Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Elob500

Użytkownik
 • Content Count

  631
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

664 Mistrz

Recent Profile Visitors

1094 profile views
 1. Strela kl 1, na sprzedaż, nie bardzo chciałem ale co tam. Jedyna wada pęknięte szkło. Reszta ok, Wszystkie funkcje działają. Co prawda mogę wymienić z popsutego modelu, ale wolę by było tak jak jest, takie skrzywienie oryginalności. Cena? NA zatoce w tej chwili są dwie obie z werkami z późniejszego czasu. Obie Ponad 4k ... Chciałbym 4,5, by 10% poszło na forum. ale rozważę inne propozycje. Tak wiem zdjęcia kiepskie ale wolę by ktoś potem napisał, "wygląda lepiej niż na zdjęciu"
 2. Spodobało mi się wspieranie forum (zamiast nabijać baya). Zatem lecimy dalej. Stary złoty Poljot złocona koperta AU 10 automatic, po wyjęciu z pudełka i wzięciu w łapki natychmiast ruszył, czyli wszystko działa. Nie znam się na tych zegarkach, kompletnie. Nie wiem czy żądam dobrej ceny, czy za dużej, czy za małej. Zegarek jest u mnie.....nie pamiętam, pewnie było to za zasadzie "nie mam wydać weź Pan też jeszcze" Cena 150 + ship? lub propozycje. 10% na forum. Spodobało mi się wspieranie forum (zamiast nabijać baya). Zatem lecimy dalej. Stary POLET chyba kirowski, działa, mam w zapiskach "bardzo dokładny" ale leży już wiele lat. Chyba ma nie oryginalne szkiełko, powinno być z powiększeniem? Nie wiem nie znam się na tym. Nie wiem skąd go mam. Nie wiem, czy cena dobra czy zła, mała, czy duża. 220+ship? lub propozycje po sprzedaży 10% na forum.
 3. Spodobało mi się wspieranie forum (zamiast nabijać baya). Sprzedane i kasa na koncie
 4. Jak moja? Ok, byłem pierwszy :). Cóż nie mogę Ci zabronić przelewaj, ja swoje dołożyłem, bo co powiedzieć bay bierze 10%, zatem sam się opodatkowałem na szczytny cel. Ja jestem zadowolony. Pomyślę i może wystawię coś jeszcze z taką samą opcją.
 5. Kosz zegarek sprzedany za 430 czyli 10% na forum, poszło.
 6. Odwróć tego OKeha i pokaż co z przodu. Mam parę z dedykacją ale teraz nie bardzo co jest to pokazywać bo ten kraj to zło.
 7. Też widziałem ten zegarek. Mimo dość niskiej ceny odpuściłem. Tarcza taka sobie, choć z górną ławeczką H nowsza ale nie za nowa. Indesky bez lumy, znaczy się tarcza sporo widziała, kropki na tarczy to potwierdzają. Wskazówki zmienione, żadna z nich do niczego nie pasuje, znaczy się grzebany przez marnego speca. Bezel chyba za nowy do tego modelu. O ile dobrze pamiętam werk wygląda OK. Nie pamiętam czy knopki były stalowe. Wiem jedno, składak jak nic. I dlatego nie wiem czy było warto. Za tę kasę pisałem już można złożyć naprawdę dobrego OKEAHA.
 8. Według mnie okazja. Koszt do Polski maks 20 euro, pytanie czy by chciał wysłać? No i jeszcze ryzyko transakcji, no ale to jak zwykle :). https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/poljot-moscow-rome-92-3133-handaufzug-chronograph-uhr-herren/2749111003-157-9298?utm_campaign=email-SavedSearch&utm_medium=system_email&utm_source=email&utm_content=ViewAd
 9. Pewnie. Nie chcesz wymienić sekundowej chrona? i godzinowej i minutowej pod bezel i indeksy? Gdzieś po sieci można poszukać używek w dobrym stanie.
 10. I wszyscy czekają na takie strzały, kupić coś za 10% wartości... Co do snów, czasem i coś mi się przyśni. Jednak nie aż tak ... może w necie za słaby jestem.
 11. Rurov, a już myślałem, że zniknąłeś i nie nie wiem czy jest OK!
 12. ale fart, zdarzają się jeszcze takie rzeczy?
 13. Na sprzedaż oryginalna tarcza OKEAH, tak wiem bez jednego cycka oraz stan tarczy kiepski. Szukałem dla kolegi części i się napatoczyła, miałem jakieś plany reanimacji ale powoli przechodzi mnie ochota. Cena 350 ale ...tarcza w dobrym stanie warta może być nawet 1500 + zegarek 1500 i jest Okeah za 3k.... Proszę też negocjować, może się uda. Kolega podsunął pomysł. Do tego mam dekiel OKEAH - cena 700 oraz kopertę stalową, + stalowe knopki i koronki 500 trzeba jeszcze dawcy z tamtych lat ale to chyba ktoś coś ma. Ja mam. Czyli za jakieś ponad 2k może być OKEAH Tylko tarcza lub w całości (możemy gadać na priv) (koperta stalowa i dekiel to rzadkie tematy).
 14. Odezwij się na priv i zaproponuj cenę z przesyłką. Mam parę złomków wykręcę. lub zagadaj do kolesia z ebay. https://www.ebay.com/itm/183876134453 a tu jak naprawić https://www.watchuseek.com/threads/repairing-a-3133-minute-recording-jumper-part-8270.5135879/ Tylko ten koleś miał stalową a to rzadkość, gdyby moja któraś pękła też bym naprawiał. To samo tyczy się koronki, pisałem priv.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.