Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elob500

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Początkujący

Recent Profile Visitors

96 profile views
 1. O! No pewnie! Co ja myślałem jak to pisałem? Ze może wszystkie bransy stalowe są?
 2. Do sprzedania Zegarek Wostok+bransoleta lata 70 stalowy tarcza się rusza, nie pracuje, komuś do czegoś? Kupiłem do czegoś ale już nie. Cena 20 zyka + paczkomat? Inne propozycje? Wostok poszedł. + bransolety 18mm, nie mam pojęcia 10 za sztukę + paczkomat? Inne propozycje? Hurtowo? pewnie.
 3. Długo polowałem na szturmana w znośnej cenie i znośnym wyglądzie, czasem myślę, że tych zegarków już nie ma, leżą po pudełkach i nie tykają. Do mnie przyszedł po prawie 2 miechach zegarek...Jest co prawda sporo do pochylenia się ale co tam. Pomożecie? Pomożemy :). Gorzej że już będę musiał wiele rzeczy robić sam... takie czasy... Wskazówka chrona chinczyk, tarcza zmęczona, wskazowki godzinowa i minutowa, też mają już sporo godzin, raczej nie z tego zegarka. Reszta jest prawie w porządku. Ot trafić oryginał z tamtych lat... zaczyna być problemem. Mimo tego stal to stal i chodzi na łapie,
 4. "dokładnie odmierzać czas " Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać, mam chronometr chodzi w okolicy +/-2-4 sekundy na dobę ale trzeba co 2-3 lata na smarowanie oddać. Często moje chrona chodzą po 8-15 sekund na tydzień i to jest dobry wynik. Ta Słava jest piękna, podoba się negocjuj cenę i bierz ale jeśli myślisz, że dokładnie ma odmierzać czas... to zaakceptuj 10-30 sekund na dobę i to będzie dobry wynik! a mam Dugenę chodzi 2-5 sekund na miesiąc ale to szwajcarski kwarc... a mam jeszcze Fenixa 6 no ten to jest dokładny można zegarki ustawiać :). więc Podoba się Sława? Walcz o cenę i kupuj. To jest ważniejsze a nie dokładność, jasne możesz powalczyć i zaraz koledzy napiszą Ci że prawie każdy zegarek można wyregulować ... Kochaj to co ładne a może będzie dobre dla Ciebie :).
 5. Zegarek sprzedany już :). Gratulacje dla nabywcy :). A i szacun za zdecydowanie.
 6. Co do OKeha i inny poljotów to mnie się wydaje, iż było odwrotnie :), kopie powstawały w CCCP USRR i Rosji. Ta dugena chodzi chyba na 7733 lub 7734 i była wcześniej niż Okeah. Ten pokazany Okeah to paskudny franken nic nie pasuje.Jedyna co ma dobre to koronki i przyciski. Junghans powstał na werku 3133 o ile się nie mylę,choć pewny nie jestem. Tak samo jak mój Junkers, z foto.
 7. https://www.ebay.co.uk/itm/Sada-Swiss-Chronograph-18k-Watch-Big-Face-ca-1940s-Nice/232163674398?hash=item360e08891e:g:~isAAOSwj85YQ6rz Szukam informacji na temat bardzo podobnego do tego zegarka. Mój zegarek ma obudowę stalową i troszkę inną tarczę (bez napisu Base obok 1000), z innymi wskazówkami złote. Jak będę miał możliwość wrzucę zdjęcie (zegarek bardzo często trafia na moją rękę :)) jakoś go polubiłem... Zegarek jest Ok, działa startuje itd. Nic sensownego na temat tej marki nie mogę znaleźć. Ktoś pomoże?
 8. Ano wpadło mi kolejne cudo (no były i nie cuda też :)). Tym razem cena spora ale akceptowalna, no i z końcówki 1986 początku 1987. W doskonałym stanie, stop sekunda działa, dzięki czemu przez 24h różnica wyniosła tylko 2 sekundy... Czyli nic. Na rękę :). No i chwalę się.
 9. Ano Garbatko w sumie to bezcenny, nikt nie wie ile ich było a pewnie było mało bo produkcja z lat 1976- była wojskowa a to był pierwszy z cywilnych Misja 7.02.1977 i skubany ma ten zegarek na ręce... Czemu Garbatko wziął go na łapę? Zamiast Okeah? Szturmana? Może kchrapek przenieś dalej dyskusję na o 3133? O Poljocie Garbatko wiem wszystko... może kiedyś siądę i napiszę. A tymczasem jest biała Sekonda przyjechała dzisiaj, co prawda brakuje oryginalnej koronki ale tu kolega Renqien obiecał pomóc. trochę też tarcza jest porysowana ale chód czysty i już na ręku, czarny Poljot poszedł do pudełka, i tam zostanie na trochę.
 10. Pewnie nie możliwe mieć wszystko... tak jak z 3133 ale jak to mawiał jeden mądry. jeśli czegoś nie można zrobić, powiedz to komuś kto nie wie że tego nie da się zrobić i on to zrobi. To tak jak myślałem, że nie będę miał oryginalnego garbatko, cierpliwości i czasu trzeba było i jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.