Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Grechulek - reklamacja Ci pozostaje jeżeli zdjęcie oddaje stan faktyczny. Ktoś może stwierdzić, że to czepianie się, ale istotnie wskazówka minutowa i sekundowa nie ustawia się we właściwym położeniu - jak na zegarek za taką kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaje dziadostwo i tyle. 3051 zł i mam zegarek po otrzymaniu reklamować? Odstępuje od umowy. Dzięki za pomoc

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek rewelacyjny lecz Twój model wątpliwy. Spróbuj EglobalCentral.pl. - tam ceny niższe. :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś dobrze korektę ustawienia wskazówek. Tak jak na filmiku? Zrób zdjęcie jak masz wszystkie wskazówki na godzinie 12.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

U mnie jest ok, i wygląda to tak. 905f026dc1745e18ee8d445f965cf9ca.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił przecież takie zdjęcie trochę wyżej i jak na moje oko jest delikatnie krzywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przesunę minutnik raz w prawo do minuta z godzina jest idealnie ale sekundnika nie ruszę do przodu...0c33a4a9b44dcbeced508bfef168f1d9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesuń minutową bo ją możesz aby była na równo a sek. nie ma skoków między indeksami to jej nie korygujesz.

Nic nie zrobisz, trafiłeś na taki model i już co nie oznacza że jest zły.

Po prostu akurat w punkt dwunasta ci nie centruję ale zapewne w innych indeksach trafia raz lepiej raz gorzej jak u każdego.

Pewnie innym np. w 30 sek., czy innej nie centruje i nawet tego nie wie lub nie widział  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomaliusz dobrze prawi.

Raz jest lepiej, raz gorzej, pozostaje się przyzwyczaić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo sprzedać (z tym może być problem - dystrybucja ZIBI i cena "nieco" wyższa) lub oddać i kupić inną sztukę (niekoniecznie z tej samej dystrybucji). Na podstawie własnego przykładu wiem, że teraz będzie Cię zapewne ta dwunasta prześladowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem tego zdjęcia. Rzeczywiscie jest trochę przesunięta.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny. Dzisiaj przyszedł i dzisiaj odeślę. Łaski nie robią.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam wszystkich, przymierzam się do zakupu GWG-1000 w czarnej (1A1) kolorystyce. Chciałbym zapytać, czy może orientujecie się czy da się gdzieś kupić do niego pasek black camo? W ogóle takie istnieją? Wiem, że w wersji MH występuje podobny, ale też nie chodzi mi to, aby naśladować MH, tylko po prostu podoba mi się pomysł z paskiem w czarnym kamuflażu.

 

I przy okazji - zamawiał ktoś z watchshop.pl? Bo to właśnie tam celuję dokonać zakupu. W sumie już to zrobiłem, ściągnęło mi hajs z konta, ale zamówienie zostało anulowane przez ich błąd w systemie (mój koszyk się opróżnił zbyt wcześnie, nie wiem, o co chodzi). Teraz mam zamrożoną kasę i nie mam zegarka ani zamówienia w toku, genialnie. Trochę się wkurzyłem, bo nie mam ani potwierdzenia na mailu, że cokolwiek mi wiszą, ani nie odpisują na maile. Zadzwoniłem i ponoć mają mi zwrócić koszt w przeciągu kilku dni, ale i tak słaba akcja.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z której wersji strony zamawiałeś: watchshop.com, czy watchshop.pl? Na pierwszej ta wersja jest za 1900, na drugiej za 2500 PLN. Na eGlobal jest za 1750, z tym, że jeśli zależy Ci na gwarancji honorowanej przez serwis Casio w Polsce, to warto MZ dołożyć do ceny WS (1900 PLN).

 

Paska camo w kolorze czarnym nie dostaniesz, jedynie MH oraz inne paski dostępne z pozostałymi wersjami GWG.

 

EDYTA: Teraz doczytałem, że z watchshop.pl zamawiałeś. Zobacz na watchshop.com :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tę cenę zmienili chyba przed chwilą, bo zamawiałem z watchshop.pl z ceną 2000 zł, jednak wynegocjowałem cenę 1750 zł (jest tam odpowiedni przycisk od negocjowania ceny). Ale teraz się wkurzyłem jeszcze bardziej - dzisiaj zamawiałem za taką cenę, moje zamówienie anulowano i teraz podwyższyli cenę! 

Ciekawe czy teraz wynegocjuję taką cenę, jaką miałem przy pierwszej próbie zamówienia. W dodatku nie z mojej winy anulowane. Eh... Zobaczę zaraz tę drugą stronę, o której mówisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tę cenę zmienili chyba przed chwilą, bo zamawiałem z watchshop.pl z ceną 2000 zł, jednak wynegocjowałem cenę 1750 zł (jest tam odpowiedni przycisk od negocjowania ceny). Ale teraz się wkurzyłem jeszcze bardziej - dzisiaj zamawiałem za taką cenę, moje zamówienie anulowano i teraz podwyższyli cenę! 

