Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Prog

Omega Speedmaster 35115000 vs 38115000

Recommended Posts

Zastanawiam się nad licytacją zegarka z aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=6198206591

Zapytałem już u swojego zegarmistrza o weryfikację numeru seryjnego i wyszło, że numer referencyjny to 38115000. Od jakiegoś czasu szukam Omegi o numerze referencyjnym 35115000.

Czy ktoś orientuje się czym różnią się zegarki o tych numerach referencyjnych? Oba wyglądają tak samo i mają ten sam mechanizm 1155.

Na tej stronie znalazłem obrazek z listą:

http://www.ofrei.com/omega-watch-hands-caliber-1155.html

Wygląda na to, że 38115000 był sprzedawany na pasku a 35115000 na bransolecie. Może ktoś ma większą wiedzę na temat różnic.

Wejdź na klub miłośników omegi- tam koledzy na pewno pomogą. A na stronie omegi nie ma informacji?

Sam sobie odpowiedziałeś. Oba mają ten sam automatyczny werk 1155 czyli eta 7750, średnica 39mm. 3511.50 był z bransoletą, 3811.50 na pasku skórzanym. Obe ze stali z czarną tarczą.

Wejdź na klub miłośników omegi- tam koledzy na pewno pomogą. A na stronie omegi nie ma informacji?

Na stronie omegi z tym mechanizmem 1155 wyszukiwarka znalazła tylko jeden zegarek - 3711:

http://www.omegawatches.com/planet-omega/heritage/vintage-details/14670/

Sam sobie odpowiedziałeś. Oba mają ten sam automatyczny werk 1155 czyli eta 7750, średnica 39mm. 3511.50 był z bransoletą, 3811.50 na pasku skórzanym. Obe ze stali z czarną tarczą.

Dziękuję. Myślałem, że może jest więcej różnic.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Klaudia K
      Kochani autentyk czy podróbka?

• By Pieknodworska
      Witam serdecznie,
      zastanawiam się nad zakupem Omegi De Ville. W oko wpadła mi ta, jednakże mam pewne zastrzeżenia co do jej autentyczności. Co sądzicie?

• By pepepatryk
      Witam

Panie i Panowie, proszę o doradztwo w sprawie zakupu kobiecego zegarka. Chciałem zrobić niespodziankę Żonie i kupić jej jakiś fajny zegarek.
      Kryteria:
      - nowy
      - full set
      - cena max 2500 Euro
      - do codziennego użytku
      - wygodniejszy będzie kwarc (mniej obsługowy)

Żonie podobają się Hubloty i Rolexy, ale budżet nie ten. Póki co najbardziej przemawia do mnie Cartier Tan Solo, Tudory, może TH Carrera. Macie coś jeszcze na myśli? 

Dzięki z góry, Pepe
    • By S..
      Witam,

proszę o rekomendacje zegarków do 2000 zł (budżet można trochę nagiąć, ale bez przesady).
      Zegarek nie musi być nowy, koniecznie mechanik. Automat będzie plusem, ale niekoniecznie.

Ostatnio prawie kupiłem omegę seamaster z 1960 r. z tej aukcji: https://allegro.pl/oferta/omega-seamaster-black-mat-nareczny-klasyk-stal-box-9123655420
      btw. czy takie aukcje na allegro mają w ogóle sens, czy za duże ryzyko?

Wymagania:
      Mam nadgarstek 16,5 cm więc zegarek nie może być za duży
      Ciemna tarcza
      Elegancki
      Tarcza bez numerowania godzin na indeksach

Będę wdzięczny za każde propozycje.
    • By lukaszwojtasiewicz
      Witajcie kochani,

jestem tu nowy i w ogóle nie znam się na zegarkach, dla tego proszę was o pomoc w ocenie oryginalności tego zegarka. Jaki model? Który rok? Czy da się go naprawić i w jakich pieniądzach? Wiem że jest w tragicznym stanie I ewentualnie ile byłby warty po naprawie?

Numer seryjny to: 4602374

Z góry dziękuję wszystkim dobrym duszom za pomoc

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.