Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rmak

Klub miłośników zegarków JEANRICHARD

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - rozpoznawalność - czyli zaczynamy wkraczać na grząski grunt tematów z cyklu "ile warto zapłacić za znaczek" ;) A mnie nie o to chodziło. Dlatego gratuluję właścicielom JR i będę sobie zerkał z uznaniem na wasze kolejne nabytki ;)

Dzięki, mam nadzieję, że będziesz mógł osobiście przekonać się jak te zegarki są wykonane.

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja swojego mam od niedawna i nie da się ukryć, że to dla mnie obecnie podstawowy wybór. Zegarek bardzo mnie zaskoczył. Pozytywnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Ja swojego mam od niedawna i nie da się ukryć, że to dla mnie obecnie podstawowy wybór. Zegarek bardzo mnie zaskoczył. Pozytywnie :-)

A jak oceniasz wykonanie ?

Troszkę juz Ci przeszło zegareczkow przez łapki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A jak oceniasz wykonanie ?

Troszkę juz Ci przeszło zegareczkow przez łapki :)

Szczerze, to póki co, gdy chodzi o jakość wykonania, to jest to mój ścisły top :-) Chodzi oczywiście o te zegarki, które miałem okazję nosić :-) Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego mam od niedawna i nie da się ukryć, że to dla mnie obecnie podstawowy wybór.

Efekt nowości, prawie z każdym tak jest :)

W JR najbardziej mi nie leży nazwa marki. Wiem, że to mało poważne, ale razi mnie ona na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Efekt nowości, prawie z każdym tak jest :)

W JR najbardziej mi nie leży nazwa marki. Wiem, że to mało poważne, ale razi mnie ona na tarczy.

Ja mam tak z Seiko :)

Szczerze, to póki co, gdy chodzi o jakość wykonania, to jest to mój ścisły top :-)

Czyli wykonanie oceniasz pozytywnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Efekt nowości, prawie z każdym tak jest :)

W JR najbardziej mi nie leży nazwa marki. Wiem, że to mało poważne, ale razi mnie ona na tarczy.

Z tym efektem nowości to masz oczywiście rację, ale zazwyczaj po tygodniu zaczynała się u mnie już jakaś rotacja na nadgarstku, a tymczasem nic takiego nie ma miejsca. Co do nazwy, to cóż, kwestia gustu :-) Faktem jest, że najbardziej jestem zaskoczony jakością wykonania. Są równo wycięte i nałożone indeksy, fajnie i równomiernie szlifowany bezel, a do tego ciekawie zbudowana koperta. Sam zegarek jest natomiast dość ciężki, co po całodziennym noszeniu staje się odczuwalne. I jeszcze coś, co akurat mi się podoba, czyli stosunkowo nieduża rozpoznawalność :-)

Ja mam tak z Seiko :)

 

Czyli wykonanie oceniasz pozytywnie :)

Zdecydowanie TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym efektem nowości to masz oczywiście rację, ale zazwyczaj po tygodniu zaczynała się u mnie już jakaś rotacja na nadgarstku, a tymczasem nic takiego nie ma miejsca. Co do nazwy, to cóż, kwestia gustu :-) Faktem jest, że najbardziej jestem zaskoczony jakością wykonania. Są równo wycięte i nałożone indeksy, fajnie i równomiernie szlifowany bezel, a do tego ciekawie zbudowana koperta. Sam zegarek jest natomiast dość ciężki, co po całodziennym noszeniu staje się odczuwalne. I jeszcze coś, co akurat mi się podoba, czyli stosunkowo nieduża rozpoznawalność :-)

Najważniejsza jest jakość, ona obroni wszystko.

Nie ukrywam, że z chęcią ponosił bym wersję gmt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Najważniejsza jest jakość, ona obroni wszystko.

Nie ukrywam, że z chęcią ponosił bym wersję gmt.

Gdyby nie 18tka od Glyciny, to polowałbym właśnie na Terrascope GMT :-) Ale skoro GMT już mam, to jak pojawiła się możliwość, to się zdecydowałem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, GMT były świetne. Już nie ma żadnych na Ashfordzie, szkoda. Już ich pewnie nie będzie.

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

GMT jak GMT, ale 1681 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakością wykonania JR nie ustępuje bardziej uznanym producentom.

To, że można go kupić w dobrych cenach to plus, tak samo jak pokrewieństwo z GP.

