Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Żółtek przebierany :)
IMG_20210406_130942_edit_213529445871063.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

Żółtek przebierany :)

intryguje mnie pytanie dlaczego umiłowaliście kolor żółty a nie np zielony :) ?  Czym jest spowodowana ta fascynacja ? :) modą ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, unadarek napisał(-a):

intryguje mnie pytanie dlaczego umiłowaliście kolor żółty a nie np zielony :) ?  Czym jest spowodowana ta fascynacja ? :) modą ? 

Moda? Może była te 7 lat temu, jak wyszedł. Dla mnie to kolor lata->słońca->łanów zboża, rzepaku->żółtego simsona (marzenie dzieciństwa)->plaży->piffka ;) etc. Czyli trafia w nostalgiczne miejsca. Typowy wakacyjniak. Poza tym najładniejszy romek. Wg mnie.

 

DSC05976.JPG

Casio g-shock Rangeman GW-9430EJ-9JF (12)-01.jpeg

Casio g-shock Rangeman GW-9430EJ-9JF (13).jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

Moda? Może była te 7 lat temu, jak wyszedł. Dla mnie to kolor lata->słońca->łanów zboża, rzepaku->żółtego simsona (marzenie dzieciństwa)->plaży->piffka ;) etc. Czyli trafia w nostalgiczne miejsca. Typowy wakacyjniak. Poza tym najładniejszy romek. Wg mnie.

 

moze i coś w tym jest ... chodź  kolorów letnich jest więcej jak jasny niebieski, jasny zielony, różowy, jasny pomarańczowy i oczywiście żółty - ale Rangeman  w żółtym :) przedstawiany jako militarny zegarek - to albo czarny albo zielony lub w maskowaniu - jest w 7 zegarków używanych przez wojsko - a tu proszę ...pacyfista w żółtym hehehhehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, unadarek napisał(-a):

intryguje mnie pytanie dlaczego umiłowaliście kolor żółty a nie np zielony :) ?  Czym jest spowodowana ta fascynacja ? :) modą ? 

 

9 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Moda? Może była te 7 lat temu, jak wyszedł. Dla mnie to kolor lata->słońca->łanów zboża, rzepaku->żółtego simsona (marzenie dzieciństwa)->plaży->piffka ;) etc. Czyli trafia w nostalgiczne miejsca. Typowy wakacyjniak. Poza tym najładniejszy romek. Wg mnie.

 

DSC05976.JPG

Casio g-shock Rangeman GW-9430EJ-9JF (12)-01.jpeg

Casio g-shock Rangeman GW-9430EJ-9JF (13).jpg

 

 

Popieram tutaj Patryka. MZ także najładniejsza wersja Romero to jest :) Zielony no eh, jest - okej fajnie, jak ktoś mega lubi klimaty woja to super sprawa (po wymianie LCD na pozytyw) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mundek 🪖a9997171a908c02ccf04283fcfa4cb7d.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

 

moze i coś w tym jest ... chodź  kolorów letnich jest więcej jak jasny niebieski, jasny zielony, różowy, jasny pomarańczowy i oczywiście żółty - ale Rangeman  w żółtym :) przedstawiany jako militarny zegarek - to albo czarny albo zielony lub w maskowaniu - jest w 7 zegarków używanych przez wojsko - a tu proszę ...pacyfista w żółtym hehehhehe 

Kto i gdzie ci powiedział, że żółty Roman był przedstawiany jako militarny zegarek? To po prostu rocznicówka (30-lecie G-shock) w żółtych dla odmiany (+ złotawy dekiel, szlufka) kolorach. 

 

Chyba jak zwykle, na siłę próbujesz znaleźć dziurę w całym jak to się mówi panie smerf maruda. 

casio-g-shock-rangeman-gw-9430ej-9jr-30th-anniversary-lightning-yellow-free-shipping-japan-12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawa zielona, zegarek czerwony a klapki kur... niebieskie. Tak trzeba żyć 😂 

 

20210406_150216_HDR.thumb.jpg.b2c4b7226886f319b7e1b59aa69decc7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Kto i gdzie ci powiedział, że żółty Roman był przedstawiany jako militarny zegarek? To po prostu rocznicówka (30-lecie G-shock) w żółtych dla odmiany (+ złotawy dekiel, szlufka) kolorach. 

