Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, unadarek napisał(-a):

 

..

50 minut temu, unadarek napisał(-a):

mi tam ogólnie te kolory nie przeszkadzają..

 

 

ale Rangeman  w żółtym :) przedstawiany jako militarny zegarek - to albo czarny albo zielony lub w maskowaniu - jest w 7 zegarków używanych przez wojsko - a tu proszę ...pacyfista w żółtym hehehhehe 

 

 

Noo..  było widać wcześniej.. hłe hłe hłe..🤦‍♂️

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

To raczej nie. Pytam bo zielony np 385 nowy a w/w 599😐 dalej.

Za pińcet oddam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Noo..  było widać wcześniej.. hłe hłe hłe..🤦‍♂️

hehheheh mi nie poprzeszkadzają bo dlaczego miałyby by mi przeszkadzać ale ja  wole czarne, zielone hehhehe według mnie to jakby ktoś przemalował czołg na żółto ale  to też by mi nie przeszkadzała, jeśli ktoś lubi to czemu nie ....lecz ja osobiście wolałbym czołg w innym kolorze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

hehheheh mi nie poprzeszkadzają bo dlaczego miałyby by mi przeszkadzać ale ja  wole czarne, zielone hehhehe według mnie to jakby ktoś przemalował czołg na żółto ale  to też by mi nie przeszkadzała, jeśli ktoś lubi to czemu nie ....lecz ja osobiście wolałbym czołg w innym kolorze 

Dalej brniesz.. Są czarne "czołgi romany", a nie tylko same żółte "czołgi", a twoja kpiąca początkowo wypowiedź sugerowała to, że żółty roman był przestawiany  (polecany?) jako militarny, taktyczny, a doskonale wiesz (?), że tak nie było. Czarne, zielone, moro wersje oszem, TAK. Nie żółty. I taki "czołg" sobie kup. Romek, jak 99,9% G-shocków ma też coś takiego, czego nie mają inne "śliczniutkie zegareczki", że możesz go przebrać w każdy inny kolor, więc żółty jest tu tylko letnim dodatkiem, na jesień ja np. przebieram go tak jak poniżej. I co ty na to? Btw, kiedyś napisałem, że zegar może mieć każdy kolor pod warunkiem, że jest to czarny kolor. I dalej się tego trzymam. Ale są wyjątki..

 

Casio g-shock Rangeman GW-9430EJ-9JF (14).jpg

Casio g-shock Rangeman GW-9430EJ-9JF (15-1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np dzis se kostkę przebrałem dwa razy a mógł bym i 3 nawet 😁 a Citka ni chu...ja nie mogę 🙄 

 

429476360_20210406_171314_HDR3.thumb.jpg.18119e3d0ec1199c74fe26c8f89ced8d.jpg

 

795504696_20210406_164839_HDR2.thumb.jpg.b72a8d5da16be2e490faf6e1fbc2b425.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

Dalej brniesz.. Są czarne "czołgi romany", a nie tylko same żółte "czołgi", a twoja kpiąca początkowo wypowiedź sugerowała to, że żółty roman był przestawiany  (polecany?) jako militarny, taktyczny, a doskonale wiesz (?), że tak nie było. Czarne, zielone, moro wersje oszem, TAK. Nie żółty. I taki "czołg" sobie kup. Romek, jak 99,9% G-shocków ma też coś takiego, czego nie mają inne "śliczniutkie zegareczki", że możesz go przebrać w każdy inny kolor, więc żółty jest tu tylko letnim dodatkiem, na jesień ja np. przebieram go tak jak poniżej. I co ty na to? Btw, kiedyś napisałem, że zegar może mieć każdy kolor pod warunkiem, że jest to czarny kolor. I dalej się tego trzymam. Ale są wyjątki..

... nie kpie wcale z tego zegarka bo mi się podoba ale za duży na mnie  jest  , po  porostu takie skojarzenie było co do żółtego wdzianka bo zegarek nadal jest takim jak go stworzyli - po porostu żółty mi osobiście nie bardzo pasuje do jego charakteru, na lato wolałbym ciemniejszego osobiście ale to tylko moje zdanie i każdy sobie robi go jak chce  ... a że są wdzianka to pisałem że to duży plus Casio że robi do zegarków wymienne elementy kolorystyczne i zabezpieczeniowe jak bezele - to jest naprawdę kapitalna rzecz i mi ten Twój w czarnym lepiej się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba jutro zadzwonię do Adama jak dalej będzie taka dyskusja. I ch... że 16cm. 😁 lato idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, eddi87 napisał(-a):

A ja chyba jutro zadzwonię do Adama jak dalej będzie taka dyskusja. I ch... że 16cm. 😁 lato idzie.

