Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sabuniek

Czy można cofać godz w automacie ??

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, a z braku funkcji szukaj pytam Was, czy z np powodu zmiany czasu można cofnąć godz w zegarku automatycznym, mam Seiko SNZD71K1 ???


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: no chyba po to zrobili koronkę zeby ruszac wskazowkami niewazne czy to automat czy nie- koncepcja zegarka bez regulacji czasu raczej sie nieprzyjmie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:shock: no chyba po to zrobili koronkę zeby ruszac wskazowkami niewazne czy to automat czy nie- koncepcja zegarka bez regulacji czasu raczej sie nieprzyjmie :)

Starsi zegarmistrze zawsze mówili aby nie cofać. Przeciez można oblecieć tarczę do przodu. Z czego tu się śmiać.

Wracając do pytania: nie wiem, na wszelki wypadek cofam tylko kwarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kręcę zegarkami w przód i w tył i nigdy z tego powodu nic złego się nie stało. Przy zmianie daty, czy czasukręcę tak, żeby było mniej kręcenia, niezaleznie w którą stronę.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kręcę tylko w jedną stronę tj. do przodu, dlaczego :?:

-bo tak :!:


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław Czerny

a dlaczego nie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku zapewne w ww. temacie masz rację , osobiście również jestem przeciwnikiem cofania a jeśli już to troszkę więcej i następnie do przodu , ale raczej nie cofam , każdy jest kowale swego czasomierza - podobnie jest z dokręcaniem wielu werków - jednym szkodzi malutko a innym dużo więcej - ale ogólnie można dokręcać .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiek to co juz mi sie posmiac niewolno?w depresje mam popaśc z powodu wskazowek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.