Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamB

Ja byłem :) bardzo fajny mecz. Obie drużyny dały z Siebie wszystko. Niestety poziom sędziowania słaby, było parę przewinień dla obu stron ktorych sędziowie nie wyłapali. Szkoda że nie ma sędziów pomocniczych :)

 

6bc519232307b260f391a1034ba900bc.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Teraz trzeba czekać na turniej 7 w lipcu :)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sędzia Reks nie prezentuje wysokiego poziomu niestety :)

Turniej 7 w Gdyni wiec bede napewno :)

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

No wiadomo francja - austaralia a za tydzien francja - nowa zelandia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy Irole są w stanie zagrać jeszcze lepiej niż w poprzednim meczu z NZ. Bo w Stanach pokazali chyba swojego maxa na ten moment, a tym razem to może nie wystarczyć. Francja-Australia wiadomo, cieżko wskazać faworyta.Ale mnie ciekawi chyba najbardziej pojedynek Szkocja-Argentyna. To jaki postęp robią z meczu na mecz Argentyńczycy to aż pięknie się ogląda. Widać, że występy w Super Rugby wiele im dają. Szkoci natomiast zagrali świetne zawody z Australia.Mecz się zapowiada pasjonująco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia wygrywa Puchar 6 Narodów, a Polska dziś w Mołdawii 15:3 w ramach Rugby Europe Trophy !

 

chyba rzadko tu zaglądacie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Mało fanów jest :(. Ja już czekam na mecz w Łodzi z Holandia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz na Eurosport 1 rozpocznie się mecz pomiędzy Francją a Nową Zelandią. Emocje gwarantowane :) Mecz z polskim komentarzem, więc jeśli ktoś chciałby poznać ten piękny sport to gorąco polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puchar 6 Narodów oglądacie ?

Szkocja-Francja dziś, dobry mecz

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie rok od ostatniego postu, więc czas odkopać :)

W piątek Francuzi z Walijczykami zainaugurują 20 edycję Pucharu Sześciu Narodów. W zeszłym roku bezwzględna dominacja Irlandczyków, którzy wygrali wszystko co było możliwe. Przed zbliżającym się Mistrzostwami Świta turniej zapowiada się pasjonująco :) Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość One_Watch

Pewnie tylko w Canal + będzie można oglądać :/. Chyba trzeba wykupić dostęp na player.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jest zazwyczaj. W zeszłym roku, mecze Francuzów były o ile dobrze pamiętam na Eurosporcie 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość One_Watch

Jednak Canal+ widziałem już program. Ale 40 pln w playerze za caly miesiąc to tanio jak barszcz. Jeden mecz będzie kosztował ~5pln

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

gonga wear + seiko = six nations

 

Walia zaraz zdobędzie Wielkiego Szlemad509d0d808caca2cfc8dacd098f0a978.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę przyklejony. Wczoraj świetne mecze (będzie za tydzień mega SF), teraz Francja zostaje ukarana za próbę dowiezienia wyniku, a za godzinę gospodarze staną przed szansą sprawienia sporej niespodzianki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę przyklejony. Wczoraj świetne mecze (będzie za tydzień mega SF), teraz Francja zostaje ukarana za próbę dowiezienia wyniku, a za godzinę gospodarze staną przed szansą sprawienia sporej niespodzianki :)

 

Kolega ogląda ? :)

półfinały szykują się zacne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia i Nowa Zelandia zjadły swoich przeciwników, więc nie bardzo jest co komentować.

Dziś Francja nie zostaje ukarana za próbę dowiezienia wyniku, tylko za głupotę Vahaamahiny...

Japonia wygrywała mecze grupowe intensywnością, a dziś wyraźnie zabrakło prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia i Nowa Zelandia zjadły swoich przeciwników, więc nie bardzo jest co komentować.

Dziś Francja nie zostaje ukarana za próbę dowiezienia wyniku, tylko za głupotę Vahaamahiny...

Japonia wygrywała mecze grupowe intensywnością, a dziś wyraźnie zabrakło prądu.

 

trudno się nie zgodzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie Vahaamahiny swój wpływ niewątpliwie miało, kiepskie zmiany i wyszło jak wyszło. Tak czy siak... go All Blacks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą też ciekawe, że sędzia chcą sprawdzić "krawat" Vahaamahiny na TMO, dopiero w powtórce na stadionowym telebimie zauważa łokieć i daje zawodnikowi "wolne" ;)

Tymczasem w piłce kopanej powtórki na stadionie są zakazane, żeby nie denerwować kibiców :lol:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwierć finały były świetne. Półfinały będą rewelacyjne, a finały.....

82e3b828bd15f20739c7c6d5816cedc8.jpg4d64d75e2fd3d73741587a3d0808743f.jpgf20f8b1455d36fefa31eded8006d9658.jpgaa867cdf46b8dcd94f294494eb4d000c.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze, Anglicy na razie dają lekcje All Blacks. czarni jakoś bez koncentracji i wiary.

jest jeszcze druga połowa


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.