Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elob500

Użytkownik
 • Content Count

  541
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

547 Mistrz

Recent Profile Visitors

852 profile views
 1. Jejku działa! A u mnie leżał bez pracy od lat... Bardzo rzadki zegarek, czarna tarcza i P O L E T że też dałem się namówić... Koperta to tylko chrom. powinna się znaleźć.
 2. Hm. Złoto jest pewne jak nic prawda? Zawsze będzie miało wartość i się na tym zarobi! Bzdura... Za Forda T płacono około 20-25 uncji złota. Dzisiaj za Forda Focusa trzeba zapłacić około 20-25 uncji złota Można to dalej przeliczać.... Oczywiście jeśli się w strzelić w timing...to można coś więcej ugrać (złoto było po 800 USD w latach 1970...) Pamiętam jak dziś w latach 90 Walcowa kupiła złoto za bodajże 280 USD za Uncję sporo kupiła. Wszyscy ją krytykowali bo inna "nbepy"sprzedawały...Dziś się chwalą. Inwestycja to sztuka przewidzenia czegoś o co zabijać się będą inni za jakiś czas... Jeśli ktoś chce inwestować w złote zegarki to zabezpieczy się przed inflacją (pewnie w skrajnych przypadkach zarobi). Jeśli chodzi o ruskie zegarki to tylko te co są skomplikowane... ktoś wspomniał chronografy...stalowe... Za pierwsze stalowe chrona dawałem setki. Takie moje zdanie. Wykres i zaznaczone kiedy kupowała.
 3. Takie wskazówki to raczej okolicy 1998 roku... i raczej coś poskładane jest, koperta chyba jest póżniejsza. Inaczej nic ważnego pożądanego...
 4. Mam odezwij się na priv :). oj :). części nie mam ale mam parę nie działajcych lub działających
 5. Tego akurat na zdjęciu nie widać, przynajmniej ja nie ma pewności, Wygląda dość dziwnie.
 6. Zły wątek :). Elementy stop sekundy na zdjęciu. Wymieniony zegarek ma dwa z nich. Dwa z nich, przejrzałem wszystkie moje 31659 ze stop, i nie mam takiego modelu. Zastanawia mnie, że jeśli jest "płytka stop sekundy" to czemu nie ma bolca? Ten egzemplarz jest wczesny (o ile koło balansu jest złote). To, że był kręcony to jasne, śruby są po charatane. Ciekawe. Gdzie ta aukcja?
 7. Ano nie bardzo W tej tarczy był stary mechanizm jak i nowy (końcowe egzemplarze rok 1987), tak twierdzą znawcy a ja ich popieram. Ring wskazuje raczej na końcówkę serii starej, jest bardziej wyblakły. Luma nie wiem, u mnie w kompie wszystko wygląda podobnie. Wskazówka minutowa chrona jest jakaś cienka ale to może być zdjęcie. Brud hm pewnie okruch na zdjęciu bo raczej ktoś by tego nie dopuścił. 800 zyka za taki zegarek? Ja już nie kupuję tych, ale jak bym kupował, to już. Nawet śrubki nie są scharatane,,,
 8. Katalog z roku1998-2000 podobny model, tez tytanowy. Rzadko te zegarki wypływają.
 9. Składak, raczej. Most ma niski numer raczej nie powinna tak być, raczej... tym bardziej że kalendarze jest stary a werk nowszy. Wskazówka minutowa chrona zmieniona. Te cienie na sub tarczach, błysk światła? Koła raczej zgodone z werkiem. Nie ma okazji. Jak jest jego cena?
 10. Prawdopodobnie w tym miejscu blaszka jest wyłamana lub żle zamocowana, może to być winą upadku i wtedy te trzy indeksy odpadły. Zegarek Ok nawet sekundnik czarny jest w porządku. Stop sekunda jest, cieszyć się i już. Szkiełka poszukaj jest inne niż w 3133.
 11. Cieszę się, nie mam czasu na poprawiania pisanie a i tak się dziwnie to posty sklejają.
 12. Spoko cena. dobra znaczy się. Ciesz się. Kwity jak to kwity, jak będziesz robił sell to nie oszukuj i tyle. Zegarek świetny. Werki każdego roku były zerowane i zawsze był numer 0001 itd. Dlatego ktoś na to trafił.
 13. Tak, można. A przy okazji, masz podrobiony paszport. tzn paszport jest Ok ale od innego zegarka. Twój zegarek a raczej tarcza(na to stawiam) były od 1986 roku. Drogi był?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.