Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fabp

Top 10 of Poljot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio bardzo zafascynował mnie temat zegarków. Jako, że mam już inną pasję na którą ładuję sporo kasy, postanowiłem, że pozbieram trochę zegarków marki Poljot. Nie są one zbyt drogie, mają super klimat, działają solidnie i chciałbym ich mieć więcej. Piszę więcej, ponieważ jeden już mam. Jest to Poljot 55g, wersja na rynek radziecki. 

Chiciałbym szanowną społeczność tej strony, prosić o pomoc w ustaleniu 10 zegarków marki Poljot, które warto mieć w swojej kolekcji. Interesują mnie modele maksymalnie do 1989 roku. Będę wdzięczny, jeśli podacie mi:

-Nazwę modelu

-zdjęcie poglądowe danego zegarka

-lata w jakich był produkowany

-przybliżoną cenę za jaką można go kupić

 

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc.

W załączniku mój Poljot 55g-taki fajny! :)

post-99990-0-11436100-1505673805.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że chcemy dzielić się taką wiedzą z kolejnymi kolekcjonerami? ;)

Poza tym, każdy z nas ma swoje top 10 Poljotów.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podoba Ci sie 55g to z pewnością spodobają Ci sie chronografy Poljota, ale to juz nie bedą takie niedrogie zegarki ;).

 

Zajrzyj do naszego działu z radzieckimi zegarkami, po ok roku wyrobisz sobie zdanie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zamysł jest taki, żeby mieć Poljota na każdą okazję. Chodzę często w garniturach, ale też i na sportowo. 55g jest super  (wersję z jasną tarczą też chcę :) ), ale do garnituru będzie lepie wyglądał wspomniany wyżej papirus, który trafia na moją listę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze złoty deluksiak do garniaka będzie pasował.

Do tego:

- stalowy

- chronograf

- amfibia

- kosmos

- automat kirowski

- kwarc

- zwykły 2614, ale szkło z lupką

- telewizorek/stadion

 

No i jeszcze w drewnianej kopercie :D Powodzenia :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Elob500
      Lecimy z tematem ETA 7750 w Poljocie a tak naprawdę Poljot-International &Basilika, Strumanskie.
      Z tego co wiem czas powstania to okolice po 2010 roku. 
      Info z cennika.
      Recommend retail price list „Poljot-International &Basilika“ 2013 ceny  w Euro.
      7750.3081190 Automatic chronograph "Gagarin", stainless steel case, glass back, 5 atm waterresistant, grey dial, leather strap, box; limited to 500 pcs. 1400,-
      17 7750.1740711 Automatic chronograph „Baikal“, stainless steel case, polished, brushed, sapphire glass, glass back, 5 atm, silver guilloched dial, leather strap, box 1299,-
      17 7750.1740712 Automatic chronograph „Baikal“, stainless steel case, polished, brushed, sapphire glass, glass back, 5 atm, brown guilloched dial, leather strap, box 1299,-
      17 7750.1740713 Automatic chronograph „Baikal“, stainless steel case, polished, brushed, sapphire glass, glass back, 5 atm, dial guilloched black, leather strap, box 1299,-
      I zdjęcia tego co udało  mi się znaleźć.
       
      Gagarin jak by ktoś coś to plis info...





       
       
       
    • Gość
    • Gość
      Przez Gość
      29 kamieni
       
    • Przez MISTYK
      tarcza 38,9  Templariusz 

       
      #MojecyferblatyRKMistyk
    • Przez Mike S
      Poljot 3017
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.