Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ma ktoś z was czarnego mudka z zielonym paskiem? Jeśli tak proszę o fotki. Pozdrawiam G maniacy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś z was czarnego mudka z zielonym paskiem? Jeśli tak proszę o fotki. Pozdrawiam G maniacy

 

post-33253-0-65354900-1530221194_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie na jaki pasek wymienić pasek standardowy w czarnej wersji MUDMASTER'a. Takie małe porównanie popełniłem porównując wersję czarną, zieloną i oryginał z paskami camo i żółtym. Może komuś pomoże w wyborze :)

MSZ pasek camo pasuje do czarnej wersji bardziej niż do oryginału  ;)

 

43158918291_4b75f15224_o.jpg

 

28289496257_4810154788_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwa na kawkę 

Widzę, że dotarł Gulfik :) Fajnie się razem prezentują.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Global Rakuten jest żółty pasek za całkiem rozsądne pieniądze (Y2500). Złożyłem zamówienie i czekam na podanie kosztów przesyłki przez sprzedającego. Ktoś u nich kupował? Jestem ciekaw jaki to może być koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@clusca proszę bardzo.
758a8af509971ee69116823775cde8e0.jpg
b175e523a0b6053411dd65027cf1b410.jpgdc136b9192137a53197ce3059e85ce82.jpg
Myślę że w 200 gramach się zmieścisz. Niby piszą że waga pasków to ujednolicone 100g ale nie wiadomo jak z opakowaniem.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki GeRmAnOs. Widziałem tą tabelę, ale mnie zmylili informacją, że koszt dostawy prześlą mailem. Tym bardziej, że gdzieś czytałem, że na Rakutenie potrafią jeszcze doliczyć jakieś dodatkowe koszty transportu "wewnętrznego". Do tego jakieś cło i vat, a i tak chyba wyjdzie znacznie taniej niż w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko o SOLAR-a. Kiedys dawno temu zakupilem zegarek, (nie pamietam teraz symbolu) z SOLAR-em i sie bardzo na tym zawiodlem, niby na poczatku to jakos dzialalo, a potem bylo coraz gorzej, pomimo ladowania nagle przestawial sie na 12 niby ze rozladowany. Poszedl do serwisu ZIBI (wymiana akumulatora itd)...pare razy i w koncu wymienili, niestety nastepny egzeplarz podobnie sie zachowywal i dzis to lezy juz u mnie, bo gwarancja sie skonczyla, generalnie patrzylem potem na GSHOC-i jedynie bez SOLAR-a.

To teraz powiedzcie, uzywacie dluzej juz pewnie juz ten zegar... jak on sie sprawuje z ladowaniem, czy sa jakies komplikacje, czy moze to byla bolaczka pierwszych wersji?

Drugie pytanko, to o zakup w eglobal... jak bedzie wygladala gwarancja...tez moge wtedy nieodplatnie naprawiac w ZIBI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko o SOLAR-a. Kiedys dawno temu zakupilem zegarek, (nie pamietam teraz symbolu) z SOLAR-em i sie bardzo na tym zawiodlem, niby na poczatku to jakos dzialalo, a potem bylo coraz gorzej, pomimo ladowania nagle przestawial sie na 12 niby ze rozladowany. Poszedl do serwisu ZIBI (wymiana akumulatora itd)...pare razy i w koncu wymienili, niestety nastepny egzeplarz podobnie sie zachowywal i dzis to lezy juz u mnie, bo gwarancja sie skonczyla, generalnie patrzylem potem na GSHOC-i jedynie bez SOLAR-a.

To teraz powiedzcie, uzywacie dluzej juz pewnie juz ten zegar... jak on sie sprawuje z ladowaniem, czy sa jakies komplikacje, czy moze to byla bolaczka pierwszych wersji?

Drugie pytanko, to o zakup w eglobal... jak bedzie wygladala gwarancja...tez moge wtedy nieodplatnie naprawiac w ZIBI

W skrócie: jeśli masz jeszcze ten zegarek, to wrzuć proszę foty i przede wszystkim jego symbol, bo jestem (jesteśmy) tego ciekawi. Dzisiejsze zegarki z solarem na jednym akumulatorze potrafią wytrzymać 10 lat, a czasem dłużej. Może faktycznie był to jakiś początek produkcji i dopiero przecierali szlaki - tego nie wiem, jeśli model nie jest znany.

