Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

T Atomicus

Użytkownik
 • Content Count

  425
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Początkujący

Recent Profile Visitors

615 profile views
 1. https://www.chrono24.com/magazine/is-it-still-worth-buying-a-patek-philippe-nautilus-in-2023-p_106434/
 2. U mnie wskazówka sekundowa sygnalizuje koniec baterii. Za to raz na początku użytkowania miałem dziwne anomalie wskazań, ale przyczyną było zdaje się zostawienie zegarka na ipadzie z etui z magnesem. Staram się tego nie robić.
 3. Jasne. https://pomoc.olx.pl/hc/pl/articles/4404784585618-Co-to-jest-Pakiet-Ochronny-
 4. Zegarek, istotnie ładny, ale wołać sobie można i milion. 🙂
 5. A coś się zmieniło? Jeszcze na jesieni tzw. ochrona kupujących w olx dotyczyła tylko ewidentnych przekrętów, w rodzaju nie wysłania towaru, albo wysłania np. cegły zamiast zamówionego towaru. Ochrona kupujących nie działała w przypadku towaru niesprawnego, uszkodzonego, czy nieznacznie odbiegającego od opisu. Co więcej, system ocen osób sprzedających obejmował tylko wybrane kategorie.
 6. No, tak to jest z zakupami w zamorskim kraju. Tzn. jest element niepewności i zaskoczenia. Na plus, to, że aliexpress chroni kupujących w znacznie wyższym stopniu, niż allegro czy olx.
 7. Już się chwaliłem w innym wątku. Zakupiłem Steeldiva SD1970 w dobrej, promocyjnej cenie (400zł niecałe). Zegarek przerósł moje oczekiwania. Marzeń o SKX nie porzuciłem, choć do jesieni 2023 postanowiłem wstrzymać zegarkowe zakupy. Gdyby ktoś jednak wypatrzył jakiegoś ciekawego homara SKX007, to wciąż proszę o info w tym wątku
 8. No, dobra. A więc kto pierwszy i kiedy wprowadził taki design?
 9. Czy to są homary Victorinoxa INOXa? Czy odwrotnie?
 10. A powinienem wiedzieć? To chyba taki koreański Kowalski.
 11. Ale czego to ma być dowód? Kupiłeś od koreańskiego sprzedawcy i tamże odesłałeś. To nie przesądza pochodzenia produktu. Czy udajesz idiotę czy może…. A zamawiałeś zegarek w Korei czy Chinach? Bo jak zamawiałeś w Chinach, a przysłali ci z Korei, to faktycznie dziwne. A tego z kolei nie rozumiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.