Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

aaa,ok.

graty.

ja czekam dziś na dhl z międzynarodówki.

chłopaki z Peru wiedzą jak wypisać papiery transportowe. opłaty celno skarbowe wyniosły mnie tylko 72 pln :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Benarusa , fajnie się prezentuje

 

Rafał

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia i pierwsze wrażenia z zakupu Macie do bani z tymi dodatkowymi opłatami

 

U mnie dziś Heroic na łapie b2faa67de13e807ece357287a170c144.jpgaa2bde0701d0f490652ca0c6327239cf.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroic piękna bestia.

 

Moja fonderia dotarła. Jest to zegarek wymiarami porównywalny do challengera ancona. Więc duży. L2l 56, wysokość 17mm. Masywny, dużo brązu w jednej bryle, nie ma lipy. I optycznie też jest duży. Czasem zegarki wydają się mniejsze poprzez różne profile czy zapkraglenia. Ten zegarek mówi - jestem duży . Myślę że to zasługa długich ostrych krawędzi. Odważna konstrukcja. W takich przypadkach albo kochasz albo nienawidzisz. Ale jest inny, niepodobny do innych. Akurat inność jest mi bliska więc ok. Myślę że Tomek i Piotrek z racji rasowych nadgarstków byliby zachwyceni tym zegarkiem. Dla mnie ten zegar i Challenger są maxymalnych rozmiarów jakie mogę zaakceptować. Wydaje mi się że jest niezniszczalny.

Teraz ciekawostka. Jest ich po 50 sztuk z zieloną i niebieską tarczą. Spytałem producenta czy numerują zegarki. Napisali, że nie bo klienci z Azji przywiązują dużą wagę do numerologii na różny sposób. Więc wystawiają certyfikat papierowy z numerem seryjnym.

Zegarek zdecydowanie zostaje . Muszę okiełznać tę bestię

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Dodatkowe zakręcane teleskopy, pasek rewelacja po prostu. b48c08ecd71aaef4123a9e889ea704e8.jpg8e9ccbda98b2eca6b155179d32f160ff.jpgcbc088b67019a67d172e6cb5a13803d9.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje

Zegar piękny Jeszcze zdjęcie nadgarstkowe byś pyknął

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroic piękna bestia.

 

Moja fonderia dotarła. Jest to zegarek wymiarami porównywalny do challengera ancona. Więc duży. L2l 56, wysokość 17mm. Masywny, dużo brązu w jednej bryle, nie ma lipy. I optycznie też jest duży. Czasem zegarki wydają się mniejsze poprzez różne profile czy zapkraglenia. Ten zegarek mówi - jestem duży . Myślę że to zasługa długich ostrych krawędzi. Odważna konstrukcja. W takich przypadkach albo kochasz albo nienawidzisz. Ale jest inny, niepodobny do innych. Akurat inność jest mi bliska więc ok. Myślę że Tomek i Piotrek z racji rasowych nadgarstków byliby zachwyceni tym zegarkiem. Dla mnie ten zegar i Challenger są maxymalnych rozmiarów jakie mogę zaakceptować. Wydaje mi się że jest niezniszczalny.

Teraz ciekawostka. Jest ich po 50 sztuk z zieloną i niebieską tarczą. Spytałem producenta czy numerują zegarki. Napisali, że nie bo klienci z Azji przywiązują dużą wagę do numerologii na różny sposób. Więc wystawiają certyfikat papierowy z numerem seryjnym.

Zegarek zdecydowanie zostaje . Muszę okiełznać tę bestię

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Dodatkowe zakręcane teleskopy, pasek rewelacja po prostu.

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

 

Super. Kawał metalu. I fajna, pasująca klamra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie klamra jest pierwszej wody. Tylko zapomnieli ją wyprofilowac, więc odstaje. Będzie to widać na zdjęciu. Boję się doginac bo sami wiecie dlaczego. To niebezpieczne . Jeszcze luma. Jak w maranezie, świeci w dzień. Ancon może buty wiązać pod tym względem

af1374090650c609a2c3eb696f94c6eb.jpgdb6caeb09f48d0d512ae0080d2203658.jpg87d31f56677ec383642c0592436e08cb.jpgcbc447f5a7973e4c46f31bc97cda9040.jpgb1e0c3673b85333a2703d67912ed6b7c.jpg4678e3b4f9f71148172212e095bf12c7.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zdjęcie nadgarstka 13mm. Syn sobie chciał zrobić zdjęcie f83bc5003ba1e9900edd8f45a64f0fa2.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Kuźwa , ja go chce !!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Warto, ale Ty pisałeś że w brązie już jesteś nasycony

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc !!!! Gratki !!! Ma świetny styl vintage. Bardzo mi się podoba przejście z bezela do koperty .

