Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

T Atomicus

Użytkownik
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Początkujący

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. Witam, Czy jest jakiś europejski (albo brytyjski) sklep z ofertą Heimdallr?
 2. … a tymczasem mechaniczny Victorinox INOX Automatic zniknął z oficjalnej dystrybucji. I tak bym nie kupił w tej cenie. No, ale ceny na rynku wtórnym wzrosły nieco.
 3. No, ale kolorystyka odpada. Zresztą - nieaktualne. A wcześniej ten Tandorio - całkiem ciekawy.
 4. E, to już widziałem. Z US&A to trzeba chyba cło i VAT… No i gwarancja wątpliwa.
 5. A gdzie można jeszcze w Polsce znaleźć Duro z rybką? I jaka jest dobra cena?
 6. Dzięki. Chyba skupię się na Heimdallr. I może Tandorio (choć ten nieco mniej mi się podoba). Widzę, że w tych opisach na Aliexpress brak konsekwencji. Na zdjęciu napis na tarczy 200m a w opisie wodoszczelność 5bar.
 7. Dzięki incubus05 za obszerną odpowiedź. 1. Jak najbardziej nie mam nic przeciwko dobrze utrzymanej używce. Ten Heimsdallr to rzeczywiście atrakcyjna propozycja. Ale w tym konkretnie modelu nie odpowiada mi nieco kolor tarczy, a co gorsza, i kształt tego ochraniacza koronki - podobny do steeldive (tam też mi nie pasuje). 2. Te Heimsdallr faktycznie fajne. Przypatrzę się im. Ale dla mnie za drogo i za daleko (znaczy, poza Europą, a więc dodatkowe koszty). 3. Deep Dive mi się niezbyt podobają, dla mnie chyba za drogie. No i te „300m” zupełnie mi nie są potrzebne. 4. Seiko 5 odpada. W ogóle mi się nie podoba. Owszem, nurkuję. 5. Ten San Martin to chyba raczej jakiś żółw, na dodatek ma stalowy bezel (w czym to gorsze, niż ceramiczny?), no i przede wszystkim jest jak dla mnie za drogi. To już wolę autentycznego żółwia od Seiko.
 8. No, ale jakie to zakresy cenowe i gdzie tego szukać? Co do wykonania i specyfikacji nie chciałbym schodzić poniżej Steeldiva.
 9. A do odkręcenia dekla używałeś jakichś narzędzi?
 10. Witam Czy widzieliscie może jakieś chińskiego SKX007, ale nie Steeldive? Steeldive funkcjonalnie bardzo mi pasuje, ale jednak cyferblat i datownik nie do końca.
 11. Jakiej skrzynki? btw - czy te homary nigdy nie mają w datowniku dnia tygodnia?
 12. No tak. Rok temu prawie kupiłem Steeldiva (nurek a la Seiko SKX007), w cenie 600zł w dobrej konfiguracji (pudełko plus różne paski w komplecie), a teraz źródełka powysychały.
 13. A czy plecionka bardzo się brudzi przy codziennym użytkowaniu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.