Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

Casio 6 na 9 czyli (seria 69xx)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można zamówić w Zibi sam bezel I pasek od wersji A-9ER? Nie mogę nigdzie znaleźć oryginału i myślę czy nie kupić czarnego i dokupić żółte przebranie.

Oczywiście, tak właśnie powstał ten egzemplarz ze zdjęcia GitBit'a :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się domyśliłem, ale wolałem zapytać. A może ktoś podać referencje do części włączając czarny przycisk G lakierowany jak w wersji A-9ER lub na biało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na urlopie a referencje zapisane w kajeciku zostały w domu także na obecną chwile nie pomogę niestety.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na urlopie a referencje zapisane w kajeciku zostały w domu także na obecną chwile nie pomogę niestety.

Mogę poczekaćna Twój powrót. Udanego urlopu. I z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy bezel i pasek z gdx6900 będzie pasował do gw-6900? Chciałem przerobić go w moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zamówić w Zibi sam bezel I pasek od wersji A-9ER? Nie mogę nigdzie znaleźć oryginału i myślę czy nie kupić czarnego i dokupić żółte przebranie.

Poniżej referencje na Pasek i bezel do GW-6900A-9

Pasek - 10330724

Bezel - 10330514

 

Części zamówisz w Zibi wystarczy napisać maila na [email protected] i podać te referencje. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość bo czas oczekiwania w tej chwili to prawie dwa miesiące.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo dzięki! Mam jeszcze pytanie czy te referencje można gdzieś znaleźć w sieci? Znalazłem na stronie pacparts.com ale tam są zupełnie inne numery niż te które podałeś. Pytam bo chodzi mi po głowie jeszcze jeden mod i potrzebuję referencji dla kolejnych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając bezpośrednio na PacParts praktycznie zawsze wyświetlają się 11 cyfrowe referencje zaczynające się na 910. Są to wewnętrzne referencje tego sklepu.

Na szczęście można poratować się stroną http://boley.de/en/case-parts/casio gdzie po wpisaniu interesującego nas modelu Casio wyskakują właściwe referencje na części do tego modelu.

Po skopiowaniu danej referencji i wklejeniu jej do wyszukiwarki google z dopiskiem CASIO czasem wyskoczą grafiki szukanej części lub link do strony PacParts z listą rożnych części CASIO w tym tej szukanej. Po wejściu w ten link otworzy się strona z listą części na której trzeba odnaleźć interesującą nas referencje i w nią wejść. Wyświetli się wtedy strona z szukaną przez nas częścią tylko już nie pod referencją PacParts tylko pod referencją CASIO.

 

Przykład:

 

Koperta DW-5030-1 po bezpośrednim wyszukaniu jej na PacParts http://www.pacparts.com/part.cfm?sku=91087128663

Ta sama koperta tylko już po wyszukaniu jej po referencji CASIO 10451996 w googlach.

Link do listy części na której trzeba odnaleźć interesującą nas referencje. http://www.pacparts.com/parts/list.cfm/MFG/CASIO/row/75001 W tym przypadku jest to referencja 10451996 Case/Center Assembly  Po kliknięciu wyświetli się ta sama strona z tą samą kopertą co przy wyszukiwaniu bezpośrednim na PP tylko już pod referencją CASIO http://www.pacparts.com/part.cfm?part_no=10451996&mfg=Casio

 

Nie zawsze ten sposób działa nie przy wszystkich referencjach dlatego najlepiej szukać na stronie eboly.com chociaż nie ma tutaj wszystkich modeli.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit, wielkie dzięki. Wczoraj znalazłem te stronę jak przeglądałem temat kwadratów i doszedłem to Twojego posta z przeróbki GW-M5610 na negatyw i żółte gacie. Z powyższym postem jestem już prawie w domu. Niestety na stronie Boley.de nie ma modelu GW-6900HR więc nie znajdę referencji do koperty, paska i przycisku G. Czy jak napisze do Zibi to znajdą w swoim katalogu odpowiednie info? Mniemam że tak ale wolę się upewnić. A może lepiej zadzwonić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonione i zamówione. Cztery tygodnie czekania czyli pewnie za 2 miesiące przyjdzie. Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim modzie?

 

gw6900jpg_qhehrxn.jpg

 

GW-6900-1 plus opakowanie z RD

 

[fota Kevio z WUS-a]

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet spoko, jednak ja wymieniłbym dodatkowo przycisk podświetlenia na czarny z biała literą G i dorzycił czarne przyciski od wersji RD. ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brał bym nawet tak jak jest teraz.

Bardzo fajnie :)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł moduł i pierwsze złożenie mandaryny.

Czekam na czarne przyciski ale skończy sie pewnie na kopercie od DW6900BB razem z dialem.

 

Puki co będzie:

-malowanie napisów bezela na czarno (emalia czarny mat)

- usuniecie lakieru z przycisku podświetlenia (bez farby)

'-pomalowanie tarczy na czarny mat

 

Najlepsze jest to ze kalendarz jest do 2099!!!! I przy okazji obserwacja: podkładka gumowa miedzy moduł a dekiel nie pasuje od starszych Dw6900 :( trzeba zamówić nowszy

 

5186f4eed1f53ed9a88c3e8f1b0435fc.jpg6f2a36a262940db1cbb0d85a69976fed.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanarek powrócił i tym razem zostanie na dłużej ;)

 

 

Czarne przyciski by się przydały... Ale jest Git :)

Edytowane przez fesou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamówiłeś przycisków x2? :) chętnie bym odkupił bo mam taki sam zestaw modelowo-ubrankowy ;)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że to bardzo popularny GW-6900 :) pozytyw i żółte gacie.... z 10 sie tu ostatnio przewinęło, mam i ja :)

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_5210.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.