Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LICHU89

Szukam G-SHOCKa ze wskazówkami.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :)

 

Szukam jakiegos g-shocka ze wskazówkami. Koniecznie żeby był czytelny, miał podświetlenie, był dość dużych rozmiarów. Macie jakieś sensowne propozycje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadam typowe pytanie. A w jakim budżecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :)

 

Szukam jakiegos g-shocka ze wskazówkami. Koniecznie żeby był czytelny, miał podświetlenie, był dość dużych rozmiarów. Macie jakieś sensowne propozycje ??

Godzina do odczytania bez problemu  :)

 

http://cdn2.bigcommerce.com/server3500/a8756/products/2711/images/6044/MRGG1000D_1A__85548.1440619594.600.600.jpg?c=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak wszyscy początkujący zaczniesz od serii GA wskazówki ma, czytelny jest w miarę , może poza małym wyświetlaczami, a co do podświetlania hahha moje milczenie będzie bardzo wymowne.

Ile chcesz przeznaczyć na taki sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, umknęła mi cena. To po ciężkim dniu w pracy. Myślę ze do około 1tyś jakby było coś ciekawego za mniejsze pieniążki to też bym się nie pogniewał.

 

Miałem GA-100 porażka totalna, mały nie czytelny... nawet nie chcę wspominać sobie tej traumy.

 

A no i oczywiście zapomniałem napisać, że pasek albo guma albo materiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zaczynałem o GA I NIGDY WIĘCEJ

Sprawdź sobie w necie Casio GG 1000 chyba by Ci przypadł do gustu i juz ma sporo w sobie ale musisz doliczyć 200-300 zł do budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GW-3500 absolutniie mi się nie podoba. Oglądałem go, przymierzałem go. Jest taki bezpłciowy. GG100 wyglądem to jest to czego szukam, natomiast już za dużo nawalone na wyświetlaczu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co jest wg was nie tak z tym GA-100.

W tej chwili szukam wlasnie czegos podobnego i wlasnie GA-100 biore glownie pod uwage.

Podobny i w podobnej cenie jest i G-100.

Na plus nad GA-100 - ma zdaje sie fluoryzujace wskazowki. Wiem tez, ze jesli wybirac GA-100 to koniecznie z bialymi wskazowkami.

Na co jeszcze zwrocic uwage?

W zasadzie nie widze powodow dla ktorych mialbym doplacac do drozszych g-shockowych wskazowkowcow. Ewentualne przewagi w wygladzie i funkcjonalnosci sa dla mnie pomijalne.

No chyba, ze Mudmaster, ale tyle pieniedzy to ja nigdy miec nie bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię ten model mimo kilku jego wad, aczkolwiek może być problematyczny dla osób z mniejszymi nadgarstkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co jest wg was nie tak z tym GA-100.

W tej chwili szukam wlasnie czegos podobnego i wlasnie GA-100 biore glownie pod uwage.

Podobny i w podobnej cenie jest i G-100.

Na plus nad GA-100 - ma zdaje sie fluoryzujace wskazowki. Wiem tez, ze jesli wybirac GA-100 to koniecznie z bialymi wskazowkami.

Na co jeszcze zwrocic uwage?

W zasadzie nie widze powodow dla ktorych mialbym doplacac do drozszych g-shockowych wskazowkowcow. Ewentualne przewagi w wygladzie i funkcjonalnosci sa dla mnie pomijalne.

No chyba, ze Mudmaster, ale tyle pieniedzy to ja nigdy miec nie bede.

Od czegoś trzeba zacząć ale sam się przekonasz jak będziesz go już miał ,a twój nadgarstek przytuli innego G ze seria GA to zwykła padaka , taki golas z za***istym podświetleniem, pod warunkiem ,że to podświetlenie będzie latarka z twojego telefony inaczej życzę powodzenia w zgadywanku godziny .

Miałem ,przekonałem się i już więcej nie chce . Fajnie, tez mi się podobał bo nie widziałem innych zegarków oprócz tych ze wskazówkami, elektroniki nie istniały dla mnie , a tu proszę miałem za razem to i to.

Mimo wskazówek i tak zawsze patrzyłem na wyświetlacz LCD.

Z czasem nawet te wskazówki zaczęły mi przeszkadzać aż w końcu ukochany G padł i juz nie dało się go naprawić i postanowiłem kupić pierwszego elektronika w życiu i to była najlepsza decyzja .

Moim zdaniem jak juz mają być wskazówki to tylko casio GST , GWA i GWG ewentualnie GG na któryś z nich bym się jeszcze skusił.

