Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

orlis

Użytkownik
 • Content Count

  1488
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1474 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1139 profile views
 1. Gratulacje! Miałem czarnego, sprzedałem ale teraz chce wrócić albo do zielonego albo do nowego Icy Blue
 2. Wracam do klubu, 3 podejście do Tudora teraz jest: były:
 3. Dla mnie tez tylko bransoleta tylko ja preferuje ta od hesalitowego modelu
 4. no widzisz, a dla mnie to ulubiony speedmaster. Tarcza btw nie jest szara tylko srebrna.
 5. Panowie, W pełni się zgadzam ze z perspektywy Polski ceny robią się absurdalne i wielu miłośników wyleczy się z nowych zakupów. Natomiast z cały szacunkiem do nas…Omega wie co robi. wyobraźcie sobie że maja zapisy i nie nadążają z produkcją złotych wersji speedmasterow których jakoś nie widziałem tu na forum. Ich grupa celowa i klienci się zmieniają i celują w bardziej zamożnych ludzi. Można się obrażać, można lamentować. Ale podobnie jak z Rolexem - nic z tym nie zrobimy Omega podnosi ceny w całej Europie bo zmiana kursu franka do euro powoduje ze muszą reagować. Ceny w USA na przestrzeni 2 lat zmieniły się chyba tylko raz. U nas 4-krotnie? inne marki też nie śpią. Oris 65 teraz wyjściowo kosztuje 11k na bransolecie. A na inhouse prawie 17k. jeszcze niedawno cena wyjściowa to była 6k. Takie czasy - tanio już było.
 6. Nie do końca się z tym zgodzę. Moim zdaniem sytuacja która spotkała kolegę wynika z tego że od stycznia w butiku nie ma już najbardziej kompetentnej osoby od spraw technicznych - Pana Tomka. Sam wielokrotnie przychodziłem do butiku zmieniać / dokupować bransolety nie od oryginalnych referencji (także snoopyego) i nigdy nie było problemu z przełożeniem. Pewnie reszta ekipy bała się uszkodzić dekiel albo zarysować kopertę przy wymianie przy zegarku którego rynkowa wartość jest spora. Chyba ze coś się w polityce butiku zmieniło od nowego roku co nie wyklucza ze jest jakoś powiązane z brakiem Pana Tomka.
 7. Zapięcie z regulacją już jest dostępne w najnowszych seriach produkcyjnych.
 8. Na szczęście to tylko Twój gust mi na każdej z tych bransolet się podoba. Dodatkowo pasek z zestawu jest mega sztywny wiec Omega sama zachęca do zmiany rozwiązania
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.