Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Polas

Tissot - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Poszukuję zegarka na bransolecie z pelnych ogniw, z granatową tarczą, wodoszczelność minimum 100m. , do 1200zl.

Znalazłem takiego oto tissota : http://www.zegarkionline.pl/sportowe-zegarek-tissot-t0554101104700-p-4423.html .

Czy jest to solidny zegarek, ma porządny kwarcowy mechanizm? Bo ponoc niektóre szwajcarskie kwarce sa zawodne.

Jest to idealny zegarek dla mnie, tylko nie wiem ,tylko chcilbym sie upewnic, ze ten Tisot poslóży mi przez dlugie lata.

Pomozcie prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc za 1200 to słaba propozycja. Prestiż zerowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o prestiż. Chciałbym solidny zgrek z granatowa tarczą. Ten tissot ma wr 200, i ma klasyczny wyglądm Rozmiar tez w sam raz, bo szukam zegarka 37-40mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polas, podany przez Ciebie model to idealna propozycja jako jedyny zegarek w użyciu. Włączając w to jazdę na rowerze i inne wstrząsy- właśnie dzięki kwarcowi. Co do samego mechanizmu - F06 a więc nie jest to plastikowa seria G - nie jest źle. Koperta bez funkcyjnego bezela, klasyczna ale choć niewielka- dość masywna w kształcie. Dobra wodoszczelność i ciekawa, dość ładna.

 

Prestiż- to bardzo względne. Przypomniało mi się właśnie jak w swoich początkach na forum, dwa lata temu twierdziłem, że w realnym Świecie właśnie taki Tissot jest bardzo rozpoznawalną marką podstawowego prestiżu. Pamiętam jak za to stwierdzenie kolega Gniewko jeździł po mnie bez siodła, na oklep. ;-)

Tymczasem nie dalej jak miesiąc temu rozmawiałem z kobietą, która nosi Calvin Klein i Michael Kors i rzuciła "lubię gdy facet ma jakiś fajny, porządny zegarek, jakiegoś Tissota albo Seiko".

 

Tak więc nadal podtrzymuje powyższe. Problemem jest tylko to czy za chwilę takiego zegarka nie będziesz sprzedawał, powodowany rozwojem... choroby;-)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ma to być jedyny zegarek. Dzięki wielkie za odpowiedż Gustaw. A co do wielkosci szukalem czegos miedzy 37 a 40 mm, wiec ten jest idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na odbiór tego zegarka. Po dość długich poszukiwaniach wydał mi sie słusznym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładny ten Tissot - trzaśnijcie Panowie jakąś krótką recenzję, jak już do Was trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nigdy wcześniej nie recenzowałem zegarka ale postaram się sklecić parę zdań po kilku dniach "użytkowania".  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu dniach noszenia muszę przyznać, że nie żałuję wyboru. Szafirowe szkło w precyzyjnie wykonanej kopercie (połączenie polerowanej i matowej stali), sygnowana, zakręcana  koronka, zakręcany dekiel oraz pełne ogniwa bransolety dopełniają całości. Uważam, że zegarek wart swojej ceny zarówno ze względu na wykonanie jak i na design. Idealny na niezbyt duży nadgarstek (średnica niecałe 40mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem. . .  bardzo ciekawa alternatywa, oglądałem go na jakiejś stronie nawet ale nie mogłem na żywo znaleźć więc odpuściłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatko

Jeżeli zamierzasz po prostu "kupić" i mieć zegarek z niebieska tarczą to ok ale jeżeli masz zamiar rozwijać swoją świadomość zegarkową i brnąć dalej w tenże temat powiększać swoją wiedzę na ten temat i zaczniesz zaglądać głąbiej (w głąb koperty) to uznasz sam że zakup krarca za 1200zł to ciężko wytłumaczalna decyzja wiem bo zakupiłem swiss bateryjke za 1500zł i teraz sie nawet jej nie noszę 

 

Czy posłuży długie lata zależy tylko od Ciebie jak dbasz tak masz a czy jest niektóre kwarcowe są zawodne tego nie wiem dla mnie są wszystkie w jednym worku poza tym za 1500 kupiłem kwarca potem drugiego  za 750 i NIE trafia w indeksy sekundnik jak ci to przeszkadzać nie będzie.... a raczej nie będzie trafiać...(pierwszy nie miał takowych indeksów)

 

Nie lepiej dozbierać ? a narazie kupić coś pokroju "perfecta" również na bransolecie i z niebieską tarczą za 50 zł a zegarek na LATA kupić sobie z czasem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.