Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
piowa

Liczymy Króle GX-56 GXW-56

Recommended Posts

Na Twoim nadgarstku wygląda trochę jak "mała kostka" ;) To jednak zegar dla dużych nadgarstków :)

Wiem że to nie w temat,ale podepne się z pytaniem,złożyłem sobie wersje 1A ale dropsa w,srodku mam z BB,czy jest szansa nabycia modułu w negatywie z multibandem?

(...)czy jest szansa nabycia modułu w negatywie z multibandem?

Jest, jak najbardziej, ale nie od BB-1, tylko od innych wersji. Moduł możesz zamówić od następujących modeli:

- GXW-56-1A, GXW-56-4 - numer katalogowy części 10369874

- GXW-56E-1 - numer katalogowy części 10378063

- GXW-56GB-1 - numer katalogowy części 10394865

- GXW-56KG-3 - numer katalogowy części 10408021

Do tego, oprócz modułu, musisz dokupić dwa elementy wzmacniające sygnał trafiający do zegarka (w wersji GX-56 wg schematu producenta ich nie ma):

- Seal/protection (casing frame/back), numer katalogowy części 10367123

- Magnetic sheet, numer katalogowy części 10217867

Bądź jednak przygotowany na to, że jak zapytasz o wycenę, to po jej otrzymaniu usiądziesz...

Dzieki.Napisalem na priv.tyle że nie wiem z jakim rezultatem bo to mój debiut.

Edited by Łomatko

Moduł do GXW 56 1A,koszt 280 brutto.Faktycznie usiadłem.Jeszcze jedno pytanie, owe elementy wzmacniające sygnał, są częścią modułu?

Edited by Łomatko

Moduł do GXW 56 1A,koszt 280 brutto.Faktycznie usiadłem.Jeszcze jedno pytanie, owe elementy wzmacniające sygnał, są częścią modułu?

Tak, można tak powiedzieć. W dziale technicznym w styczniu robiłem fotosesję z wymiany wyświetlacza w GX-56BB-1ER na pozytywowy i elementy wzmacniające sygnał mocuje się z tyłu od strony dekielka, prawdopodobnie do białego plastikowego dystansu, który jest położony na tył modułu.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/129693-casio-dział-techniczny/page-129#entry2452910

Edited by TomG80

Wersja BB to taka troche bieda-edyszyn,niby king ale wdzięku mu ubyło, nawet na alfagelu oszczędzili.

post-105714-0-11089200-1552648596_thumb.jpg

Edited by Łomatko

Cześć.

Panowie nabyłem GX 56 1AER w negatywie,ale nie dam rady,jak bym nie patrzył,nie polubimy sie,(na zdjeciach przed zakupem wrażenie było ok,ale na zywo juz tak nie jest)

mam pytanie czy jest mozliwośc zrobic taki tunning aby wyswietlacz był taki jak w GXW 1BJF ale bez zmiany całego modułu.

Dziękuje pozdrawiam.

Edited by Bury TBG

Cześć.

Panowie nabyłem GX 56 1AER w negatywie,ale nie dam rady,jak bym nie patrzył,nie polubimy sie,(na zdjeciach przed zakupem wrażenie było ok,ale na zywo juz tak nie jest)

mam pytanie czy jest mozliwośc zrobic taki tunning aby wyswietlacz był taki jak w GXW 1BJF ale bez zmiany całego modułu.

Dziękuje pozdrawiam.

Na FB masz chłopaków z "SILESIA G CUSTOM" robią cuda z G

Na FB masz chłopaków z "SILESIA G CUSTOM" robią cuda z G

Dzieki,pisałem do nich,i we wtorek wysyłam im Kinga.

Dzieki,pisałem do nich,i we wtorek wysyłam im Kinga.

Będziesz zadowolony ,pokaż później efekt ich pracy

Jednak nie bede wysyłał na tuning tego gx,przemyślałem wszystkie za i przeciw,i ten ma skubany w sobie to "cos" mimo ze nie do konca mi ten negatyw pasuje,ale jest ori fabryczny i w takim stanie go zostawie,no szkoda mi go modować,i w zwiazku z tym zamowiłem >GXW 1BJF< i bedą dwa kingi i teraz będzie pełnia szczęścia tak jak chcialem,szacowany czas dostawy 10 maja

Edited by Bury TBG

Jednak nie bede wysyłał na tuning tego gx,przemyślałem wszystkie za i przeciw,i ten ma skubany w sobie to "cos" mimo ze nie do konca mi ten negatyw pasuje,ale jest ori fabryczny i w takim stanie go zostawie,no szkoda mi go modować,i w zwiazku z tym zamowiłem >GXW 1BJF< i bedą dwa kingi i teraz będzie pełnia szczęścia tak jak chcialem,szacowany czas dostawy 10 maja

Jak już będą dwa ,to za chwile wleci trzeci np pomarańczowy lub fioletowy ;)

P's dobrą drogą idziesz :)

Pozdrawiam

Panowie, wiem że to wersja Custom ale spodobał mi się, orientacyjne jaka cena takiej przeróbki albo inaczej, może ktoś ma na sprzedaż dokładnie taką wersję kolorystyczną ?

post-81079-0-81579500-1557413335_thumb.jpg

Edited by WookieWroc

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

Ale jaką, bo w oryginale nie było takiej wersji. Chodzi Ci o zgniłozielony bezel i pasek, czyli wersję KG? Ta była w negatywie.

Na Allegro masz składaki od Pana Adama ze Świata Zegarków. Z radiem i bez, kolejno około 1300 i 800 PLN.

Edited by clusca

Inaczej spytam, ile taka przeróbka na pomarańczowy pozytyw kosztuje

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

Inaczej spytam, ile taka przeróbka na pomarańczowy pozytyw kosztuje

Jeśli masz FB ,to napisz do SILESIA G CUSTOM (Tomasz Hyla) oni się tym zajmują.