 

Nie dziwie się ze chcesz go zostawić w kolekcji :)

Jaka średnica ?

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał

Ja zawsze tak Pier....ole jak żona siedzi obok

Jeśli chodzi o doginanie klamer , to Tomek już pewnie zapomniał jak to boli , ja pod paznokciem mam wciąż czarno, trudno zapomnieć

 

 

 

Tak , to rekin. Nawiasem mówiąc , obydwa paski jakie były w komplecie pierwsza klasa , nie ma lipy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z klamra to do Tomka tylko !!!! On jest jak Gustlik :)

 

;)

:)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim to to , że kolegów do tego namawia 6d389c3ab83639fd6af51bce1cf77fa1.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc !!!! Gratki !!! Ma świetny styl vintage. Bardzo mi się podoba przejście z bezela do koperty .

 

Nie dziwie się ze chcesz go zostawić w kolekcji :)

Jaka średnica ?

W papierach 44,ale nie wiem jak mierzone. Bo z lewej owal, z prawej kąty. Ciężko to zwymiarowac. Jak ja sobie mierze to wychodzi 46

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Najgorsze w tym wszystkim to to , że kolegów do tego namawia

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Piotrek, nie doginam, pier.....ole to

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Taki temat wrzucę. Wystawiam codziennie zegary na dwór, teraz zrobiło się słonecznie i się dość mocno brąz nagrzewa. Czy to może niekorzystnie wpłynąć na mechanizm?

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _Kwiatek_

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Willek777

Twojemu Ancon-owi też nic nie brakuje

 

 

Rafał

Ja to jestem ciekaw twojej całej kolekcji , nie tylko brązowej Twoje wybory są dla mnie bardzo ciekawe, ostatnio też fajny Japończyk Ci się trafił może wkleisz w odpowiednim dziale jakieś fotki

Graty fajnych wyborów

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio klamerkę podszlifowałem... Wczoraj byłem u okulisty, jeszcze przez kilka dni tylko jedno oko do dyspozycji...

 

I pasek założyłem po modyfikacji:

 

41367667412_13c6659d20_c.jpg

 

 

No i oczywiście gratulacje za te wszystkie nowości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Tomek zwalasz z nóg

W planach miałem klamerek kilka w pracy zrobić...pieprze , wole kupić

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rafał

Ja to jestem ciekaw twojej całej kolekcji , nie tylko brązowej Twoje wybory są dla mnie bardzo ciekawe, ostatnio też fajny Japończyk Ci się trafił może wkleisz w odpowiednim dziale jakieś fotki

Graty fajnych wyborów

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dużo tego nie ma. Staram się dokonywać przemyślane zakupy. Choć zdarzały się pomyłki. Na szczęście zawsze udało się znaleźć nowego właściciela na zegarki. A jest jakiś specjalny temat dotyczący tego tematu? To zrobię jutro, pojutrze fotkę i się pokażę

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnio klamerkę podszlifowałem... Wczoraj byłem u okulisty, jeszcze przez kilka dni tylko jedno oko do dyspozycji....

Czy na jawie czy we śnie zawsze w zgodzie z BHP

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Tak , „twoja kolekcja” nie wiem jak linka zrobić

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ok, poszukam

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ancony są mega

Jednego wsadzilem do woreczka i.....

870ca790e1f0f49512937424512edfeb.jpg5d224f7de1224c634d5a624b9814f34e.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny lubią brązowe sweterki ;)

 

2w400g5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Wow teraz wygląda jak tank z drugiej wojny światowej, Co w tym woreczku było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 jajko. Zostawię go tak. Podoba mi się efekt

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.