Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

orlis

Użytkownik
 • Content Count

  1,100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

203 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  USA

Recent Profile Visitors

550 profile views
 1. Tak na każdy model sprzedany od lipca 2018. A z tego co pamietam Ultramany zaczęli wydawać wlasnie od lipca
 2. Jesteś pewien że po? Jaka data na karcie? Omega wstecznie przyznała wszystkim swoim modelom 5 letnia gwarancje od lipca 2018.
 3. A co z tym zapięciem jest nie tak? Miałem i nie widziałem w nim nic irytującego
 4. Alaska to mój graal...:) Marek (demollo) miał nówkę sztukę w stanie NOS zakupioną z butiku w 2017r...ale jednak trochę ponad mój budżet była. Z tego co wiek to już się sprzedała.
 5. Gratuluję zakupu! W końcu jakaś odmiana bo tu na forum tylko wybory miedzy szafirową kanapką a hesalitem, innych edycji prawie nie widać.
 6. tak to od snoopyego z 2015. mam taki do ST1 - moj ulubiony zestaw do czasu az nabylem bransolete Forstner.
 7. Michał, Przede wszystkim gratulacje świetnej kolekcji mojej ulubionej marki! Fajnie ją zróżnicowałeś. co do moonwatcha, może będzie kontrowersyjnie ale od tego jest forum tak naprawdę klasyki nie masz bo masz szafirowa kanapkę. Wiec mi osobiście nie byłoby szkoda wymienić na fazę księżyca. Ale na Twoim miejscu postawiłbym na... cal.321 - bardziej klasycznie (jeśli chodzi o mechanizm) się nie da No i jakość wykonania też z innej półki
 8. Tu też same ponure kolory a to wszystko na jednej ulicy...
 9. To chyba nie tajemnica że to nowy inhouse skoro podają takie info w newsletterze:
 10. Nie wybrałbym akurat tego modelu na jedynego speedmastera w kolekcji, ale że mam jeszcze kilka to będzie fajnie uzupełniał pudełko. to co uważam jest super: 1. Koperta jak w apollo 11 czy tzw fat lugs jest nawiązaniem do modelu który był pierwszym na księżycu. 2. Tarcza ze srebra 3. panda dial - świetnie się będzie uzupełniał z ST1 4. To co się dzieje pod deklem to moim zdaniem niezły kosmos (sic!) - niby prosta komplikacja ale robi niesamowite wrażenie i po raz kolejny pokazuje że Omega pod rządami Raynalda jest odważna i z jajem. 5. cal 3861 z metas - jeszcze nie miałem wiec akurat jest okazja wypróbować 6. Pudełko na kształt walizeczki która nosili ze sobą astronauci wsiadając na pokład Saturna 7. Nie limitka - zaleta i wada jednocześnie - zaleta że łatwiej dostępny, wada że lubię kolekcjonować limitki i wybierać numer limitacji z wad wymieniłbym 3: 1. brak bransolety w zestawie 2. zwykle zapięcie zamiast motylkowego 3. cena...ale tanio to już było. co do dostępności to słychać sprzeczne informacje, miała być limitowana produkcja ale w materiałach prasowych jest że nie jest...a później Gregory w filmie mówi ze jednak limitowana produkcja. faktem jest że zainteresowanie na świecie jest ogromne i na ten moment butiki które przyjmowały depozyty (w USA wszystkie OB wymagały 50% depozytu jeszcze przed ogłoszeniem zegarka) przestały je przyjmować. Podejrzewam ze w najbliższych 2 latach będzie ciężko go upolować a później dostępność powinna się poprawić chociaż wszystko zależy kiedy Omega zdecyduje się na jego wycofanie z oferty. Nie wyobrażam sobie że będą go sprzedawać dłużej niż 3 lata. a na koniec zdjęcie kolegi który prawie zgadł wygląd tarczy nowego snoopyego i jego przeróbka już po ogłoszeniu konkretów.
 11. Ja jestem zapisany i nie mogę się doczekać odbioru niestety brak jak na razie konkretnego terminu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.