Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

woj12

ZEGAREK DLA ŻONY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dzięki temu forum, dostosowałem swoje finanase do zegarka i jego mechanizmowi i mam już tissota automatic T71.2.430.23 do noszenia. W kolekcji jest patek uszkodzony,omega,doxa, delbana, atlantic . Panowie , potrzebuję kpić zegarek dla żony / szwajcar , na pasku, złoty , kalendarz , do 3.000,- / PROSZĘ O PORADĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii zegarka dla kobiety nie smiem doradzać. Myślę, że znajdzie się coś ciekawego z Tissota, Roamera, Atlantica lub firm zajmujących się modą. Wybor jest tak ogromny a gusta pań tak różne, że myśle, że najlepiej będzie przeprowadzić śledztwo w postaci pokazania katalogów w celu zorientowania się co do kształtów i kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na watchbizz był temat o zegarkach żon ...

... no i pan pokazał , co żona nosi :cry: :cry:

 

uhren_oli.jpg

 

... nie wiem jak ta jego pani wygląda , ale gust ma dobry ( też bym mojej takie kupił :wink: , ale byłyby na nią za duże . szkoda .... ale może kiedyś przytyje)

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem kobietą ;-) , ale dodam: Chanel, Lalique, Gucci, Ebel, Dior, Bunz, Festina, CK, Corum, D&G... (niektóre marki nie mają szwajcarskiego rodowodu, ale i tak wykorzystują szwajcarskie werki - ETA, Valjoux, Nouvelle Lemania, Dubois-Depraz i in.). Tylko nie wiem, czy za podaną kwotę będzie ze złota, tak jak chcesz... raczej nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda .... ale może kiedyś przytyje)

Oj, Piotrek, może lepiej Jej tego wprost nie proponować... :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no co ty ? dwa limitowane "małe" Portugiese , Ingenieur że o innych nie wspomnę - warto byłoby - zawsze potem można trochę pogłodzić - schudnie , a zegarki zostaną. :lol: 8) :wink: :twisted:

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie proponowałbym Longinesy, Omegi, Ebel w tej kwocie, tym bardziej złoty- nie możliwy do kupna. Dalej ML i piękne ostatnio, damskie Cymy tak proste, że aż bajecznie piękne. Jeśli to styl żony to róznież Rado na pasku, lub srebrno-złote Movado (nieco większa kwota niż 3tys).

Acha, zapomniałbym- są jeszcze piękne FC :lol:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dodałbym jeszcze Bulovę - mają dość konkurencyjne cenowo zegarki kobiece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.