Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wszystkie paski karbonowe takie są ale jak mierzyłem GW-S5600 kolegi dwatch to pasek byłe mega twardy, sztywny i niewygodny.

Może warto żebyś obadał to w sieci przed zakupem.

 

Tapnięte z fona.

Dzięki obadam temat :)

 

Póki co....nierozłączni od ponad tygodnia:P  sorry za plamki na szlufce...

 

3770211_20151113_085929-1.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlufka jest super.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny pasek do DW5000C, 5200C, 5600C w miarę strawna cena. Polecam, znacznie lepiej leży od brazylijskich zamienników i jest "casio japan" na zapięciu  ;-) Kupiłem sobie 2 na zapas , szkoda tylko ze cenę za wysyłkę też policzyło x 2 

 

http://www.ebay.pl/itm/VINTAGE-CASIO-ORIGINAL-STRAP-BAND-CORREA-DW-5400C-DW-5600C-NOS-/331700503800?hash=item4d3ae404f8:g:1uoAAOSw5ZBWO2mk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupowałeś na ebay skoro na allegro kosztuje 35 zł?

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha faktycznie jest teraz na allegro oryginał  za 35zł  ale jazda , kurcze a polowałem 2mc , jakoś musiałem przeoczyć.

No nic trudno będą 4 na zapas ;-)

 

 

Na pierwszy rzut oka paski te można łatwo odróżnić ,DW5600 przy dziurkach na pasek jest gładki a DW5600C ma prostokątne wytłoczenia.

Edytowane przez gcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli ten http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5811397995

 

To nie to samo co ten za 89 zł?

 

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten sam, faktycznie jest za 35zł , dokupiłem 2 ;-) . Że też wcześniej nie zobaczyłem. Ustawiłem sobie powiadamianie ale jakoś nie wziąłem pod uwagę że w  nazwie aukcji może nie pojawić się 5600C. Zobaczę jak przyjdzie czy to faktycznie oryginał. Od tego za 89 różni go tylko to że jest srebrne zapięcie a nie złote.  Zastanawiam się jak przechowywać takie gumowe elementy na zapas ( mające leżeć np 15 lat ) . zamrażać to w próżniowym opakowaniu ? Ma ktoś pomysły albo wiedzę jak powinno się to robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha faktycznie jest teraz na allegro oryginał  za 35zł  ale jazda , kurcze a polowałem 2mc , jakoś musiałem przeoczyć.

No nic trudno będą 4 na zapas ;-)

 

 

Na pierwszy rzut oka paski te można łatwo odróżnić ,DW5600 przy dziurkach na pasek jest gładki a DW5600C ma prostokątne wytłoczenia.

 

Te paski widziałem już dużo wcześniej, teraz sobie przypomniałem gdzie - w dodatku są w skandalicznie niskiej cenie, o połowę mniejszej niż na allegro bo za 18 zł i to dostępne od ręki http://www.kraina-czasu.pl/pasek-casio-dw-5000-dw-5200-dw-5400-dw-5600-dw-570,3,20774,16943

Mam nadzieje, że się nie zdenerwowałeś, skoro kliknąłeś już na allegro ;)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie dobijaj mnie, czekam na link gdzie dopłacają za zabranie ich :-).  To popłynąłem na jakieś 150zł dzisiaj , przy tej okazji  mój W-450 na docelowym pasku. ( jakoś pasuje mu bardziej od bransolety.)

 

20151115_120927.jpg?m=1448146248

 

Mój rekord na stoperze :

 

20151111_143649.jpg?m=1448146248

 

Jakoś strasznie podobają mi się te wąskie cyfry na wyświetlaczu z bardzo dobrym kontrastem. ( znacznie lepsze od GWM5610 o DW5600E z litości nie wspominając )

 

20151111_143622.jpg?m=1448146250

Edytowane przez gcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pJtrM1h.jpg

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW5000 ma chyba najfajniejszy ,najbardziej  stonowany wygląd szkła wśród wszystkich kwadraciaków. Żeby jeszcze była wersja bez solara i radia , a najlepiej z modułem 240 lub jego klonem ;-)

Edytowane przez gcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gw-5000 zaspokaja moje wszystkie potrzeby jeżeli chodzi o kwadrat ;) czekam aż go przebije coś nowego ale to dopiero może się stać na 35 lecie najwcześniej a i tak to nic pewnego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DW5000SL.Byl na oryginalnej baterii...padla 2 lata temu

 

