Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alex37

!! reklama mercedesa w tle forum !!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to tylko u mnie czy Wy też tak macie?  W tle naszego forum mam reklamę niemieckiego produktu.

 

To względnie mocno irytujące - reklama niemieckich produktów w sytuacji, kiedy na forum europejskim robi się z Polski jaja, kiedy pod słupy wyprzedaje się niemcom Polską Ziemię, kiedy przemysł i media niemcom sprzedane, kiedy Polska Młodzież jeździ do niemiec do pracy, budować ich pkb !

 

Czy osoba odpowiedzialna za taką reklamę zastanowiła się choć chwilę? Czy tylko zgarnęła kasę a historię zamiotła pod dywan?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech forum zarabia na reklamach polskiego fiata jak lepiej zapłaci


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zadnych reklam na forum, od poczatku uzytkowania.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam, ale juz mi się nie chce pisać.

Podnosiłem temat przy innych reklamach, podziałało przez tydzień normalnie i znowu śmietnik.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko u mnie czy Wy też tak macie?  W tle naszego forum mam reklamę niemieckiego produktu.

 

To względnie mocno irytujące - reklama niemieckich produktów w sytuacji, kiedy na forum europejskim robi się z Polski jaja, kiedy pod słupy wyprzedaje się niemcom Polską Ziemię, kiedy przemysł i media niemcom sprzedane, kiedy Polska Młodzież jeździ do niemiec do pracy, budować ich pkb !

 

Czy osoba odpowiedzialna za taką reklamę zastanowiła się choć chwilę? Czy tylko zgarnęła kasę a historię zamiotła pod dywan?

 

pozdrawiam

Bez emocji poproszę :)

Problem występuje sporadycznie, w moim przypadku w godzinach nocnych [reklama wypełnia całe tło forum].

Zgłoszone.

 

 

P.s Czy kolega czasem w swojej stopce nie reklamuje bezpłatnie usług które świadczy?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o reklamę tylko o jej nachalność, całe tło w reklamie zwyczajnie utrudnia korzystanie z forum.

Sporadycznie czy nie , powtarza się , więc albo ktoś tego nie pilnuje albo na to pozwala.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko u mnie czy Wy też tak macie? W tle naszego forum mam reklamę niemieckiego produktu.

 

To względnie mocno irytujące - reklama niemieckich produktów w sytuacji, kiedy na forum europejskim robi się z Polski jaja, kiedy pod słupy wyprzedaje się niemcom Polską Ziemię, kiedy przemysł i media niemcom sprzedane, kiedy Polska Młodzież jeździ do niemiec do pracy, budować ich pkb !

 

Czy osoba odpowiedzialna za taką reklamę zastanowiła się choć chwilę? Czy tylko zgarnęła kasę a historię zamiotła pod dywan?

 

pozdrawiam

Czy zatem reklama Wostoka może być? Poproszę o zmianę, wieczorem powinien już być Wostok.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość German76

Czy to tylko u mnie czy Wy też tak macie?  W tle naszego forum mam reklamę niemieckiego produktu.

 

To względnie mocno irytujące - reklama niemieckich produktów w sytuacji, kiedy na forum europejskim robi się z Polski jaja, kiedy pod słupy wyprzedaje się niemcom Polską Ziemię, kiedy przemysł i media niemcom sprzedane, kiedy Polska Młodzież jeździ do niemiec do pracy, budować ich pkb !

 

Czy osoba odpowiedzialna za taką reklamę zastanowiła się choć chwilę? Czy tylko zgarnęła kasę a historię zamiotła pod dywan?

 

pozdrawiam

Zapomniałeś o Powstaniu Warszawskim i obozach koncentracyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wyrażnie że problem został zgłoszony.....

 

P.S Przy "okazji", czy pod częścią postów musi znajdować się reklama telefonów, nie rzadko opatrzona wątpliwej jakości poezją typu "wymordowane z mojego ....a6"?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum europejskim robi się z Polski jaja, kiedy pod słupy wyprzedaje się niemcom Polską Ziemię, kiedy przemysł i media niemcom sprzedane, kiedy Polska Młodzież jeździ do niemiec do pracy, budować ich pkb !

Bez komentarza. To nie jest dział "żarty żartami"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.