Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

@piotrek39 zegarek wygląda super

 

ja wczoraj testowałem błyszczącego nowością Steinhart ocean one bronze light brown

a dziś już nie błyszczał bo całą noc siedział z jajkiem :)

12873184_20180909_144347.jpg

 

brakuje daty (ale to wiedziałem kupując)

 

- oryginalna skóra choć bardzo fajna w dotyku to imho za cienka

+/- bezel miał być light brown a jest imho bardziej zielony ale wygląda fajnie z patyną

+ luma fajna (a się bałem porównania z Stargatemi i Monsterem)

+ rozmiar dobry (a bałem się że za mały)

+ steinhartowy canvas fajny

+ ogólnie do wykonania nie ma się co przyczepić

Edytowane przez krupik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fajny , a paski od Steinhart bardzo fajne , przynajmniej do modelu Military 47 mm , zegarek sprzedałem a dwa paski zostały

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

brakuje daty (ale to wiedziałem kupując)

 

 

To akurat zaleta imo, dziura w tarczy zawsze psuje harmonię całości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2018 09 06 09.30.28


 

Mój nowy nabytek - Maranz okazał się za duży, więc go wymieniłem na Aquatico.

Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak bębenek rewolweru ;). Tylko kaliber słabiutki.


"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poitrek39 czy ten świecący egzemplarz to gotowy produkt?

Już prawie jeszcze jeden mały upgrade , jak dobrze pójdzie to do tygodnia się wyjaśni

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odswiezylem tanka ze rdzy fc4b2be1497a2205255cd410280a34fc.jpg9d59cfc63c7f3229a08ec04b56da552d.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie byłoby szkoda tak potraktować ten piękny zegarek, naturalne patynki są ok, to już lekka przesada, poza tym uszczelki też dostają po ...

Ale to moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kwas?

 

Maja opinia jest taka , przesada to sól i amonia to co ja robie , patyna jest naprawdę ostra i mocna swoje zegarki ( zrobione prze zemnie ) patynuje , w razie czego uszczelki zmienię i wyczyszczę choćby mechanicznie testuje brązy i sprawdzam ich zachowanie. Polecać nikomu nie polecam a nawet ostrzegam takie kreda , ocet czy jajka bezpieczne a i kwas to też pewnie opary a nie zanurzanie

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kwas?

 

Maja opinia jest taka , przesada to sól i amonia to co ja robie , patyna jest naprawdę ostra i mocna swoje zegarki patynuje , w razie czego uszczelki zmienię i wyczyszczę choćby mechanicznie testuje brązy i sprawdzam ich zachowanie. Polecać nikomu nie polecam a nawet ostrzegam takie kreda , ocet czy jajka bezpieczne a i kwas to też pewnie opary a nie zanurzanie

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Octowy, spirytusowy, ze sklepu, bodaj 6%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za eksperymentami, sam kombinowałem z jajkiem. tylko nie zawsze efekt jest pozytywny, o tym przekonujemy się na koniec. ten wg mnie jest na nie. na zdjęciu trochę wygląda jakbyś emalią pomalował tego zelosa. z patyną to chyba niewiele wspólnego. bym go wyczyścił


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym go przetarł po krawędziach, patyna ma super kolorek, trzeba tylko wydobyć błysk bązu na kantach i będzie genialnie! Próbuj i pokazuj efekty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zaliczyłem cały wątek o brązowiakach no i wzięło mnie. Dzięki Panowie za cenne informacje, opinie i zdjęcia. Na początek Żabolek. Aż chce się powiedzieć cudze chwalicie. Moje pierwsze wrażenia. Piękny kawał mosiądzu. Nie wiem dlaczego, malowałem sobie obraz delikatnego zegarka. Żabol ma bardzo dobre proporcje. Ładnie się układa. (kiedyś mierzyłem Tudora bronze i to była porażka, taki klocek). Gerlach jak na ten przedział cenowy jest dopracowany. Ma fajne detale - żabka na tarczy, wskazówce sekundowej i klamerce. Struktura zielonej  tarczy  przypomina skórę ropucha. :)Wyraziste indeksy też chyba z mosiądzu. Nie wiedziałem, że insert też jest zielony, na wszystkich fotach wydawał się czarny. To tak na szybko.

 

post-89160-0-17789500-1536689297_thumb.jpg

post-89160-0-63450300-1536689299_thumb.jpg

post-89160-0-95647800-1536689301_thumb.jpg

post-89160-0-88896400-1536689304_thumb.jpg

post-89160-0-04926200-1536689308_thumb.jpg

post-89160-0-29486500-1536689310_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Podzielam całkowicie powyższy pogląd. To teraz jeszcze pasek ze skóry strusia z takimi pryszczami jak u ropuchy i będzie komplet!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór na początek, wielkie graty.

na tym się nie skończy.... :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.