 

Chyba jak zwykle, na siłę próbujesz znaleźć dziurę w całym jak to się mówi panie smerf maruda. 

casio-g-shock-rangeman-gw-9430ej-9jr-30th-anniversary-lightning-yellow-free-shipping-japan-12.jpg

 

przedstawiany jako militarno-survivalowy   :) 

unnamed.jpg.0d39a6a4d0b3cff6cb9f5be829f6a959.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=cwtqUtCcEXc

 

https://www.youtube.com/watch?v=zAQQrfNv0_M

 

Best Military Watches List: (Affiliate Link)

1. CASIO G-SHOCK RANGEMAN 

 

https://www.youtube.com/watch?v=PSUECVx-s2A

 

tu nowsza wersja

https://www.youtube.com/watch?v=SbWD9tLR3bA

 

7 Best Military Watches for Survival & Tactical:

 

7. CASIO G-SHOCK RANGEMAN https://amzn.to/360uI5Z

 

http://How to choose Best Military Watches for Men 2020 00:00 6-Suunto X-Lander Military 02:14 5. Casio PRT-B50 03:33 4. Suunto Core Military 04:45 3. Casio Rangeman GW9400-3 06:02 2. Garmin Tactix Delta 07:41 1. Suunto Traverse Alpha 09:53

 

How to choose Best Military Watches for Men 2020

 

3. Casio Rangeman GW9400-3    06:02

 

 

Tu jest jak go wrzucić na pasek NATO 

 

https://www.youtube.com/watch?v=kspOvzpf98c

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, unadarek napisał(-a):

 

przedstawiany jako militarno-survivalowy   :) 

unnamed.jpg.0d39a6a4d0b3cff6cb9f5be829f6a959.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=cwtqUtCcEXc

 

https://www.youtube.com/watch?v=zAQQrfNv0_M

 

Best Military Watches List: (Affiliate Link)

1. CASIO G-SHOCK RANGEMAN 

 

https://www.youtube.com/watch?v=PSUECVx-s2A

 

tu nowsza wersja

https://www.youtube.com/watch?v=SbWD9tLR3bA

 

7 Best Military Watches for Survival & Tactical:

 

7. CASIO G-SHOCK RANGEMAN https://amzn.to/360uI5Z

 

http://How to choose Best Military Watches for Men 2020 00:00 6-Suunto X-Lander Military 02:14 5. Casio PRT-B50 03:33 4. Suunto Core Military 04:45 3. Casio Rangeman GW9400-3 06:02 2. Garmin Tactix Delta 07:41 1. Suunto Traverse Alpha 09:53

 

How to choose Best Military Watches for Men 2020

 

3. Casio Rangeman GW9400-3    06:02

 

 

Tu jest jak go wrzucić na pasek NATO 

 

https://www.youtube.com/watch?v=kspOvzpf98c

 

 

Z paskiem nato, a i na bransach od chinczyków to już dawno jest to tu i nie tylko znane, więc ameryki nie odkryłeś..

 

Nawklejałeś linków , z których nic nie wynika, więc ponowię pytanie, bo nie odpowiedziałeś na nie..

 

"Kto i gdzie ci powiedział, że żółty Roman był przedstawiany jako militarny zegarek? To po prostu rocznicówka (30-lecie G-shock) w żółtych dla odmiany (+ złotawy dekiel, szlufka) kolorach. "  W Ten sam sposób można by pisać i różowym romku  

 

W końcu zadrwiłeś, że to chyba "pacyfista  w żółtym.. hehehe..", więc gdzie ta żółta konkretnie wersja wg ww twoich filmików była polecana jako taktyczny zegar itd.? Bo, że czarna, zielona to oczywiste itd. 

 

 

 

 

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto go przedstawia? Kilku pedałów z YT żeby mieć oglądalność kanału i fajny duży to militarny? To mój też jest militarny, bo ze 3 sklepy tak na stronie napisały. 

 

1416893189_20210406_153843_HDR3.thumb.jpg.e8cc4b738c0c682f29fc8c1f752bbf97.jpg 

 

Militarny zegarek to taki który jest na oficjalnym wyposażeniu wojska. Np. Marina Militare we Włoszech 

 

NbofKjw.thumb.jpg.df2b973236582509dc9f726ff48d7913.jpg 

 

Czy amfibie u Ruskich. 

 

IMO kjm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

W końcu zadrwiłeś, że to chyba "pacyfista  w żółtym.. hehehe..", więc gdzie ta żółta konkretnie wersja wg ww twoich filmików była polecana jako taktyczny zegar itd.? Bo, że czarna, zielona to oczywiste itd. 

dlatego mnie dziwi  wypuszczenie żółtej :)  ale skoro wypuścili mi to nie przeszkadza - wiem że rocznicowa bo widziałem - wstrzelili się w gusta i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, to co powiesz na temat Mudmana w wersji "Joker"? Mud tez w pewnym sensie wpisuje sie w konwencję zegarka survivalowo-wojskowego ;)

Wyszukaj sobie w necie żółte G, np. kostkę/Romana/GW-7900 oraz każdą inną wersję kolorystyczną tych modeli. Zestaw ze sobą i będziesz wiedział, dlaczego żółtki są takie fajne :)

 

 

Parity > gw9300, Up to 69% OFF   rangeman joker online -

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, clusca napisał(-a):

