Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KicikotQ

Zegarki "Króla Albanii"

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwie się kolegom że szydzą z tego człowieka, przecież On nic innego nie robi jak tylko spełnia oczekiwania społeczne.

Jest popyt na bycie idiotą to czemu tego nie robić?-tym bardziej ze Ci co się smieją płacą mu ogromne pieniądze.

Wybrał taki sposób na życie, Jego sprawa...

 

W 'Rewizorze' Gogola padają takie słowa „Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!”

To społeczeństwo jest tępe, nie Popek, to nie on płacił 40 zł przez PPV by oglądać siebie samego :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriae

Święte słowa... Niestety w dzisiejszych czasach głupota się najbardziej sprzedaje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, że taki człowiek jak Popek nie musi w dzisiejszych czasach popadać w konflikt z prawem (jak kiedyś) żeby zarobić, jedynka na Olisie, lepsza sprzedaż niż pseudogwiazdek typu Doda, cóż...wartość muzyczna tego to może nikła jest, ale...to uczciwy sposób na zarobek :]

 

Co do zegarków...G-Shocki fajne :) Drewniane i ten z kamyczkami to porażka...jednak widać, że Popek jakakolwiek ta kolekcja by nie była lubi zegarki, i to jest ok.

 

 

I tak lepszy poziom niż u coachów motywacyjnych ;D

 

Generalnie myślę, że jakby w tym nie było żadnego potencjału *choćby potencjału w $$$" to taki producent jak Matheo w życiu by z Popkiem nie nagrywał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport sportem - dla mnie Pudzianowski jest wygrany nawet jak by przegrał - sposób w jako wypowiadają się przed kamerami pozostali to jakieś dno i metr mułu (Popek, Różański) 

Dramat i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

 

To społeczeństwo jest tępe, nie Popek, to nie on płacił 40 zł przez PPV by oglądać siebie samego :)

Dlatego tym razem postanowiłem nie oglądać KSW chociaż bardzo lubię popatrzeć na MMA.

Z drugiej strony ta konfederacja trochę spada na psy z takimi zawodnikami jak Popek.

 

 

Sport sportem - dla mnie Pudzianowski jest wygrany nawet jak by przegrał - sposób w jako wypowiadają się przed kamerami pozostali to jakieś dno i metr mułu (Popek, Różański)

Dramat i tyle

Różal to bardzo inteligentny facet, tylko cham! Albo się na takiego kreuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie panowie, ale przed walką Pudziana nawet nie wiedziałem kto to jest popek. Teraz już wiem dlaczego nie posiadałem tej wiedzy ;)  Na mnie również 40 złociszy nie zarobili a myślę że Ci, którzy nawet tą kasę wyłożyli to nie na popka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Też tak myślę, gimbusy to cwaniaki i oglądali tą walkę na komputerze na jakimś nielegalnym streamie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Panowie z KSW zapomnieli kto jest głównym targetem.  Małolaty poszły w masowy stream na niespotykaną wcześniej skalę.  A teraz w prasówkach grożą pozwami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.