Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny jest ten Boldr :wub:

Marcin, sprzedaj skarpetki, pożycz od dziecka z 500+,reszte dołóż z tajnej skrytki. Warto. Dziecko zdążysz spłacić.

Ja tak sfinansowalem omege, teraz oddaje młodemu co miesiąc


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Marcin, sprzedaj skarpetki, pożycz od dziecka z 500+,reszte dołóż z tajnej skrytki. Warto. Dziecko zdążysz spłacić.

Ja tak sfinansowalem omege, teraz oddaje młodemu co miesiąc

W sumie to mam dwójkę...  :rolleyes: Może od razu kupię sobie Rolexa!  :D  :lol:

A tak już zupełnie serio, to jak na razie ten zegarek jest wyprzedany na SW, więc nie ma co się nakręcać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze moja wersja była, widziałem. Wyprzedany był model z tym jasnym meteorem. No to szybko się rozeszły. Ja kupowałem na dzień ojca, to parę dni temu.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy lokator w domu, mieszkał już od jakiegoś czasu, ale w takemnicy. Dzięki Piotrek!

 

Na synkowej łapce:

 
 
48197803406_4d0a3b8a45_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się , że się mu podoba osobiście bardzo lubię tą kopertę , siła w prostocie. A by nie na pusto b3ed8bfc17e95486cc9f5858158e65db.jpgf3fbe0332cee33a7fbbe728a5222bca5.jpgc7cb680b636c8a03a071858e7ac167a3.jpgc72807b00deb6406b5d7b71e4f1b64f3.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu Piotrek znów nie potrafi sprzedać produktu... A tymczasem na fociach...

 

Tadaaam! Proszę Państwa, to nie są nakładane indeksy, albowiem ponieważ jest to tarcza wypiłowana/wyfrezowana... no w każdym bądź razie wytworzona z jednego kawałka damastu!

 

Tarcza ze stali damasceńskiej 3D - tego jeszcze nie było, Piotrek znów jest pierwszy. Oczywiście znów za chwilę ktoś to podchwyci i podrobi... Ale pamiętajcie. Mamy w ekipie pioniera i jesteśmy świadkami rozwoju coraz poważniejszej marki. 


Ale żeby nie było. Osobiście uważam tudorowe snowflake za najgorszy z możliwych wyborów. Feee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi średnio podchodzą ale mam ich trochę a zegarek mój wiec mi to nie przeszkadza gdzieś muszę je upchnąć. Muszę Cię zatrudnić , jako doradcę ewentualnie raz na jakiś czas opier... ić ktoś musi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale żeby nie było. Osobiście uważam tudorowe snowflake za najgorszy z możliwych wyborów. Feee...

Pełna zgoda. PAM-owe ołówki bym tu widział ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Piotrek. Widzę że masz głowę pełną pomysłów. Piękna tarcza. No i gratulacje z mojej strony


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

W końcu! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Morska woda robi swoje. Pięknie patynuje. Poza tym chyba lubi upał. Chodzi jak Rolnix. Odchyłka od niedzieli +1 s.

post-6254-0-35808500-1562319964_thumb.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

No tak. Morska woda robi swoje. Pięknie patynuje. Poza tym chyba lubi upał. Chodzi jak Rolnix. Odchyłka od niedzieli +1 s.

 

A taki był ładny... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-3565-0-89847400-1562320854_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Oris jest śliczny

I żeby nie na pusto 008c2f4304514841e1385152cae0f985.jpg700c96086e11fe693dcc942a3272c265.jpga9cf4a603dd6b342cf59c261a24dac76.jpg6fdc4cf802122a1d09f3d43eec7157b6.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No!! Jest moc!! A ja to sobie tak myślę, je jeszcze nie mam zegarka z tytanu... :wub:

 

 

I żeby nie na pusto:

 

 

48212794961_c0bdf4cd2a_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwana klamerka motylkowa z brązu, szerokość na wysokości klamry 18mm. Widział ktoś takowe? Zapłacę miliony (no prawie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pierwszy 

gallery_60023_1792_187467.jpggallery_60023_1792_642940.jpggallery_60023_1792_131179.jpggallery_60023_1792_13985.jpg

Edytowane przez MISTYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwana klamerka motylkowa z brązu, szerokość na wysokości klamry 18mm. Widział ktoś takowe? Zapłacę miliony (no prawie ;) )

Motylkowa i cała z brązu? Zapomnij, nikt takich nie robi, np. steinhart robi motylki ale tylko z powłoką w kolorze brązu.

Możesz stalową potraktować palnikiem aż się odbarwi do brązowego koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motylkowa i cała z brązu? Zapomnij, nikt takich nie robi, np. steinhart robi motylki ale tylko z powłoką w kolorze brązu.

Możesz stalową potraktować palnikiem aż się odbarwi do brązowego koloru.

 

Potwierdzam, szukałem długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.