Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
toXic PL

Casio G Shock GST

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś doradzi. Wącham się pomiędzy opcja czarna a srebrną. Czarna kupię za 900 zł a srebrną okolo 1150. Z tym że srebrną jest bez multi band.

A drugie pytanie to czy nie szukać czegoś innego w tej cenie, jest to już suma za którą można coś wybrać. Zależy mi aby było to coś na wzór wyżej wymienionych zegarków. Stalowe najlepiej na bransolecie masywnych ale nie zasłaniających całej ręki Wpadł mi w oko jeszcze ten citek

post-91829-0-46497500-1540544158.jpg

post-91829-0-45085300-1540544192.jpg

post-91829-0-88153000-1540544370.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Wącham się (...)

Ok :P

 

A drugie pytanie to czy nie szukać czegoś innego w tej cenie (...)

A czego tak właściwie szukasz? Na jakich funkcjach / cechach Ci zależy? GST mogę polecić, fajny, bezobsługowy i wygodny zegarek. Jak poczekasz jeszcze trochę, to może się uda w lepszej cenie upolować (czarny piątek się zbliża). Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GST ale oczywiście że z multibandem. Nie wiem co masz za wersję na zdjęciu ale mój ma stosowny napis. Mogę go polecić. Super fajny wygodny zegarek na bransolecie. 11c3b0617cfaf6c2f1a02f99da1816d0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wersja bez multi. W Polsce jej nie dostaniesz ale np na e- globalu już tak.

Chyba poczekam na ten czarny piatek. Dzięki za radę.

Edytowane przez siwybialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem. Zobaczymy. Wyszło mi z kodem ok 812 zł.

A bezel zawsze mogę zmienić.

Edytowane przez siwybialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakieś fotki jak dojedzie. Ciekawe jak ten bezel na żywo wygląda. Do tej pory widziałem tylko czarny z takim rzeźbieniem to tragedii nie było.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie kupić jakiś inny pasek niż gumowy do gst 300. Wiem że od gst 100 nie pasują. Są może jakieś adaptery żeby zakładać paski uniwersalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar doszedł. Fotki zrobię lepsze jak będę miał więcej czasu i światła. Ogólnie kawał zegarka jak na mój wątły nadgarstek. Co do bezela. Na początku miałem mieszane uczucia, ale im więcej nosze zegarek tym bardziej mi się podoba. Mam jedno ale. Jakość bransolety. Niektóre ogniwa są źle wykończone na rogach. Nie jest to nie wiadomo co ale w tej cenie ... Ogólnie jest to widoczne z bardzo bliska ale zawsze. Generalnie jestem zadowolony szczególnie że wyrwałem go w dobrej cenie.

Takie tam

post-91829-0-20754000-1541007938_thumb.jpg

post-91829-0-18657400-1541008050_thumb.jpg

post-91829-0-30509700-1541008088_thumb.jpg

Edytowane przez siwybialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

Szybkie pytanie, bo się pogubiłem - seria S jest najmniejsza, mniejsza niż W, ale nie mam Multibandu. Seria W300 jest mniejsza niż W100 i ma Mb. Który model GST (dostępny nowy) jest najmniejszy z Mb?

 

Pytam bo planuję dostać od Żony prezent ;) a od kilku lat noszę tylko malutkie vintage (Omega Geneve, ruskie, malutkie chrono od Meister-Anker) i boję się gwałtownej przesiadki na coś wielkiego.

 

Pozdrawiam!


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S i W to oznaczenie wersji z radiem lub bez, seria 100 to ta wcześniejsza większa a 300 to ta około 20% mniejsza.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

Czyli muszę szukać jakiegoś W300 :) 

 

Przyznam, że mam już kilku faworytów z rodziny G-Shock, ale i tak najbardziej podoba mi się Protrek PRW-3100 - szkoda, że jest praktycznie niedostępny w sensownej wersji kolorystycznej.


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba GST-W110D-2AER, czyli blue bazaar :lol:
Pewnie tylko mi się podoba, dlatego jest taki tani.

Jakby był w wersji W300, to już by był mój, W110 przymierzałem i jednak trochę za duży.
 
imgrc0063364607.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców zdecydowałem się na też stalowe, ale wszystkomające... fińskie Suunto. Nie ukrywam, że w decyzji dopomógł duży rabat i korzystna cena ;) No nic - zobaczymy jak przyjdzie - będzie to mój pierwszy od bardzo dawna usportowiony duży zegarek.


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandaryn, u mnie ten sam dylemat. W100 nie leży, W300 jak ulał.

Co ciekawe, GW9400, który przecież wcale nie jest mniejszy, niż W100, pasuje idealnie. Ale nie jest stalową bestią, która mocno rzuca się w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem bardzo zadowolony z 300. Jak wracam do domu z pracy i zdejmę coś eleganckiego to zaraz ląduje na ręku. Rozmiar super. Natomiast mam też froga ale on tylko na basen albo do noszenia w lecie. Nie da się go nosić pod koszulą z długim rękawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

Dołączam do grona posiadaczy. Właśnie czekam na przesyłkę z: GST-S130BC-1A3. Na dniach się pochwalę fotami.

 

post-109786-0-38710300-1561476254.jpg

Edytowane przez brachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

No i dotarł. GST-S130BC-1A3. Nowy z pudełka. 

 

post-109786-0-24844800-1561476337_thumb.jpg

 

post-109786-0-21034100-1561476343_thumb.jpg

 

post-109786-0-76388800-1561476367_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem mojego GSTw110 -1aer ,zegarek śpieszy względem zegara atomowego jak i mojego risemana o 40 sekund.Czy to się unormuje czy coś z zegarkiem nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie stwierdziłeś , że spieszy 40 sek. skoro dopiero dziś go dostałeś ? 

Zsynchronizuj go radiowo (i ustaw na automatyczne łączenie) i będzie chodził równo z pozostałymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Nie mam pojęcia jak go zsynchronizować bo nie dostałem instrukcji obsługi w języku polskim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.