Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterMind

Diver 200-300m za max 4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tissela sam jestem ciekaw :) jednak widzisz ja bym Davosy na HQ w 1 wersji nie zamienił... :) wg. mnie Davosa jest ok. Każdy ma inne doświadczenia i inny gust. Trochę zegarków przerobiłem i względem cena/jakość dla mnie Davosa jest dobrym wyjściem ale Tissela i Squale nie miałem. Moje oczekiwania spełnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

I oto chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale HQ 2 czarną czemu nie, a u Ciebie z tym jest już na odwrót :) Więc pozostaje nam cieszyć się tak szerokim wyborem i możliwością wymiany opinii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

IMO bierz tisella albo jeśli chcesz wydać więcej to tridenta pro 600. W sumie to proponowałbym wstrzymać się  na jakiś czas z zakupem-cena ropy zaczyna się odbijać, dolar już spada, certyfikaty ostro w dół. Miejmy nadzieję, że ten trend się utrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku kwietnia będę wiedział na czym stoję finansowo. Jak się będzie kalkulowało, to wyceluję w Tridenta. Jeżeli nie, to odroczenie zakupu i Tisell na pocieszenie/do testów (jak znowu będzie w sprzedaży, bo coś obsuwę mają - może chociaż lumę poprawią?). Po drugie czekam na kolejną promocję u Ch.Warda.

 

Co do Ternos vs HC u mnie to jest starcie głównie ze względu na rozmiary tych zegarków. Szukam diverów do 40mm a tu wybór o dziwo jest ograniczony. Trident 38mm, HC 39mm, Homage Rolexa 40mm i w zasadzie tyle z ciekawych opcji. Drogą eliminacji Squale już miałem, Ternos oznacza dopłatę, a różnica nie jest porażająca. Z matematycznego punktu widzenia, zamiast dołożyć tysiąc, mogę mieć w tej cenie Tisella i Squale (czyli dwa zegarki :) ) Co prawda dwóch homage'ów Rolka nie widzę w swojej skromnej kolekcji, stąd Squale pójdzie na bazar.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sie zapowiada za promocja?:)

Sam jestem ciekaw tego warda. Na zdjeciach tak srednio wyglada, london ze swiss tez tak ciezko mi podchodzi ale wypowiedzi z tego forum zachecaja :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squale jest włoskie, a robi w Szwajcarii. Davosa jest niemiecka, a robi w Szwajcarii. Nawet Rolex był pierwotnie angielski. Ch. Ward też jest angielski, tyle że twórcy postanowili grać zarówno kartą angielską jak i szwajcarskim wykonaniem - mnie to zupełnie nie razi. Obejrzałem i przeczytałem o Tridentach wszystko co się tylko dało. Jak kupię na 100% będzie recenzja.

 

Promocje mają nieprzewidywalne. Przeważnie przed świętami, czasem np. na Dzień Ojca ( w tym roku się załapię :) ) czasem wyprzedaże na zasadzie "prawie nowe" czyli np. zegarki ze zwrotów.

 

@Istvan

 

:blink: Teraz nie wiem, czy Ci dziękować, czy kląć żeś kolejną opcję zaszczepił w mej łepetynie :) Fajowe to i nietuzinkowe. Minimalnie przypomina KonTiki przez te indeksy.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie z powrotem przenieść się z tą dyskusją do Twojego tematu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jutro (w sumie to dziś) posty zostaną przeklejone. Tymczasem mnie czeka wyczerpująca lektura dot. odświeżonej marki Zodiac i jej oferty... niech Cię Istvan. Ten Sea Wolf trochę ponad zakładany budżet, ale może warto. Tym bardziej że patrząc na historię modelu, to tak jakby kupić reedycję Fifty Fathoms albo pierwszego Submarinera.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zodiaci sa swietne, ich kupil Fossil czy sie myle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co teraz czytam to tak. Robione na "własnym" werku STP1-11, który jest pewnie zbliżony do ETA 2824, ale muszę jeszcze doczytać z czym to się je.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zodiac Sea Dragon fajny jest :)

 

Mi też się podoba SD. Szczególnie niebieska wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istvan - dokladnie :) niebieski jest najladniejszy

pawelb29 - dzieki za potwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Istvan, mi się wydaje, że my mamy jakieś dwa różne Internety. Jak Ty znajdujesz takie rzeczy?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko za 4 k to go nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Istvan, mi się wydaje, że my mamy jakieś dwa różne Internety. Jak Ty znajdujesz takie rzeczy?

 

Przeglądam regularnie http://oceanictime.blogspot.com/

 

Tylko za 4 k to go nie kupisz.

 

No tak, cena jest wysoka, ale pooglądać nie zaszkodzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewnie, że nie zaszkodzi. A ja tradycyjnie polecę Helson 42mm są tez 40 mm.

 

helson-sd-42-wrist.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 42 nie jest duża. Istvan ma to może wrzucić foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helson jest fajny, ale to raczej czasomierz do tyrania. Nie rozpatrywałbym go w kategoriach biżuterii. Bransoleta faktycznie bardzo dobra. Luma I liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co dałem się skusić na Glycine Combat Suba.

 

Glycine-Watch-Combat-Sub-200m-Automatic-

 

Mimo iż to 42mm ponoć doskonale układa się nawet na mniejszych nadgarstkach - miejmy nadzieję - może być strzałem w dziesiątkę, albo strzałem w kolano :D

 

Nie zmienia to faktu, że nadal będę szukał divera w rozmiarze 39-40mm. Mogłem kupić ostatnio Tridenta Pro GMT z wyprzedaży ale nie podpasował mi całkowicie kolorystycznie. Nie wiem, czy jak dotrze do mnie Glycine, to nadal będę rozważał Tisella Marine Dive. Noszenie oczywistych homage'ów Submarinera chyba źle wpływa na moją psyche :)

Z tego samego powodu muszę wreszcie przysiąść na moment i porobić parę zdjęć Squale 20 Atmos, by wrzucić je do działu sprzedaż.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.