Darek, to co powiesz na temat Mudmana w wersji "Joker"? Mud tez w pewnym sensie wpisuje sie w konwencję zegarka survivalowo-wojskowego ;)

Wyszukaj sobie w necie żółte G, np. kostkę/Romana/GW-7900 oraz każdą inną wersję kolorystyczną tych modeli. Zestaw ze sobą i będziesz wiedział, dlaczego żółtki są takie fajne :)

 

 

Parity > gw9300, Up to 69% OFF   rangeman joker online -

 

 

napisze  więcej Mudman - też występuje razem z Rangeman jako zegarki wojskowo taktyczne survivalowe - ale w takim wydaniu to ich nie widziałem -  nawet faniutkie te Joker - ogólnie pomysł Casio z możliwością zmiany opakowania zegarka to jest b.dobry pomysł - w innych firmach jak zegarek ma konkretne przeznaczenie to ma i nie zmienisz mu koperty (oczywiście wykorzystywane sa także na codzień ale w specyfikacji mają konkretne przeznaczenia) na inną tu podejście że z wojskowo taktycznego surwiwalowego  o określonej kolorystyce  robisz żółtego lub o innej barwie  jest  ciekawym pomysłem - co napedza sprzedaż a i użytkownika cieszy. Ja nie twierdze że kolor żółty to jakiś zły kolor a szczególnie na lato ale mimo tego to faktycznie funkcjonalność zegarka pozostaje taka sama co najwyżej niedźwiedź w lesie szybciej cię wypatrzy -  ale ja osobiście  i tak bym obstawał przy  kolorach survivalowych przy tego typu zegarkach - ale  Casio dała możliwość wyboru dla użytkownika  i to jest plus. 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec pierdo... 😁 To jest temat "jakiego G masz na ręku". Temat do tego typu wywodów jest wyżej. 

 

 

1449530521_20210406_164839_HDR2.thumb.jpg.f6746565fc394c283d335f9035175aaf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odjeb ... ? :blink: 

Niektórym by się przydał urlop od klawiatury :D 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Pozdro wariaciki! 
 

60F91CEA-7CEF-4A39-AF3E-18AEF51DF3FF.thumb.jpeg.66a96c7c6968911d1497644eb1d406c0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Pozdro wariaciki! 
 

60F91CEA-7CEF-4A39-AF3E-18AEF51DF3FF.thumb.jpeg.66a96c7c6968911d1497644eb1d406c0.jpeg

Jest już na sold? 

 

1398463208_20210406_171322_HDR3.thumb.jpg.1b68537e7ff6a2cc8ea48707dc61547d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
6 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Jest już na sold? 

 

 

Krejzi? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Krejzi? ;) 

To raczej nie. Pytam bo zielony np 385 nowy a w/w 599😐 dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, unadarek napisał(-a):

 

napisze  więcej Mudman - też występuje razem z Rangeman jako zegarki wojskowo taktyczne survivalowe - ale w takim wydaniu to ich nie widziałem -  nawet faniutkie te Joker - ogólnie pomysł Casio z możliwością zmiany opakowania zegarka to jest b.dobry pomysł - w innych firmach jak zegarek ma konkretne przeznaczenie to ma i nie zmienisz mu koperty (oczywiście wykorzystywane sa także na codzień ale w specyfikacji mają konkretne przeznaczenia) na inną tu podejście że z wojskowo taktycznego surwiwalowego  o określonej kolorystyce  robisz żółtego lub o innej barwie  jest  ciekawym pomysłem - co napedza sprzedaż a i użytkownika cieszy. Ja nie twierdze że kolor żółty to jakiś zły kolor a szczególnie na lato ale mimo tego to faktycznie funkcjonalność zegarka pozostaje taka sama co najwyżej niedźwiedź w lesie szybciej cię wypatrzy -  ale ja osobiście  i tak bym obstawał przy  kolorach survivalowych przy tego typu zegarkach - ale  Casio dała możliwość wyboru dla użytkownika  i to jest plus. 

 

Hmm, może to wynika z charakteru ogólnie G-shocka, że one są takie trwałe, takie tam taktyczne itd? Dlatego w sumie każdy nie superduperkolorkowaty jest przedstawiany jako survivalowy

 

 Counting Calculating GIF by memecandy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

Hmm, może to wynika z charakteru ogólnie G-shocka, że one są takie trwałe, takie tam taktyczne itd? Dlatego w sumie każdy nie superduperkolorkowaty jest przedstawiany jako survivalowy

mi tam ogólnie te kolory nie przeszkadzają - każdy moze sobie wybrać jaki chce - osobiście to g9400 wziąłbym czarnego bo mi się taki podoba a na lato jakiegoś mniejszego G-Shocka i mógłby być kolorowy - chodź za bardzo za jaskrawymi nie przepadam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.