Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Fajne te paski.

Mój cieszy tak samo jak pierwszego dnia.

20200104-121446.jpg

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Posted (edited)

Portugalska skóra bydlęca w wersji postarzanej dla jednego z kolegów , 22 mm.

Witaj.

Fajna skórka. Byłbym zainteresowany 22mm ale zielone przeszycia . Jaka cena ?

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Następny zadowolony klient,kolor trochę przekłamany,ale już nie chciało mi się edytować  ;)

Nareszcie to o co mi chodziło.

post-111316-0-06217400-1579118536_thumb.jpg

Edited by Hydro

Kolejne realizacje.

Ammo strap z francuskiej ładownicy , 22 mm.

WP-20200202-14-28-45-F.jpg

Szwedzka ładownica , surowe wykończenie , 22 mm.

WP-20200117-13-33-26-F.jpg

Edited by zodiak7

Pasek dla jednego z kolegów , kakaowa skóra crazy horse , 22 mm.

1212-1.jpg

Ładna ta szwedzka ładownica. Taka prosta a zarazem oryginalna ;)

Posted (edited)

Ostatnie realizacje:

Ammo strap , francuska ładownica , 22 mm.

ammo22.jpg

Canvas , oliwka/khaki , 22 mm.

canvas22.jpg

2 x jucht w naturalnym kolorze , 22 mm i 20 mm.

jucht22.jpg

Edited by zodiak7

Posted (edited)

Cieniowana skóra crazy horse vintage , 22 mm.

WP-20200604-19-08-01-Pro-F-pl.jpg

Kolejny jucht w naturalnym kolorze , 22 mm.

WP-20200526-13-13-07-Pro-F.jpg

Edited by zodiak7

Posted (edited)

U mnie też ładownice na warsztacie , tym razem szwedzkie z okresu 2 wojny światowej , teraz czeka mnie prucie szwów , usuwanie nitów , czyszczenie , a potem konserwacja i może coś się z tego urodzi ????

ładownice.png

Edited by zodiak7

Godzinę temu, zodiak7 napisał:

.................... , usuwanie nitów ..................

Można by je jakoś wykorzystać w pasku - ciekawy efekt. 

Piękne paski robisz.

Posted (edited)

Francuska ładownica w musztardowym kolorze , surowe wykończenie z widocznymi śladami po starym szwie , 22 mm.

WP-20200608-12-12-51-Pro.jpg&key=22b0c47

Edited by zodiak7

Posted (edited)

Włoska skóra bydlęca w kolorze  czekoladowym , wypełnienie po całości , 22 mm.

WP-20200608-12-14-34-Pro-1.jpg

Czarny struś , 22 mm.

WP-20200608-12-09-53-Pro-1.jpg

Przecierany koniak , 22 mm.

img-20200608114756-WP-20200608-12-04-57-

Edited by zodiak7

I  na zegarku.

Paweł , dzięki za zdjęcia 😉

0E3A5980.jpg

0E3A5935.jpg

Posted (edited)

Pasek dla jednego z kolegów.

Szwedzka ładownica w surowym wykończeniu z widocznymi śladami po nitach i starym szwie , 22 mm.

WP_20200621_17_15_54_Pro (F).jpg

Edited by zodiak7

Posted (edited)

I na zegarku.

Michał , dzięki za zdjęcia.

IMG_20200624_185338 (F).jpg

Edited by zodiak7

I na ręku 😁

Bardzo mięciutko i idealne dopasowanie.

Czas potrzebny na realizację =

• 65 e-maili,
  • Ok. 95 min. rozmów (tyle co dobry film;)..

i stare Mako II XL dostało nowe życie..

Bartek, bardzo, bardzo dziękuję..

PS.

Czas ubrać Monarcha 😁 

IMG_20200624_191115.jpg

IMG_20200624_192515.jpg

IMG_20200624_190036.jpg

IMG_20200624_192448.jpg

IMG_20200624_191143.jpg

Olejowany vintage dla jednego z kolegów , docelowo do Helsona Shard Diver , 24 mm

WP-20200626-07-55-11-Pro-F.jpg

Kolejna szwedzka ładownica w surowym wykończeniu , 22 mm.

WP-20200629-18-50-32-Pro-F.jpg

Kolega Bartek piękne paski robi. Super jakość wykonania. Mucha nie siada😀 Moje zdjęcia nie oddają piękną tego paska i kunsztu autora.

20200703_071208.jpg

20200703_071137.jpg

20200703_071019.jpg

20200703_070557.jpg

Maciek , dzięki za pokazanie zdjęć.

Niech się nosi 😉

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Rhotax
      Często przy szyciu paskach widzę, że poszczególne szwy są między sobą "oddzielone przestrzenią". Tzn. jest nic, przerwa, nic, przerwa, itd.
      Te przerwy są czarne, widoczne i wydaje się, że prawe tak długie jak sama jedna 'pętelka' nici.
      Tak jak np. tutaj

Ale jak ja szyję to zawsze mi wychodzi taka prawie jednolita, ciągła linia. Widać miejsce w którym te nitki się ze sobą stykają, ściskają. Widać, że jedna jest wyżej, a druga niżej :/
      Nie ma żadnej przestrzenii między nimi.
      Czyli wygląda to mniej więcej jak coś takiego:

Od czego to zależy?
      1. Trzeba mieć jak najszersze otwory i jak najcieńsze nici, bo gdy otwór jest ciasny, a nici grube to one się właśnie w tym otworze tak blisko cisną ze sobą?
      2. A może musi być gruba warstwa skóry, tak żeby otwór był głęboki i wtedy to miejsce 'styku nici' ze sobą, jest gdzieś tam głęboko i go tak nie widać na wierzchu?