 

G-shocki rządzą się swoimi prawami :) Ja np lubie 38-40mm, a Romero to jest bydle, ale ultra wygodne. 2-3 dni przestawienia się i jest tak wygodny jak maluszki 

IMG_20210406_130942_edit_213529445871063.jpg.ee09d716f99b98ad5c5aac1a4e8ab4df.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

G-shocki rządzą się swoimi prawami :) Ja np lubie 38-40mm, a Romero to jest bydle, ale ultra wygodne. 2-3 dni przestawienia się i jest tak wygodny jak maluszki 

IMG_20210406_130942_edit_213529445871063.jpg.ee09d716f99b98ad5c5aac1a4e8ab4df.jpg

Zrób mi takie foto 😁 

 

20210406_210701_HDR.thumb.jpg.8dbe090bc95726a6332ddc917d56172a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrób mi takie foto  
 
20210406_210701_HDR.thumb.jpg.8dbe090bc95726a6332ddc917d56172a.jpg
Nie będzie miarodajne bo mam w nadgarstku wystająca mocno kość. Przez to miewam problemy z latającym zegarkiem (jakimkolwiek chyba, że to 25 mm)

IMG_20210406_213835_edit_216734816804949.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

A ja chyba jutro zadzwonię do Adama jak dalej będzie taka dyskusja. I ch... że 16cm. 😁 lato idzie.

Bierzemy dwa?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tommly napisał(-a):

Bierzemy dwa?

To musimy Patrykowi po dwie dychy wysłać 🤣 @p.r.p. edyta: potrzebuje więcej foto na małej łapie pooglądać 😁 tak jak ja Mundka i @Vonziej Romka w tej perspektywie.

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eddi87 napisał(-a):

To musimy Patrykowi po dwie dychy wysłać 🤣 @p.r.p.

Pytanie tylko, co na to Adam :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Pytanie tylko, co na to Adam :D

Ja bym proponował żeby zniżkę Patryka nam przyznał czyli po 1,35k 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Ja bym proponował żeby zniżkę Patryka nam przyznał czyli po 1,35k 😁

 

3 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

Ooo wy hieny.. 🤣 

Nie no bez jaj, już po Świętach, a i Prima Aprilis też był :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@p.r.p. Patryk, Ciebie to zawsze coś zrobi w jajo :( Ale plus taki, że my się szybciej cieszymy z Romerów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vonziej napisał(-a):

@p.r.p. Patryk, Ciebie to zawsze coś zrobi w jajo :( Ale plus taki, że my się szybciej cieszymy z Romerów ;)

Etam, jakie zawsze, jakie zawsze.. 🤣 Ale tak jak piszesz przynajmniej już się cieszę, że Romario jest w moich rękach. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośników G-Shocków zapraszam na unboxing Mudmana G-9000🪖 w temacie Testy i recenzje.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://zegarkiclub.pl/forum/topic/196346-unboxing-casio-g-shock-g-9000-3v-mudman/&share_tid=196346&share_fid=19044&share_type=t&link_source=app

Unboxing Casio G-Shock G-9000-3v Mudman



Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, tommly napisał(-a):

Bierzemy dwa?

Cholera, nie możecie sie zdecydować:-) Raz zamawiacie, potem nie i bądź tu mądry;-) Trzeba było mnie wcześniej uprzedzić, że będzie powrót do zbiorowego zamówienia, a tak ... cholera zamówiłem i opłaciłem wcześniej i co? Może jutro będę miał poskładany;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

Cholera, nie możecie sie zdecydować:-) Raz zamawiacie, potem nie i bądź tu mądry;-) Trzeba było mnie wcześniej uprzedzić, że będzie powrót do zbiorowego zamówienia, a tak ... cholera zamówiłem i opłaciłem wcześniej i co? Może jutro będę miał poskładany;-) 

Życie :D ale słuszna decyzja.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A Romka u tego Adama to też złożysz?! B)

 

E7E63FA5-CC7A-4752-9606-9F86E5CEAF42.thumb.jpeg.2200c04d92736538f27c2484f2f54660.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.