Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elob500

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący
 1. :). Nie nadużywaj tego, sprężyna lubi strzelić lub się podgiąć.
 2. Dzięki. Wskazówkę sprzedam w cenie zegarka :). Kiedyś kupiłem parę poljotów bez chrono, zazwyczaj przy okazji. Teraz próbuję się pozbyć ale ceny mam mało atrakcyjne, no i co raz się okazuje że im coś brakuje. Takie jak tej Wołnie, wskazówki.
 3. Ja też zwróciłem uwagę na ten zegarek. Mam takowy choć zielonego pojęcia nie mam czy oryginalny. lecz patrząc na tarczę i wskazówki widać znaczące róznice. No i za 200 parę w życiu bym nie oddał.
 4. Nie błąd światła. No dobra, otwór w kopercie, przy gwincie na blokadę dekla jest po przeciwnej stronie. Innym słowem nie powinno go być przy moście balansu tylko po przeciwnej stronie. Mało widziałem starych zegarów z lat 70, może to wtedy było normą? Będę miał chwilę to przejrzę inne moje starocie.
 5. Koperta jest chromowana? Przyciski stalowe? Dekiel stalowy? Koronki chrom? Popatrz na lumę, to luma z lat 1980, Te z katalogu tego nie miały, luma była biała. Koło balansowe po 1991 roku, sekundnik niebieski (katalog czarny), zwykle był w szturmanach z lat 1980, Sekunda chrona, jest prosta, w tym z katalogu ma krzyżyka na końcu. Minutowa chrona lata 1980. Popatrz na ringi i tarczę, nie są spasowane. Bardzo rzadki zegarek ... albo go nie było.
 6. POkaż werk tego niebieskiego no i lepsze zdjęcie tarczy. Ten drugi wydaje się ok, chętnie obejrzę i powiem.
 7. Daj więcej zdjęć. To pomogę. Wskazówki godzinowa i minutowa są starsze lata 80, chyba chrono sekundowe tez, gdzieś ten zegarek widziałem ale nie wiem gdzie. Tarcza jak najbardziej lata 90, no i były 3 rodzaje SU (1992 było su do 97), o ile dobrze pamiętam.
 8. Renqien znów podziękowania. Zegarek całkowicie piękny, sprawny i bajeczny z dedykacją, znów nie mogłem się oprzeć. No i cena koronowirusowa już była. Daruję mu te 30 sekund w 5 dni.
 9. Dojechał ostatni szturman. Korona. Mam zagadkę co z nim jest nie tak? Jeden szczegół ułatwiam, nie dotyczy werka. Pokazuje tylko werk. Ciekawi mnie to, jak kto zgadnie pociągnę temat. Dodam, że ma stalową sprężynę (to ta obok mostu po prawej) co jest rzadkością, bo zwykle strzelały i kładziono miedzianą. Drugie zdjęcie pokaże przód. Jest folia na szkle. Nie wiem czemu przekręca mi zdjęcie, ot zagadka internetu.
 10. Jasne. Okeaha trafiłem na aukcji. Cos kolo 550 usd. Jeszcze po 3.9 ????.szturman coś kolo 1 tys ale na Ukrainie czasem "iwan" może oszukać, wiec trzeba uważać. Reszta okolice 500-700 pln to z aukcji, miałem farta. Rarytas to raczej nie są. Ot poprawne zegarki. Ten poljot, to jak widzę wypust z 1982-85 to nie mogę się powstrzymać. Okeah po 24h na reku i leżenia, bez żadnych korekt spóźnił sie 8 sekund. Za to lubię te zegarki.
 11. Nie, wszystkie po za Polską. Okeah Moskwa, szturman Odessa, Poljot z Czech, a ten zwykły plaski (ma faktycznie bardzo plaską kopertę, niemcy. Szczerze, w Polsce jeszcze nie widziałem na sprzedaż w pełni oryginalnego i w dobrym stanie Okeaha lub szturmana. Owszem parę poljotów kupiłem ale do naprawy lub uzupełnienia brakujących części.
 12. Chwalę się nabytkami z ostatniego koronawirrusowego miesiąca. Co prawda nabyłem jeszcze dwa popsute, no i jeden jeszcze jedzie i jedzie..
 13. O ile dobrze pamietam, biale sekudniki byly w wersjach z lat 90, np seria specnaz.
 14. Ech! Piękności! Wszystko piękne i w porządku. Zazdroszczę! Rok 1979-1980 nie dalej, może kurna 1981 ale wczesny 1981 .
 15. Marcel pokażesz tył? Znaczy się werk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.