-od poczatku mialem wlaczony zapleciony timer /co 24h/

-swiatelko uzywalem sporadycznie,ale bywaly dni co sie bawilem w latarnika

-alarm tez byl wlaczany od czasu do czasu /ale raczej rzadko/

-od poczatku mialem wlaczona takze sygnalizacje o pelnej godzinie

 

 

Dzięki wielkie za odp. Czyli taki kwadraciak do 5lat wytrzymuje na baterii, dobry wynik :)

 

 

GW5000 ma chyba najfajniejszy ,najbardziej  stonowany wygląd szkła wśród wszystkich kwadraciaków. Żeby jeszcze była wersja bez solara i radia , a najlepiej z modułem 240 lub jego klonem ;-)

 

 

Kiedyś też tak myślałem, że te stonowane kolory w GW-5000 są najfajniejsze, ale teraz uważam że jak nie ma czerwonej ramki i niebieskiego napisu to się nie liczy :) Ciągnie mnie do klasyki G :) 

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

  Zastanawiam się jak przechowywać takie gumowe elementy na zapas ( mające leżeć np 15 lat ) . zamrażać to w próżniowym opakowaniu ? Ma ktoś pomysły albo wiedzę jak powinno się to robić ?

Też nad tym się zastanawiam, bo jakieś tam zapasy mam  <_<  Na pewno pomaga spryskiwanie olejem silikonowy w sprayu. Przede wszystkim nie do końca wiem co to za materiał, ale gumie szkodzi ciepło, słońce, tłuszcze organiczne, wilgoć. Nie wolno dopuścić do utleniania.  Obniżenie temperatury spowalnia procesy chemiczne, może i tu pomoże

 

2. Zasady użytkowania i przechowywania:
  • Wyroby gumowe należy przechowywać w zakrytych pomieszczeniach w temperaturze od 5°C do 25°C i wilgotności względnej 60+/-20%. 
  • Należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia i silnego światła elektrycznego z dużą zawartością ultrafioletu. 
  • Wyroby gumowe nie mogą leżeć w pobliżu urządzeń zdolnych do wytwarzania ozonu (urządzenia elektryczne o wysokich napięciach). 
  • Nie mogą stykać się z substancjami szkodliwymi dla gumy takimi jak: rozpuszczalniki organiczne, oleje, paliwa, smary oraz z metalami takimi jak miedź i mangan. 
  • Powinny być składowane w stanie nie naprężonym w odległości od grzejników co najmniej 1m.
3. Zasady konserwacji
  • Zakurzone lub zabrudzone wyroby należy czyścić np. ciepłą wodą, ciepłą wodą z mydłem, roztworem wodnym gliceryny. 
  • Do czyszczenia nie należy stosować substancji powodujących pęcznienie i rozpuszczenie gumy takich jak np. destylaty ropy naftowej, trójchloroetylenu, czterochlorku węgla.
Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też. Zakupiony dzisiaj od kolegi Diego :)

post-76027-0-69408000-1448225437_thumb.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się nosi, może u Ciebie zagrzeje miejsce na dłużej.

Czerwona ramka jednak ma coś w sobie, kiedyś pewnie jeszcze do niego wrócę a tymczasem inne plany na horyzoncie ale także kwadratowe

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

A co takiego planujesz? :D

 

pewnie planiuje ktoregos z jakiejs rocznicy :) moze tego z karbonem ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie planiuje ktoregos z jakiejs rocznicy :) moze tego z karbonem ?:P

Wlaśnie rocznicowe poza tym że mają metalowe koperty to nie podobają mi się - np. te z G-Seta. Poza tym ten karbonowy to jakaś pomyłka, przynajmniej w GW-S5600 pasek sztywny jak sztacheta.

 

murcins - dobrze Ci się wydaje co planuje

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie rocznicowe poza tym że mają metalowe koperty to nie podobają mi się - np. te z G-Seta. Poza tym ten karbonowy to jakaś pomyłka, przynajmniej w GW-S5600 pasek sztywny jak sztacheta.

 

murcins - dobrze Ci się wydaje co planuje

 

Tapnięte z fona.

 

 

Czyżby? :)

 

GW-9430EJ-9JR_6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby co? Bo nie wiem do czego sie odnosisz.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos 9430, mój dostał nowe czarne szaty.

post-69446-1448294711,0756_thumb.jpgpost-69446-1448294716,9315_thumb.jpg

Na żywo wygląda jeszcze lepiej, a to zdjęcia na szybko. Nawet zapomniałem wytrzeć szybki


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele jest pięknie, dał bym jeszcze czarne śrubki paska i mogę odejść na tamten świat :) Gratulacje DamianDe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.