Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Nie będę tu już zaglądał, bo jeszcze znowu mnie na coś namówicie😉

a czerwonego masz ? - bo jak nie to duuuuuuuży błąd :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

a czerwonego masz ? - bo jak nie to duuuuuuuży błąd :)

 

Proszę Cię już nic nie pisz o żadnym zegarku, bo inaczej dam na Ciebie namiary mojej lepszej połowie i wybije Ci z głowy czerwonego, różowego itd. Myślę, że wpierdziel byłby za sam pomysł😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Proszę Cię już nic nie pisz o żadnym zegarku, bo inaczej dam na Ciebie namiary mojej lepszej połowie i wybije Ci z głowy czerwonego, różowego itd. Myślę, że wpierdziel byłby za sam pomysł😉

hheheheheh OKO :) nawet takiego tyci tyci ? - zapytaj Lepszą Połowę - że to będzie taki malutki  tyci tyci nawet nie zauważy :) no dobra milczę jak zegarkowy grób :) buzia na suwak :) ale.... no dobra ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój żółtek też dzisiaj na łapie. Z piesełem na spacerku dzisiaj był :)

 

 

IMG_20210409_171318.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Mój żółtek też dzisiaj na łapie. Z piesełem na spacerku dzisiaj był :)

wprawdzie nie przepadam za tym kolorem w tych zegarkach ale jak Ci się podoba to niech będzie i że mi :)  bo gdzie nie spojrzę to żółtość już widzę :) 👍 zaraz się do tego przyzwyczaję - jak mówił Nadszyszkownik Kilkujadek : .... Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, unadarek napisał(-a):

wprawdzie nie przepadam za tym kolorem w tych zegarkach ale jak Ci się podoba to niech będzie i że mi :)  bo gdzie nie spojrzę to żółtość już widzę :) 👍 zaraz się do tego przyzwyczaję - jak mówił Nadszyszkownik Kilkujadek : .... Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają

 

Jak zaczną pojawiać się fotki z plaży z Romanem to się przekonasz do koloru :) A potem na jesień znowu będą szarości i zielenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

 

Jak zaczną pojawiać się fotki z plaży z Romanem to się przekonasz do koloru :) A potem na jesień znowu będą szarości i zielenie

pewnie  Masz rację ja taki tradycjonalista - zegarki dla mnie to stalowe koperty  kwarce lub nakręcane/automaty :) i to solidne aby było co czuć na ręku - te zmiennokolorowe G-Shocki widzę od niedawna wiec moze kwestia tego że nieprzyzwyczajony - no i te o charakterze militarno-survivalowym zawsze mi sie wydawały czarne lub zielone - ale trzeba iść z postępem skoro są do nich ubranka kolorowe - to jak barbie tylko  dla chłopców :)  hihihi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla urozmaicenia kolor jest fajny😃  Jakby ulica wyglądała jakby wszyscy posiadali czarne lub szare auta. NUDA by była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

hheheheheh OKO :) nawet takiego tyci tyci ? - zapytaj Lepszą Połowę - że to będzie taki malutki  tyci tyci nawet nie zauważy :) no dobra milczę jak zegarkowy grób :) buzia na suwak :) ale.... no dobra ....

Wiesz w tym roku i tak jest cierpliwa:-) w styczniu pam, w marcu boldr i manometr vratki, w kwietniu G! Cholera, to średnia i tak jest imponująca. Jeden sikor na miesiąc😉 to i tak jest złota kobieta 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Wiesz w tym roku i tak jest cierpliwa:-) w styczniu pam, w marcu boldr i manometr vratki, w kwietniu G! Cholera, to średnia i tak jest imponująca. Jeden sikor na miesiąc😉 to i tak jest złota kobieta 😉

... a to fakt jak takie zakupy - ale moze Szanowna Małżonka ma cel w tym i jej już kolekcja butów się powiększyła lub innej garderoby  :) ? Kobitki maja zawsze jakiś plan lepszy gorszy ale mają  ... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

... a to fakt jak takie zakupy - ale moze Szanowna Małżonka ma cel w tym i jej już kolekcja butów się powiększyła lub innej garderoby  :) ? Kobitki maja zawsze jakiś plan lepszy gorszy ale mają  ... :) 

Siedzi na ten moment cicho, bo chałupę nad morzem jej wykańczam😄 myślę, że jak skończę to finansować, to się zacznie wypominanie zegarków😉 dlatego nie spieszę się z budową, odkładam egzekucje😉 a tak serio, to dobrze, że ona nie jest na forum zarejestrowana😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj podziwiam Wasze cukierki na większym ekranie 😄

12 minut temu, eddi87 napisał(-a):

2144921770_20210409_184518_HDR3.thumb.jpg.32db976738702dedbcd2e6e116e4ac71.jpg

 

dzisiaj podziwiam Wasze cukierki na większym ekranie :) 

 

1617987461300.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Siedzi na ten moment cicho, bo chałupę nad morzem jej wykańczam😄 myślę, że jak skończę to finansować, to się zacznie wypominanie zegarków😉 dlatego nie spieszę się z budową, odkładam egzekucje😉 a tak serio, to dobrze, że ona nie jest na forum zarejestrowana😂

👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach otwierać lodówkę bo gdzie nie spojrzysz tam żółty Romek , jakby były w promce w Biedronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, GTB napisał(-a):

Strach otwierać lodówkę bo gdzie nie spojrzysz tam żółty Romek , jakby były w promce w Biedronce.

Niech kupujom to za już niedługo na bazarkach za pu ceny będą leżeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Niech kupujom to za już niedługo na bazarkach za pu ceny będą leżeć ;)

Przy takim nasyceniu dać  pu ceny  to będzie rozrzutność 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, GTB napisał(-a):

Strach otwierać lodówkę bo gdzie nie spojrzysz tam żółty Romek , jakby były w promce w Biedronce.

20210409_214325_HDR.thumb.jpg.6a8095c4242028f546f044202c655f6e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
4 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

Proszę Cię już nic nie pisz o żadnym zegarku, bo inaczej dam na Ciebie namiary mojej lepszej połowie i wybije Ci z głowy czerwonego, różowego itd. Myślę, że wpierdziel byłby za sam pomysł😉

Czerwony jest całkiem spoko

 

BA93ECAA-8A43-4100-8DDA-2CCFD6ECE0F7.thumb.jpeg.a123ab149dbfb9a076d66c7769792daf.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kwiatek napisał(-a):

Czerwony jest całkiem spoko

 

BA93ECAA-8A43-4100-8DDA-2CCFD6ECE0F7.thumb.jpeg.a123ab149dbfb9a076d66c7769792daf.jpeg

Nie kuś szatanie👹 mnie wbrew pozorom łatwo złamać😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Nie kuś szatanie👹 mnie wbrew pozorom łatwo złamać😜

I negatyw, ho ho ho jaka by para była no jak mąż i mąż 👉 👈

 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Czerwony jest całkiem spoko



Nie kuś szatanie mnie wbrew pozorom łatwo złamać


A może tak combo żółty w czerwonym?
IMG-20200619-173148.jpg


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas mija, a Roman co raz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że to całkowity klasyk. Ma wszystko co potrzeba i za duży nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty zegareczek nie jest zły  :)

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest oczywisty, ale czerwony tez ciekawy ;) 

 

20201126_234402-800px_01.thumb.jpg.0e3340b18de3e16ac2af8b60fa8b8db5.jpg

 

 

20200730_133854-800px_02.thumb.jpg.2d349d724b5a112edda9c85af29baa2a.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.