprawdzony allegrowicz, ale kurde, aż taka cena ? Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko brać, jeśli Ci sie podoba to nie ma co się zastanawiać. 

450pln to właśnie normalna rozsądna cena jak za ten model. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jutro zamawiam i już niedługo będę cieszyć się nowym nabytkiem. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać, jak dotrze i koniecznie podziel się wrażeniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam pod temat - co z wave ma obecnie najlepsze podświetlenie? Z tego co widziałem to np awg-m100 ma średnio oświetlającą diodę a zależy mi na dobrej widoczności głownie wyświetlacza a nie wskazówek. Ten jest całkiem fajny -

 

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4781853256

 

Co myślicie o sprzedawcy ?

 

Dodatkowo widze ze seria x6900 jest większa ale chyba nie występuje w gw ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca sprawdzony, zegarek bardzo fajny, kilkanaście dni temu były jeszcze klasyczne czarne GW-6900-1 dostępne u innego sprzedawcy ale widzę że już nie ma.

ostatnio też była na allegro używka od kolegi z forum ale się nie sprzedała więc możesz podpytać czy go jeszcze ma. http://allegro.pl/casio-g-shock-gw-6900-waveceptor-solar-super-stan-i5869922517.html . 

Ewentualnie jest jescze taki model w dobrej cenie http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-6900a-7er-na-prezent-nowosc-i5373211895.html pasek i bezel zawsze możesz z czasem wymienić na czarny.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku awg-m100 to prawda - oświetlenie jest takie sobie, ale wychodzę z założenia że w nocy i tak będę średnio potrzebował super dokłądności :P (chodzi o cyfrowe wskaźniki), a cena do jakości jest tutaj na dobrym poziomie. No i model ten zdobywa same dobre opinie. Dodatkowym atutem (dla mnie) jest to że nie jest tak duży jak inne g shocki, a jednocześnie jest większy niż mój obecny zegarek (seiko snk809 - brak mu takiej wytrzymałości jak w przypadku g shocków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, śruby na bezelu w tym modelu to atrapy.  ;)

 

Sprzedawca pewny, sam kupowałem od niego kiedyś zegarek..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż ,w sumie to mam już zamówionego GW 9200 ale tak się zastanawiam czy 900zł za niego to nie jest za drogo? chodzi mi po głowie jeszcze   GW 9110 i  nie wiem na którego się zdecydować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując te dwa to 9110 jest za drogi jak na to co oferuje a cena idzie w górę przez ten tytan .


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW7900 ma ten sam moduł co 9110 tylko obudowy mają zegarki inne.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900 jest świetny, śrubki to, faktycznie, atrapy, ale na pocieszenie są z tytanu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.