 

Odnośnie eglobal: temat wałkowany wielokrotnie. Kupując na eglobal masz rok ichniejszej gwarancji i to wszystko - w Polsce gwarancyjnie tego nie naprawisz. Co nie zmienia faktu, że pewnie połowa, jak nie 3/4 widzianych to Mudmasterów właśnie stamtąd pochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czekam na zegar, a już doszedł do mnie pasek z Rakuten. Czas oczekiwania 7 dni, koszt ok. 118 PLN. Nie wiem, czy to tanio, czy drogo w porównaniu do Zibi, ale czas oczekiwania na przesyłkę z Japonii znacznie krótszy ;)

 

42627217404_d2da5785d6_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czekam na zegar, a już doszedł do mnie pasek z Rakuten. Czas oczekiwania 7 dni, koszt ok. 118 PLN. Nie wiem, czy to tanio, czy drogo w porównaniu do Zibi, ale czas oczekiwania na przesyłkę z Japonii znacznie krótszy ;)

 

Też chciałem se kliknąć, ale napisali, że wysyłka tylko EMS, a Japan Post niemożliwa jest wysyłka :(

Koszt całkowity wychodzi ok 159 zł (2500 pasek + 2300 przesyłka), a to praktycznie tyle co u nas w ZIBI.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierałem rodzaj przesyłki, to info o cenie było tylko przy EMS, a przy Japan Post "small envelope/pocket" była informacja, że koszt przesyłki nieznany i że prześlą finalną wartość zamówienia (pasek + przesyłka) i link do płatności mailem. W mailu przysłali info o cenie paska 2314 jenów (widocznie odjęli swój podatek) i 1000 jenów przesyłka oraz link do płatności PayPal 3314 jenów (przedtem oczywiście wybrałem płatność PayPal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze czekam na zegar, a już doszedł do mnie pasek z Rakuten. Czas oczekiwania 7 dni, koszt ok. 118 PLN. Nie wiem, czy to tanio, czy drogo w porównaniu do Zibi (...)

Znacznie taniej. Ostatnio po 181zł bodajże były w Zibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacznie taniej. Ostatnio po 181zł bodajże były w Zibi.

3 dni temu pytalem i jest jeszcze taniej bo po 195 zł. O 4 tygodniach czekania już nie wspomnę. Edytowane przez artsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: jeśli masz jeszcze ten zegarek, to wrzuć proszę foty i przede wszystkim jego symbol, bo jestem (jesteśmy) tego ciekawi. Dzisiejsze zegarki z solarem na jednym akumulatorze potrafią wytrzymać 10 lat, a czasem dłużej. Może faktycznie był to jakiś początek produkcji i dopiero przecierali szlaki - tego nie wiem, jeśli model nie jest znany.

 

Odnośnie eglobal: temat wałkowany wielokrotnie. Kupując na eglobal masz rok ichniejszej gwarancji i to wszystko - w Polsce gwarancyjnie tego nie naprawisz. Co nie zmienia faktu, że pewnie połowa, jak nie 3/4 widzianych to Mudmasterów właśnie stamtąd pochodzi.

 

 

 

I dopytam jeszcze, czy ktos moze wie, gdzie mozna zakupic paski, najlepiej w wersji camo, widzialem sand ale i tez czarne camo, moze sa i inne wersje...np urban?

 

GW-1200E

post-105450-0-43113100-1531373908_thumb.jpg

Edytowane przez BelYaal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem czarny , ale żółty też za mną chodzi

clusca, gratulacje :)

No ale żółty pasek to kupuję się do zielonego :D:P

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Graty @Clusca

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ze mną gwg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Mateusz jakiś remont, czy cuś, żeś taki popielaty? :D

 

clusca, gratulacje  :)

No ale żółty pasek to kupuję się do zielonego  :D  :P

Nie znasz się, Waldzior ma do czarnego żółty i jest OK :)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.