Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

T Atomicus

Użytkownik
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Początkujący

About T Atomicus

Recent Profile Visitors

243 profile views
 1. https://momentum24.pl/pl/p/Victorinox-241867.1-I.N.O.X.-Zestaw-Zegarek-Scyzoryk/1245 Piękny zestaw - poniżej 2000zł. Nowy, w sklepie. To w kontekście moich uprzednich zdziwień nt cen inoxów automatycznych na rynku wtórnym.
 2. Ale od poznania numeru rachunku do kradzieży droga jest chyba daleka? W necie są miliony znanych numerów rachunków. Zresztą, każdy urząd, czy fundacja publikuje numery swoich rachunków. Z drugiej strony - są osoby, które chorobliwie strzegą swojej prywatności. Onegdaj musiałem zrezygnować z zakupu zegarka którego sobie upatrzyłem. Sprzedający (zdaje się, jakiś kolekcjoner), najpierw stanowczo odmawiał transakcji z przesyłką OLX, a potem się tłumaczył, że nie posiada rachunku bankowego, bo nie ma zaufania do banków. Jak Leon Zawodowiec, albo znany powszechnie polityk, kierujący naszym państwem. Ja jednak uznałem te tłumaczenia za zbyt dziwaczne i podejrzane i zrezygnowałem z zakupu mimo atrakcyjnej ceny.
 3. No, dobra. Kupię Mudmastera, jak Casio zacznie go testować w warunkach outdoorowych, poprawi kontrolę jakości, usunie wady fabryczne, i pozwoli na użytkowanie zegarka pod wodą.
 4. Mi też to się przydarzyło. Próbowali zakupić stare buty narciarskie i to bez przymierzania. Nawet próbowałem prowadzić dalej tę „grę operacyjną”, ale kiedy wymsknęło mi się „ale dlaczego nie prowadzimy tej rozmowy przez serwis olx, zamiast przez whatsappa?”, rozmówca stracił zainteresowanie i już więcej się nie odezwał.
 5. Chciałbym dokupić bumper/protektor do inoxa. Na oficjalnej stronie niedostępny. Gdzieś mignęła mi cena 200zl, ale być może mi się przewidziało, bo to gruba przesada. Na ebay widziałem za 60zl, ale to też sporo. Widzieliście gdzieś w bardziej przystępnej cenie?
 6. Witam Jak wygląda u was podświetlenie w oryginalnym g-shocku DW-5600? Chodzi mi o tego zakręcanego, stalowego. Wydaje mi się, że kiedyś nieco lepiej mi świecił. Teraz widzę, że podświetlenie jest tylko z jednej, lewej strony. Czy tak powinno być? I czy można z tym coś zrobić?
 7. Cena chyba ok. Pewnie bym kupił 1-2 miesiące temu. Ale teraz mam już tytana. Powiedzcie tylko, skąd taka różnica w cenie pomiędzy kwarcem, a mechanicznym inoxem na rynku wtórnym? Bo przecież ceny katalogowe są zbliżone?
 8. Witam Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie jakiś, raczej mechaniczny, nurek od Seiko. Raczej żółw, taki do 2000zl, ale pewnie i tak kupię lekko używany. Kiedy? Raczej nieprędko, bo zegarki raczej używam niż kolekcjonuje, a właśnie zakupiłem victorinoxa inoxa. Na razie czytam, oglądam, przymierzam. Tylko, że wciąż nie rozumiem tych seikowych oznaczeń. Jest w tym jakaś logika i głębsza myśl, czy seiko te symbole losowo nadaje? Ostatnio znalazłem taką stronę z wykazem/porównaniem różnych modeli: https://www.theseikoguy.com/seiko-turtle/ Są tam i podobne przewodniki po SKX, Monsterach, Sumo, Samurajach i nie tylko. Imho to genialne miejsce. Zna ktoś coś lepszego? Brakuje chyba tylko niemechanicznych nurasów SEIKO. Jest gdzieś podobne zestawienie solarów i kinetików? Bo u tego seikoguya chyba nie ma. Wracając do żółwi - wychodzi na to, że Seiko produkuje teraz trzy linie - standard, Kinga i mini. A zegarki wewnątrz serii różnią się tylko kolorem i bransoletą. No chyba, ze jest jakaś edycja specjalna. Tak? Ale w takim razie skąd aż takie różnice w cenach na runku wtórnym?
 9. Cóż to za model? Na stronie Zelando nie podają chyba nawet w szczegółowm opisie.
 10. 181,34 zł 80% Off | LIGE 2021 New Men Smart Watch Women 1.3" Color Screen Full Touch Fitness Tracker Bluetooth Call Smart Watch Men For Android IOS https://a.aliexpress.com/_v2diHO Tylko, czy to jest jeszcze zegarkiem wg kryteriów tego forum?
 11. https://a.aliexpress.com/_vk0TiU Po czym poznać, że to nie Seiko? Aaa, przepraszam. Wygląda na to, ze chyba to jest tylko obudowa.
 12. Ja nie jestem tak zapalonym kolekcjonerem casio. Mam dwa g-shocki i to mi wystarcza.
 13. A to jest okazja? https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-casio-g-shock-ga-100-super-jakosc-CID87-IDCOeIk.html casio GA-100
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.