Mi nie przeszkadza niszowość JR, mają fajny, własny design,recenzje które czytałem też były pozytywne.

To co mnie zaskoczyło, kiedy nosiłem JR, to że był to zegarek na który zwracało uwagę najwięcej przypadkowych osób.

Jedyne co może martwić, to to, że marka jest trochę zahibernowana i nie wiadomo co z nią będzie, ale z drugiej strony gdyby pompowali kasę w marketing to „prestiż” byłby pewnie większy, ale i ceny też.

Przy okazji, na Massdrop pojawił się Lange, czy zaraz ktoś wysnuje wniosek, że i ta firma podąża drogą Glycine, czy JR? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

GMT jak GMT, ale 1681 :)

I tak wracamy do tego samego, a mianowicie, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. coś takiego. Niezłe to jest!

 

post-34848-0-74132600-1521662178.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jakością wykonania JR nie ustępuje bardziej uznanym producentom.

To, że można go kupić w dobrych cenach to plus, tak samo jak pokrewieństwo z GP.

Mi nie przeszkadza niszowość JR, mają fajny, własny design,recenzje które czytałem też były pozytywne.

To co mnie zaskoczyło, kiedy nosiłem JR, to że był to zegarek na który zwracało uwagę najwięcej przypadkowych osób.

Jedyne co może martwić, to to, że marka jest trochę zahibernowana i nie wiadomo co z nią będzie, ale z drugiej strony gdyby pompowali kasę w marketing to „prestiż” byłby pewnie większy, ale i ceny też.

Przy okazji, na Massdrop pojawił się Lange, czy zaraz ktoś wysnuje wniosek, że i ta firma podąża drogą Glycine, czy JR? :D

Znaczy Glycine i JR w dobrym towarzystwie się znalazły ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy Glycine i JR w dobrym towarzystwie się znalazły ;-)

Ostatnio ostro depcze im po piętach Oris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ostatnio ostro depcze im po piętach Oris

W czym? W obecności na MD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym? W obecności na MD?

Aha. Zapowiadało się nieśmiało i wobec starych modeli, a w tym tygodniu na MD model 65, hit obecnej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Aha. Zapowiadało się nieśmiało i wobec starych modeli, a w tym tygodniu na MD model 65, hit obecnej kolekcji.

Jaki z tego wniosek wypływa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki z tego wniosek wypływa?

Nie wiem, ja mam mętlik w głowie, bo wszystko ładne i co raz tańsze, ale czy warto to kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Jaki z tego wniosek wypływa?

Ze ceny na A o niczym nie świadczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie wiem, ja mam mętlik w głowie, bo wszystko ładne i co raz tańsze, ale czy warto to kupować?

Znać odpowiedź na takie pytanie, to byłoby coś! Po prostu się zastanawiam, bo w kontekście Glycine masowy wysyp na MD podaje się jako jeden z dowodów na zdeprecjonowanie się tej marki pod egidą Invicty... A tu i AL&S jak widać, a także Oris mogą być na MD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znać odpowiedź na takie pytanie, to byłoby coś! Po prostu się zastanawiam, bo w kontekście Glycine masowy wysyp na MD podaje się jako jeden z dowodów na zdeprecjonowanie się tej marki pod egidą Invicty... A tu i AL&S jak widać, a także Oris mogą być na MD...

Nie warto sobie tym głowy zawracać.

Jak mawiają niektórzy, brać i się cieszyć, że tanio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie warto sobie tym głowy zawracać.

Jak mawiają niektórzy, brać i się cieszyć, że tanio ;)

I to jest najlepsze podsumowanie! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez cubano
      Witam.
       
      Jak w temacie, może macie jakieś doświadczenie w zakupach z USA.
       
      Natknąłem się przypadkowo na taką oto ofertę:
      http://www.chrono24.pl/jeanrichard/jeanrichard-aquascope-stainless-steel-watch---list-3100---id6206572.htm
       
      Ktoś mi wytłumaczy, skąd taka niska cena?
      Nawet doliczając koszty przesyłki i cła, wciąż jest to opłacalny zakup.
      Chyba, ze pominąłem jakiś istotny szczegół, czego się spodziewam i mnie olśnicie
      (może to taki tani model, może błąd w opisie i jest to kwarc - w Europie JR oscyluje w granicach 6tys PLN a nie 2,5tys)
       
      Pozdrawiam.
    • Przez rmak
    • Przez rmak
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.