Ciekawe czy teraz wynegocjuję taką cenę, jaką miałem przy pierwszej próbie zamówienia. W dodatku nie z mojej winy anulowane. Eh... Zobaczę zaraz tę drugą stronę, o której mówisz...

Standardowa zagrywka ze strony WS, kiedyś tak miałem z Bulovą, też niby błąd systemu, nie mogli zaksięgować mojej płatności, blablabla a kasę zwrócili po 2 tygodniach od zakupu. Oczywiście zaraz po anulacji zamówienia cena poszła sporo do góry :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowa zagrywka ze strony WS, kiedyś tak miałem z Bulovą, też niby błąd systemu, nie mogli zaksięgować mojej płatności, blablabla a kasę zwrócili po 2 tygodniach od zakupu. Oczywiście zaraz po anulacji zamówienia cena poszła sporo do góry :D

 

Jeeeez, nawet nie wiem, jak to skomentować, musiałbym użyć wielu niecenzuralnych słów. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takimi zagrywkami.

 

A wracając do mojej sprawy - hajs wrócił na konto dzisiaj rano, przed chwilą złożyłem ponownie to samo zamówienie. Rabatu już nie chcieli mi uznać, ale zobaczyłem, że miałem otworzoną kartę w przeglądarce sprzed dokonania pierwszego zamówienia jeszcze, a lapa nie wyłączyłem od tamtej pory. Ogólnie po prostu miałem zaakceptowaną cenę 1750, pewnie wczoraj po prostu pominąłem tę kartę i zamawiałem z innej (mam milion kart naraz w przeglądarce, taki bajzel). Więc kontynuowałem i wszystko przeszło. Na razie wygląda git, mam potwierdzenie, elegancko. Ciekawe, czy mi tego nie anulują!'

Dobra, już Was nie zanudzam. Mam nadzieję, że tym razem stanę się posiadaczem Mudmastera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechytrzyłeś system :D

Też kiedyś podobnie TT załatwiłem, warto ładować różne rzeczy do koszyka bo w niektórych sklepach, ich stronach nie poprawia się cena w koszyku i czasem najpierw wrzucam a potem się zastanawiam :)

Dodam jeszcze że w TT nie było już zegarka na stanie ale z koszyka poszło ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, przygotujecie się, że wrzucę po weekendzie parę fotek, chcąc się upewnić, że wskazówki są prosto ustawione. ;) Przeglądałem temat i widziałem, że kilku osobom kwestia spędzała sen z powiek, a też jestem uczulony na takie niedoskonałości. W każdym razie mój sikor już wysłany, z tego co widzę, także teraz pozostaje modlitwa, aby dotarł idealny egzemplarz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Zanim kupiłem swojego Mudmastera patrzyłem w salonie na tę wskazówkę sekundową chyba parę minut, czy dokladnie wpisuje się w każdy swój indeks na tarczy. Poprzednio tak samo kupowałem Ga 1000 i też wszystko jest OK. I nie dziwię się że odesłałeś zegarek z tego powodu.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Zanim kupiłem swojego Mudmastera patrzyłem w salonie na tę wskazówkę sekundową chyba parę minut, czy dokladnie wpisuje się w każdy swój indeks na tarczy. Poprzednio tak samo kupowałem Ga 1000 i też wszystko jest OK. I nie dziwię się że odesłałeś zegarek z tego powodu.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja nic nie odsyłałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam to odsyłał Grechulek

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to ja odesłałem. Rozumiem jakby to był zegarek za 300 zł, ale za cenę średniej krajowej to winien być solidnie wykonany a tu taki zonk... za każdym razem kiedy patrzyłem na tego zajebistego sikora to pierwsze na co zwracałem uwagę to walenie sekundnika na lewo od 12.... znalazłem zdjęcie na którym doskonale to widać. Zegarek odesłany do TT a teraz czekam na przesyłkę od zegrakicentrum.pl.383db21b29b86907a8d85e080d0bcf22.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to śmieszne, że odchylona o pół stopnia wskazówka może przysporzyć tyle emocji. Większość osób nawet by tego nie zauważyła. Prawda jest taka, że sikory kilkukrotnie droższe od GWG mają takie, czy inne problemy z dokładnością nałożenia indeksów, lumy, czy czego tam jeszcze.

 

Z drugiej strony doskonale to rozumiem, ponieważ przerabiałem to na przykładzie GWN-Q1000, który jakiś czas temu u mnie zawitał po raz pierwszy. Problem polegał nie na tym, że wskazówka sekundowa nie trafiała w indeksy, tylko na tym, że najbardziej to było widoczne na godzinie 12 - w najważniejszym, reprezentatywnym miejscu tarczy ;) Problem rozwiązał się, kiedy GWN-Q1000 zawitał u mnie po raz drugi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.