Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Maks 3

Sklepy internetowe

Recommended Posts

ja mam skx'a z eglobal i nie widze w nim nic podejrzanego. Planuję nawet dokupic u nich druga wersja kolorystyczną.

A jakieś opinie o watchshop.Pl?

Chce kupić G shock GBA 800 1A, a u nich jest on za 459zl (wszędzie indziej jest za 599zł..

Edited by Kamil8865

Również kupowałem SKXa na eglobal i jestem zadowolony, przyszło bez cła i nawet długo nie czekałem. Oprócz tego polecam meranom.com i orientuhren.com. Z Rosji na przesyłkę czekałem 3 tygodnie, a z Niemiec 4 dni. Towar w 100% oryginalny.

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

Przeważnie jest tak,że sklepy internetowe oferują niższe ceny. Ja zegarki casio damskie sobie i mamie kupiłam na zegarkowy.pl. Nie jest to mój pierwszy zakup na tej stronie tak więc myśle,że mogę ich polecić z czystym sumieniem

Przeważnie jest tak,że sklepy internetowe oferują niższe ceny. Ja zegarki casio damskie sobie i mamie kupiłam na zegarkowy.pl. Nie jest to mój pierwszy zakup na tej stronie tak więc myśle,że mogę ich polecić z czystym sumieniem [/size]

Reklama dźwignia handlu.

Deus Dona Me Vi

W sumie sporo zegarków kupiłem w Jomashop ale raz na jakiś czas przychodzi jakiś babol. Jeden z 3 takich samych Seiko dotarł do mnie w takim stanie jak na zdjęciach poniżej. W 3 miejscach wgniotki przy bezelu i porysowany dekiel. Raz nie wysłali kompletnego zamówienia ale po mojej interwencji dosłali zaległy zegarek. Ciekawe czy tym razem i w jaki sposób rozpatrzą reklamację. Jak będzie to miało być wysyłkowo i znowu dojdą opłaty celne to porażka :)

post-103367-0-86380900-1530790386_thumb.jpg

post-103367-0-24019000-1530790421_thumb.jpg

Dokładnie obejrzałem pozostałe zegarki. 2  sztuki Seiko tego samego modelu też mają uszczerbki przy bezelu. Reszta dotarła bez zarzutu. Przesyłka dotarła w całości. Opakowania w środku też nie zniszczone. Sklep wysłał do mnie zegarki w takim stanie jak na zdjęciu powyżej. Jest tanio ale na pewno nie zawsze są to nowe zegarki. W instrukcji zwrotu, którą otrzymałem jest wyraźnie zaznaczone, że nie można zwracać zegarków ze śladami użytkowania, czas do 30 dni, i inne informacje z czego wynika, że może być ciężko ze zwrotem i odzyskaniem 100% kosztów.

No nie wiem, czy opłaca Ci się szukać ‘’nie markowych’’ sklepów. Nie łatwiej iść do Time Trend i poprosić sprzedawcę, aby pokazał Ci coś w danym budżecie? Wybór jest duży, a przynajmniej masz pewność, że nie kupisz bubla.