Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Dingo

GWN Gulfmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo gratulacje :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz myślałem, że żartujesz z GWN ;) czy to oznacza, że będzie od teraz większa tolerancja z Twojej strony do dużych zegarów? :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje piękny zegarek i jak by był troszkę mniejszy to byłby mój must have :wub:


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze całkiem ładnie :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super połączenie z tym żółtym pasem, na nadgarstku zegar optycznie wydaje się z nim mniejszy i ogólnie ciekawie :)

Gulfmaster jest piękny, dla mnie zwłaszcza z niebieskim pierścieniem, miałem go już dwa razy, ale nie jest dla mnie. Nie wiem dlaczego, podoba mi się, mogę go oglądać i się nim bawić i cieszy, ale jak go nosiłem to czar pryskał mimo to, że był wygodny. Myślę, że dual jest nie dla mnie po prostu.

Tomaliusz kiedy podginasz szlufkę? czy jeszcze Cię nie drażni aż tak bardzo? ;)

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko all black ;)

+1  :)

 

...

Tomaliusz kiedy podginasz szlufkę? czy jeszcze Cię nie drażni aż tak bardzo? ;)

Na razie mnie nie męczy i o dziwo nie zsuwa się z paska i idealnie trafiłem swoją dziurkę w pasku, jak nigdy  :)

7.jpg6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którą dziurkę zapinasz?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którą dziurkę zapinasz?

Na piątą i siedzi idealnie  :)

W lato, jak będzie gorąco może trzeba bedzie na 6 zapinać  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał ładniejszy tu mi jakoś żółty sam pasek nie pasuje.. ładne zdjęcia, gratuluję zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z żółtym paskiem ładniej :D ale i tak najfajniejszy jest z niebieskim bezelem, czyli taki jak mój post-33253-0-04782000-1461088958.gif


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie Casio i trafiłem na takie coś

http://www.skywatches.com.sg/reviews/casio-gulfmaster-g-shock-watch-gwn-1000-9a-gwn1000.htm

 

Cena dobra może komuś się przyda, ja niestety brak funduszy :(.

 

ps. Zresztą kolor straszny.

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sskendo

 

Dzisiaj odwiedziłem w TT w Manu. Przymierzałem dwa modele, które chodzą mi po głowie: GW-A 1100 i  GWN - 1000B. Porównywałem je ze swoim G-9300 RD. Wielkościowo podobne. Gulfman "niższy" od Aviatora. Na moim nadgarstku 17 cm te zegarki to max, są na styk. Urzekł mnie pasek w GWN. Bardzo giętki, fajny pomysł z jego mocowaniem. Oba mi się podobają, ale wybór musi być jeden, z uwagi na ceny. Pytanie do osób, które posiadają G ze szkłem mineralnym i  szafirowym. Jakaś różnica w codziennym użytkowaniu? Pytam, bo GW-A 1100 ma właśnie szafir i jak dla mnie, to  jedyna rzecz godna uwagi porównując go z Gulfem. Wiadomo dizajn to kwestia gustu.

 

Tormaliusz, przypomnij, gdzie zakupiłeś swojego Gulfa? Może być na priv. Całego wątku nie czytałem.

Edytowane przez sskendo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Z żółtym paskiem ładniej :D ale i tak najfajniejszy jest z niebieskim bezelem, czyli taki jak mój attachicon.gifDancedancer07.gif

IMO wersja Tomaliusza najfajniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO wersja Tomaliusza najfajniejsza.

Jest Sir  upup.gif

Oglądałem wszystkie wersje w salonie i ta najbardziej mnie urzekła, choć z niebieskim ringiem też nie zgorszy ale jednak mnie czarny bardziej wpadł w oko.

A dodatkowo do niebieskiego ringu już na pewno żółte gacie nie podejdą  ;)

sskendo, zara skrobne PW

A szafir dobra rzecz i mam ją w mechanikach i innych kwarcach ale tutaj nie muszę mieć.

A to będzie kolejny zegarek i któryś też G? czy jedyny na codzień?

 

Kwestia gustu :D

ofkors  ^_^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze podoba się czarna wersja C. :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodatkowo do niebieskiego ringu już na pewno żółte gacie nie podejdą  ;)

Oczywista oczywistość, tylko oryginalny pasior, trzeba się z tym pogodzić ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niebieskiego ringu pasuje niebieski pasek przecież ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sskendo

 

Jest Sir  upup.gif

Oglądałem wszystkie wersje w salonie i ta najbardziej mnie urzekła, choć z niebieskim ringiem też nie zgorszy ale jednak mnie czarny bardziej wpadł w oko.

A dodatkowo do niebieskiego ringu już na pewno żółte gacie nie podejdą  ;)

sskendo, zara skrobne PW

A szafir dobra rzecz i mam ją w mechanikach i innych kwarcach ale tutaj nie muszę mieć.

A to będzie kolejny zegarek i któryś też G? czy jedyny na codzień?

 

ofkors  ^_^ 

 

 

Generalnie kolejny czasomierz, przy czym czwarty G.

Z G mam GA 150, GW 9200 i G9300 w wersji RD  ;)

Edytowane przez sskendo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niebieskiego ringu pasuje niebieski pasek przecież ;)

Żółty też będzie pasował zerknij na model GN 1000-9A mi się podoba połączenie tych kolorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.