Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gienek_mkb

Klub Miłośników Zegarków ALPINA

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze jeden problem - nienawidzę klamerek :D jedynie motylkowe zapięcia od producenta. Coś trzeba zaradzić już pomijam rodzaj zegarka, bo w przyszłym roku będę coś miał zamiar kupić. 

 

Bez bransolety się chyba nie obejdzie. Natomiast pasek również jest do takiej Alpiny niezbędny. Nie pytam ile kosztuje oryginał. Rozumiem, że oryginał zwęża się i zapięcie ma 18-20 mm? Da się kupić samo zapięcie?

Edytowane przez JohnRambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da kupić. Kwestia za ile. Pewnie taniej wyjdzie zapięcie motylkowe Hirsch do paska tej samej firmy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bert69, zgarniasz pulę. 

Zegar rewelacja, zdjęcia super.

Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej wspomniałem razi mnie oryginalna bransoleta do 

 

http://www.alpina-watches.com/news/startimer-pilot-automatic-sunstar_65.aspx

 

a jakby ją tak na mesh jakiś dobry? Może problem tkwi w maskownicach, które odbierają trochę wyraz w pilocie?

Edytowane przez JohnRambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bransoleta do pilota/lotnika pasuje IMO jak aligator do Submarinera :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ;/ niestety muszę się zgodzić. Natomiast pasek w 30 stopniowy upał nie jest zbyt komfortowy. Nato też nie pasuje i co zrobić :D

 

Ale jakiś Zenith pilot wychodzi na meshu chyba z fabryki :D

Edytowane przez JohnRambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ukradli Ci zdjęcie. Nikt nawet nie zapytał, czy można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vandit bardzo podoba mi się ta fotka, bardzo ;)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Ze srebrnymi też miałem :) Złota zdecydowanie ciekawsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czad Konradzie! :) Bardzo kiedyś chciałem mieć ten model, a ostatnio była rozterka między sprowadzeniem takiego jak Twój tylko właśnie ze srebrnymi indeksami, albo startimer. I jak na razie wiadomo na co padło :) Daj jakieś lepsze fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Czad Konradzie! :) Bardzo kiedyś chciałem mieć ten model, a ostatnio była rozterka między sprowadzeniem takiego jak Twój tylko właśnie ze srebrnymi indeksami, albo startimer. I jak na razie wiadomo na co padło :) Daj jakieś lepsze fotki :)

 

To archiwalne foto, jeszcze jakieś mam ale podobne. Grzebałem w zdjęciach i pomyślałem, że wrzucę. Wersję ze srebrnymi indeksami sprzedałem koledze. Gdybyś chciał przymierzyć to mogę Ci zorganizować taką możliwość. Daj znać jeżeli będziesz w Łodzi i możemy się spotkać :)

Bardzo fajne wrażenie robi pionowy szlif na tarczy. Jak w vintage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę miał okazję (do tej pory tylko przejeżdżałem) być w Łodzi to na pewno chętnie się odezwę :) Będzie mi miło.

 

Właśnie faktura tarczy i te mocno wypukłe indeksy robią robotę w tym zegarze. A tak dla potomnych wrzucę zdjęcie z sieci gdzie lepiej widać tą strukturę :)

525sc4s6m.jpg

 

591930d1364298338-alpina-startimer-class

 

JohnRambo: 

 

Jeśli chodzi o mojego Startimera to kupiłem tu na forum. Ze srebrnymi indeksami Startimer Classic był do zgarnięcia za dobre pieniądze na Worldofwatches.

 

Dzięki. To Spirit of Liberty Chrono którego też jestem szczęśliwym posiadaczem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, znam ten model :) worldofwatches - import z usa tak? zamawiałeś już coś kiedyś? każda paczka idzie na cło/vat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Niestety nie zamawiałem. Pamiętam że kiedyś założyłem podobny temat jeśli chodzi o sprowadzanie zegarków z zagranicy i zostałem delikatnie "zjechany" że każdy kto zna choć trochę angielski da radę zamówić :P Z angielskim problemu nie mam ale zawsze mam stres że coś może pójść nie tak. Z tego co wiem nie zawsze paczka trafia na cło i vat, ale zależy to od wielu czynników, czy zegarek idzie z pudełkiem, jak duża wartość jest zadeklarowana na paczce itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vandi, super fota, zegarek też, nawet się nad nim chwilę zastanawiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przejrzany :) I cóż mogę powiedzieć :P mam nadzieję ze w niedalekiej przyszłości zostanę członkiem klubu :) Za cel obrałem sobie Alpinkę wielokrotnie tutaj wrzucaną :) 130 Heritage w wersji z białą tarczą i złotymi indeksami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

A ja już się nie mogę doczekać! Już zaraz do mnie wyrusza! :D Taka ładna, że ŁOOOOOOOOOOOOOOOO! :D

 

post-92285-0-27910100-1479406004_thumb.jpg

 

:D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.