Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sose

Chłopie jak się chcesz wymienic to napisz a jak nie to wiesz ...

juz wczesniej pisałem ze mam dwa takie, masz taką maniere jakas dziwna ze zawsze sie chcesz wymienic a skutecznosc tego potem jest z tego co obserwuje niewielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie jak się chcesz wymienic to napisz a jak nie to wiesz ...

juz wczesniej pisałem ze mam dwa takie, masz taką maniere jakas dziwna ze zawsze sie chcesz wymienic a skutecznosc tego potem jest z tego co obserwuje niewielka

 

Niestety tu się mylisz. Dużo sie pytam ,ale to nic nie znaczy. Jak na czymś mi zalezy to przeważnie dochodzi interes do skutku. Zalezy mi tylko na tej rakiecie z datownikiem :roll: Niestety fragment, że masz 2 takie pobiedy gdzieś mi umknął.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sose

tylko zrozum skoro pytasz o rzeczy których nie chcesz to odbierasz ludziom potencjalnych nabywców , bo mysla ze to juz nie aktualne :roll: a co do rakietki to wybacz ale nie jest na sprzedaz , choc jesli bede miec kiedys druga taka to napisze do Ciebie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość em_gie
Dużo sie pytam ,ale to nic nie znaczy.

Otóż to!

Sam bym lepiej tego nie spuentował:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko zrozum skoro pytasz o rzeczy których nie chcesz to odbierasz ludziom potencjalnych nabywców , bo mysla ze to juz nie aktualne :roll: a co do rakietki to wybacz ale nie jest na sprzedaz , choc jesli bede miec kiedys druga taka to napisze do Ciebie 8)

 

Jak ktoś jest poważnie czymś zainteresowany to bedzie pytał do bulu. Następnym razem bedę pytał na pm :wink:

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mechanizm na pewno wymaga wyczyszczenia, ale ta koperta jest tak zniszczona że chyba lepiej byłoby ją wymienić :?

 

nie wzmieniaj. Jak chcesz miec ladna koperte to daj ja do chromowania, polerki szkielka albo wymiany szkielka i bedzie piekna. Tym bardziej ze to dziadkowy zegarek :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po następnej wypłacie wybiorę się do Głowackich i oddam kilka zegarków do renowacji/czyszczenia :lol: Czy renowacja koperty takiej Slavy będzie rzędu kilkudziesięciu złotych, czy więcej? Tzn czy marka zegarka gra tu rolę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnowienie koperty przez chromowanie to koszty rzedu 20-40pln, wiec nie jest az tak zle :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosh, jesli sie nie obrazisz ze zamontowalbym tego budziczka w moim mini warsztacie zegarmistrzowsko-manualnym na mini strychu, to chetnie go przygarne :lol:

nie mam tam zegarka, a strych duuuzy i tak strasznie czasem jak w nocy cos robie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budzik budzikiem, ale nie ładnie tak ludzi aczasikiem drażnić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Budzik budzikiem, ale nie ładnie tak ludzi aczasikiem drażnić :wink:

Hm, to był akurat jedyny kawałek biurka na którym było wolne miejsce.

 

Krzysiek - chesz to masz, budzik jest zewnętrznie ładny ale chodzi tak sobie, jak większość budzików Ruhla :lol: Chcesz to Ci wyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sose

no i mam komandira na sprzerdaz , wersja złota z ciemnozłota tarcza przechodzaca w brąz , jutro wrzuce zdjęcia , jest ktos wstępnie zainteresowany ?? stan naprawde dobry :lol: cena koło 60 zł do małej negocjacji dla klubowiczów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i mam komandira na sprzerdaz , wersja złota z ciemnozłota tarcza przechodzaca w brąz , jutro wrzuce zdjęcia , jest ktos wstępnie zainteresowany ?? stan naprawde dobry :lol: cena koło 60 zł do małej negocjacji dla klubowiczów ...

 

czekam na fotki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sose

a oto i fotki komandira

stan jest dobry

mechanizm działa jak żyleta nie gubi czasu , kalendarz sprawny , koperta złota sa małe przetarcia ale trzeba sie wpatrzyc zeby je dojrzec , szkiełko mikroryski ale je wypoleruje tak ze będzie ekstra , tarcza praktycznie idealna , wskazówki równiez , jedyne co mozna by zmienic to koronka bo ktoś ja przegwintował niechcący i przy zakręconej koronce od tyłu widoczne jest zgrubienie ( ale zakręca się dobrze i trzyma wodoszczelność ) cena tak jak już pisałem chciałbym 60 zł do dogadania :lol:

 

komandir029bx1.jpg

komandir017nl0.jpg

komandir031wg4.jpg

post-7532-0-59284100-1330699298.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Już któryś raz piszę, ale potzrebuję tarczy i wskazówek od Rakiety z podwójnym datownikiem. Koperta srebrna, więc chciałbym wskazówki srebrne i tarczę ze srebrnymi indeksami. Srednica tarczy 30mm. Nie mam więcej wymagań co do tarczy, grunt by basowała do srebrnej koperty i była ładna.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sose

komandir trafił na allegro więc oferta jest ciut nieaktualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to rzeczywiscie jest wersja wojskowa jak jest w opisie?

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam wojskowa, inwencja tworcza nie zna granic :wink: tyle tylko ze jest to dosc rzadki model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
e tam wojskowa, inwencja tworcza nie zna granic :wink: tyle tylko ze jest to dosc rzadki model

 

Też tak myślałem. Tak swoją drogą to fajny jest. Ciekawe ile wyniesie cena końcowa.

 

Poza tym czy ma ktoś tarczę do rakiety z 2xkalendarzem?

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: Bomba! Takie cacko też bym chciał :D Jeszcze czegos podobnego nie widziałem :)

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.