Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

A nie chcesz przehandlować tej Mołni?

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dawcy mechanizmu z wałkiem i koronką dla Poljota automat 23j z wałkiem i koronką... Na allegro chodzą same zegarki ze wszystkim ,a mi potrzebne same wnętrzności. Mam taki zegarek (właściwie to pamiątka), bardzo ładny model, w b.dobrym statnie wizualnym ale niestety miał złamany wałek, zegarmistrz się nie podjął naprawy - postanowiłem sam wyciągnąć - popsułem mechanizm zupełnie...

Jakby miał ktoś takie coś na zbyciu - chętnie bym kupił za jakąś sensowną cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki werk. Zapodaj jeszcze jakieś zdjecie koperty. Wałki i koronki są róznej gługości.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie chcesz przehandlować tej Mołni?

 

Pozdro

Mam mało zegarków/zegarów, ale wszystkie zakupy były przemyślane i potem nie są już na sprzedaż.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz kilku budzików wzamian? Zdecyduj się :twisted:

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komornik, czy kazdemu wlascicielowi nowego nabytku musisz proponowac wymiane? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość em_gie

Niech proponuje!

Tylko czemu na forum zamiast w PM???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
komornik, czy kazdemu wlascicielowi nowego nabytku musisz proponowac wymiane? :?

 

Oj nie każdemu. Ten czasomierz prubuję już któryś raz wyciągnąć :twisted: Rzeczywiście powinienen na pw przejść :roll:

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yorzo

Witam! Sprzedaję,lub zamieniam Amfibię-zainteresowanych zapraszam do działu "Oferuję". :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie przygarne, kupie w jakiejs sensownej cenie Start'a, albo np same wskazowki? mam takiego w dobrym stanie (57r.), ale koronka i koperta "wyżarte" a wskazowki bez wypelnien... Chcialbym go zmontowac na glanc :wink:

 

chodzi mi o tego:

post-3565-0-33345200-1330701942.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy potrzebujesz jednej i drógiej? Mój start ma lekko przyciemniałe wypełnienie. Jak coś pisz na pw.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

To zwowu ja. Wymienię się na jakiegoś sportiwnego lub samą płytę w tym drucikiem do stop sekundy. Wzamian oferuję jakieś części lub zegarek jak bedzie coś w dobrym stanie :D

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał na zbyciu naręczną Mołnię chętnie bym zakupił... Jakoś tak ostatnio mi sie zamarzyła... Oferty wszelakie na Pm proszę.

 

Albo w ostateczności tarcze do takiego czegoś - resztę jakoś skompletuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sose
Cześć

 

To zwowu ja. Wymienię się na jakiegoś sportiwnego lub samą płytę w tym drucikiem do stop sekundy. Wzamian oferuję jakieś części lub zegarek jak bedzie coś w dobrym stanie :D

 

Pozdro

 

wrzuc mi zdjęcie zegarka jaki dajesz w zamian i sie dogadamy mam cały mechanizm sprawny na zbyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

 

To zwowu ja. Wymienię się na jakiegoś sportiwnego lub samą płytę w tym drucikiem do stop sekundy. Wzamian oferuję jakieś części lub zegarek jak bedzie coś w dobrym stanie :D

 

Pozdro

 

wrzuc mi zdjęcie zegarka jaki dajesz w zamian i sie dogadamy mam cały mechanizm sprawny na zbyciu

 

Mam nadzieję, że stop sekunda działa. Niestety z fotkami jest problem, chyba że archiwalną słabej jakości znajdę, bo jakiś czas temu aparat odmówił posłuszeństwa, a nowego długo nie będę miał :D Wolałbym wymianę werk na werk :lol: Chyba, że znalazł byś jeszcze kopertę i tarcze :D

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sose

jest koperta w przyzwoitym stanie ale niestety od pobiedy i tarcza tez pobiedowska ( z centralnym sekundnikiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Njawyżej będę miał kolejnego Sportiwnego skaładaka. W takim razie sam werk od ciebię biorę! Nie chcesz jakiś części?

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sose

zobacz odpisałem w nowych zdobyczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-3565-0-76131400-1330703298.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. :wink: Chętnie wymieniłbym takiego damskiego łucza na coś męskiego na chodzie, nie musi być w aż takim dobrym stanie jak ten łucz. Chyba że ktoś ma niesprawną amfibię z kopertą i tarczą w niezłym stanie. :)

Stan łucza oceniam na 5+, wystarczy wypolerować szkiełko i prawie ideał. :D

post-11714-0-09037300-1330703335.jpg

post-11714-0-59189800-1330703336.jpg

post-11714-0-55496300-1330703337.jpg

post-11714-0-91396700-1330703338.jpg

post-11714-0-09104800-1330703340.jpg

post-11714-0-89515400-1330703347.jpg

post-11714-0-47148900-1330703349.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę takie coś:

10926eccad3d9fbam.jpg

2bbd0894826065cem.jpg

To dość rzadki radziecki budzik z pozytywką (a raczej negatywką, o czym za chwilę). Jak widać na pierwszym zdjęciu obudowa jest w dobrym stanie, czysta i nie zniszczona. Mechanizm składa się z dwóch części - jedna z nich to 1/2 doskonale wszystkim znanego 11-kamieniowego budzika Sława, oczywiście mechanizm chodu sprawny i działa. Co do pozytywki to stan widać na zdjęciu - mechanicznie jest sprawna choć wymaga najpewniej regulacji i smarowania, ale grzebień jest niekompletny. Powoduje to że melodyjka odgrywana przez ten zegar jest tak psychodeliczna iż moi znajomi śmiali się z niej okrutnie i stwierdzili że jest to zegar z negatywką :( a nie pozytywką (na zasadzie przeciwieństwa pozytywny - negatywny). Ponieważ muszę odchudzić swoją kolekcję chcę się pozbyć tego wyjątkowego zegara, robię to z żalem bo miałem nadzieję jeszcze doprowadzić go do pełnej świetności. Zresztą zegar ma duży potencjał i można się nawet pokusić o wstawienie mechanizmu jakiejś szwajcarskiej

lub japońskiej pozytywki lub nawet jakiejś elektroniki, ja sam myślałem nawet sprząc stary odtwarzacz mp3 z małym wzmacniaczem i głośniczkiem i zrobić jedyny w świecie zegar budzący ludzi np. przebojem Iron Maiden (Fear of the Dark by było idealne :D ).

Wymienię się więc na coś innego, najlepiej mniejszego (choć niekoniecznie, jakiś fajny zegarek, malutki zegar czy coś) - zresztą zaproponujcie coś jeśli ktoś będzie zainteresowany. Polecam bo rzecz jest wyjątkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Grzebień rzeczywiście wybrakowany, ale byłbym chętny na takie cuś :(

 

Jak chcesz oferuję jakiś inny budzik czy jakiś zegarek Cię interesuje?

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.