GA DLA MNIE PO PROSTU ZWYKŁA PADAKA , ale to tylko moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argument z podświetleniem mnie zawsze niszczy akurat w tym modelu, są przecież analogowe zegarki bez jakiejkolwiek lumy nie mówiąc o diodzie LED. Ale fakt, jak ktoś chce w nocy skorzystać ze stopera to nara sajonara, bez latarki nie podchodź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem seria GA nie jest taka zła, podświetlenie to rzeczywiście padaka ale godzinę da się odczytać w nocy. Po za tym nieźle wyglądają i można robić fajne modyfikacje całkowicie pod siebie nie dużym kosztem. Jednak nie polecałbym go komuś dla kogo to będzie jedyny zegarek, chyba że nie potrzebujesz funkcji w ciemnościach.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argument z podświetleniem mnie zawsze niszczy akurat w tym modelu, są przecież analogowe zegarki bez jakiejkolwiek lumy nie mówiąc o diodzie LED.

 

 

I masz rację dlatego lepiej żeby tego oszałamiającego podświetlenie nie było, no ale jest , a tylko wk. .... oko

 

Argument z podświetleniem mnie zawsze niszczy akurat w tym modelu, są przecież analogowe zegarki bez jakiejkolwiek lumy nie mówiąc o diodzie LED. Ale fakt, jak ktoś chce w nocy skorzystać ze stopera to nara sajonara, bez latarki nie podchodź.

 

 

I masz rację dlatego lepiej żeby tego oszałamiającego podświetlenie nie było, no ale jest , a tylko wk. .... oko

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Po za tym nieźle wyglądają i można robić fajne modyfikacje całkowicie pod siebie nie dużym kosztem.

Hm, a o jakich modyfikacjach piszesz?

Od czegoś trzeba zacząć ale sam się przekonasz jak będziesz go już miał ,a twój nadgarstek przytuli innego G ze seria GA to zwykła padaka , taki golas z za***istym podświetleniem, pod warunkiem ,że to podświetlenie będzie latarka z twojego telefony inaczej życzę powodzenia w zgadywanku godziny .

 

No, ja zaczalem 20 lat temu od DW-5600 na ktorym w nocy nie jestem w stanie odczytac godziny. Sadze ze na wskazowkowym bedzie lepiej, zreszta od dawna chcialem miec analogowy.

Podobno G-100 jest bardziej czytelny w nocy...

A dlaczego padl ci ten GA-100? One maja jakas sklonnosc do padania, czy po prostu miales pecha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje w sensie wymienić bezel, pasek w jakim tylko chcesz praktycznie kolorze.

Mi pad moduł i to praktycznie zaraz po skończeniu się gwarancji , a miałem GA 120 jakoś najbardziej do mnie przemawiał z tych 3 modeli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już odpisali ale można z tą serią zrobić o wiele więcej niż nawet na tym zdjęciu, bo bezeli i pasków jest od groma. Co do awaryjności to mam ga-110 od 4 lat i nic mu nie dolega nawet bateria nadal jest fabryczna, a o awariach nie słyszałem ani wśród znajomych ani tu na forum oprócz tego przypadku Yokashina. Nie miałem g-100 więc nie wiem jak jest z nim. Do 1000 zł zastanowiłbym się nad ga-1000, który mieści się w budżecie i ma bardziej czytelne fluorescencyjne podświetlenie ale nadal nie ma podświetlenia ekranu. Najtańszy analog/anadigi z dobrym podświetleniem to gst-s100 i był nawet taki na alle za 600zl. Gst-w100 lub gst-w110 z WC i solarem jest za trochę ponad 1000 w Polsce.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na Twoim miejscu zastanowił nad Dw-5600E, w porównaniu do Twojego starego kwadrata podświetlenie jest o wiele lepsze. W GA-100 też jest słaba dioda jak w Twoim zegarku.

No, faktycznie ladnie, ale 5600 juz mi sie znudzil i zalezy mi na wskazowkowym.

Nawet przy slabej diodzie wskazowki sa chyba widoczne?

A co z tym G-100 i jego fosforyzujacym wskazowkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Do 1000 zł zastanowiłbym się nad ga-1000, który mieści się w budżecie i ma bardziej czytelne fluorescencyjne podświetlenie ale nadal nie ma podświetlenia ekranu. Najtańszy analog/anadigi z dobrym podświetleniem to gst-s100 i był nawet taki na alle za 600zl. Gst-w100 lub gst-w110 z WC i solarem jest za trochę ponad 1000 w Polsce.

GA-1000 jakos niespecjalnie mi sie podoba, predzej ten GST-S100, ale i tak znacznie przekracza moj budzet. Zwlaszcza, ze pomijajac raz wydane pieniadze - jezdze w rozne dziwne miejsca i licze sie z tym ze zegarek moze zostac skradziony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio GST był na allegro, czy olx używany za 7 stów z groszami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.