PS.
      Na tym pierwszym pasku na krawędzi szlufki jest biały kolor ale to nie jest taka gładka, błyszcząca powierzchnia jak zawsze widuję w przypadku nałożenia farby — do krawędzi. Tu widać taką zwykłą, chropowatą, "włochatą" powierzchnię. Czy to kwestia TYPU farby do krawędzi i są też takie dające ten matowy, chropowaty efekt czy może to się uzyskuje zwykłą farbą do skóry, a nie konkretnie do krawędzi?
    • By wmucha
      Dzień dobry.

Wiem, że pewnie jestem tysięczną osobą zadającą pytanie tego typu, ale...

Potrzebowałbym mesha na 21mm oraz czarny pasek do garniturowca również na 21mm.
      Chciałbym żebyście podzielili się ze mną gdzie najlepiej dokonać zakupu i co najlepiej będzie pasować.
      Interesuje mnie stosunek ceny do jakości, jakie firmy i sklepy przychodzą wam na myśl do polecenia, które są godne sprawdzenia?
    • By As82
      Cześć !

Od kilku lat moim hobby są zegarki. W sumie wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Zdjęcie radzieckiego zegarka marki Raketa, które przypadkiem zobaczyłem w internecie zmieniło mój punkt widzenia dotyczący hobbystów. Po prostu zakochałem się w zegarkach lub można by rzec rozbudziło to moją pasję do nich. Któregoś razu wywiązała się z tego śmieszna historia gdy przy jakiś głębszych rozmowach o rodzinie wyszła sprawa mojego pradziadka, który okazało się, że też bardzo interesował się zegarkami. Jak widać płyną w nas geny przodków i nie wiadomo w którym momencie dadzą o sobie znać. Czasami można to porównać do jakiejś choroby ,której jesteśmy nosicielami i nie wiemy kiedy się uaktywni. Analizując swoje dzieciństwo okazało się ,że zawsze zegarki zwracały moją uwagę . Ich kształty oraz dochodzące z wewnątrz odgłosy poezja dla uszu . Nagle tak wiele obrazów pojawiło się w głowie .Mogłem niemal odtworzyć z pamięci gdzie ,w jakim domu widziałem zegarki, które przykuły moją uwagę . No i od tego też zaczęły się poszukiwania pierwszych egzemplarzy do mojej kolekcji. Znalazły się w niej poljot de luxe, wostok, doxa, orienty, wszystko po dziadkach i wujkach. Następnym etapem była renowacja starych gratów, które swoje najlepsze lata mają już dawno za sobą. W dużej mierze pomógł mi w tym wykonywany zawód dzięki któremu miałem dostęp do profesjonalnych maszyn. Niestety swoje prace musiałem zaprzestać gdyż zmieniliśmy technologię chromowania i niestety chromowanie kopert stało się loterią a w tym przypadku nie ma miejsca na fuszerki. No i tak moje hobby trochę przygasło aż do momentu gdy mocno zacząłem interesować się starymi paskami do zegarów w stylu vintage. Pomyślałem więc czemu nie , przecież mogę sobie taki zrobić. No i kolejny raz popłynąłem rzeką którą prowadzą nas geny przodków. W tym wypadku okazało się że pradziadek od strony ojca zajmował się handlowaniem wyrobami ze skóry;). Może coś w tym jest, ciekawe co jeszcze przygotowali dla mnie moi przodkowie. No i tak trochę poczytałem ,dorwałem jakiś stary pasek po dziadku no i powstał mój pierwszy twór. Miał wyglądać naprawdę staro;)

Nie poddałem się i zrobiłem jeszcze jeden.

Strasznie sfiksowałem na punkcie pasków w stylu racing, zainwestowałem więc trochę w sprzęt i powstało kilka takich

Następnym krokiem było przygotowanie małego warsztatu dla nowego hobby.
      Po uporządkowaniu potrzebnych rzeczy przyszła chwila na bardziej profesjonalne paski a więc
      projekt, wzorniki i do dzieła:)

Paski powstają i hobby trwa:

Tak oto wygląda moja historia przez zegarek do paska;) Pozdrawiam wszystkich watchstraperów i zachęcam wszystkich do zmierzenia się z projektami na swój wymarzony pasek do zegarka bo jest to fajna przygoda.
    • By tymancjo
      Większa część z mojej kolekcji w "unatowionej" odsłonie, wylądowała na pasie mojego małego lotniska dla modeli

• By fasolus
      Cześć
      Nie znalazłem w dziale z zegarkami tej marki takiego tematu, więc samo postanowiłem go założyć. Będziemy tu zamieszczać zdjęcia naszych Citizenów, w celu uzyskania porady, jaki pasek by najlepiej pasował do naszego zegarka

Zacznę od siebie. 

Na czym byście go chętnie zobaczyli ? Myślałem o jakimś fajnym nato w kolorze oryginalnego paska. Co wy na to ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.