Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, jestem_w_shocku napisał(-a):

U mnie też ❄️

 

IMG_20211205_120928.jpg

zgaduje :  Spacer po Jurze :) hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

zgaduje :  Spacer po Jurze :) hihihi

Hehe, tak jest 👍


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

❄️❄️❄️

1434FA84-65B8-4519-B23C-FECCE33AB323.jpeg

AEB48403-E596-495E-A200-C5C67549EB3A.jpegCo za model? podoba mi sie.

 

To moj golas.

IMG_20211205_115233690.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20211205-151110.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
To moj golas.
IMG_20211205_115233690.thumb.jpg.ca490c6a79d4c66def8b09d308bfd7e2.jpg


Staruszek, screw-back DW-5600C. Lata dziewięćdziesiąte. Taki sam nosił Keanu Reeves filmie Speed.
Szkoda, że bezel nie wytrzymał próby czasu. Na tej gumie nie wygląda najlepiej. Może spróbuj na metalowej bransolecie. Ja tak nosiłem na basen przez lata. Też nie było dobrze, ale trochę lepiej niż na gumie.
W końcu udało mi się dokupić brazylijski bezel i oryginalny pasek i teraz wygląda jak nowy:

eb7ed43a133a1b5692057221afc2f1a7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, petruss napisał(-a):

Wieczorny relaks

IMG_20211206_215330_568.jpg

Wiedźmin 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "taniej książce" znalazłem zbiór komiksów z lat 93-95😏😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, petruss napisał(-a):

W "taniej książce" znalazłem zbiór komiksów z lat 93-95😏😎

bardzo dobry zakup - pierwsze opowiadanie o wiedźminie czytałem w Fantastyce jeszcze książek nie było :)  miałem też strych komiksów z lat 70-90 (kupowałem w kiosku)  ale wszytko gdzieś się rozeszło - tak jaki i zegarki nakręcane- jeszcze nie automaty  których miałem paręnaście - szkoda ich :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie całkiem zgodne z tytułem wątku, bo nie dzisiaj, tylko pod koniec grudnia, 2016. A więc prawie 5 lat temu. Zresztą, w miejscu, w którym pstryknąłem to zdjęcie i tak nie było zasięgu GSM, nie mówiąc o internecie.

Po drugie trudno rozpoznać tego g-shocka na moim nadgarstku. Ale jest.

No, ale właśnie mi się przypomniało, że mam takie zdjęcie.

 

Desert on road, Upper Egypt

 

Aaaa, ten g-shock to AWG M100. Przepedałował wtedy ze mną pustynię. Zdjęcie dedykuję dumnym użytkownikom Mudmasterów etc, którzy testują je w twardych ofisowych warunkach, a czasem nawet wyprowadzają je na spacer.

 

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

IMG_20211207_115416-01.jpeg

 

Az mi podniosłeś ciśnienie - oczywiście w pozytywnym znaczeniu...bo myślałem przez chcwile ze to pierwsze oryginalne RD na formu :)

Swoją droga, ostatnio mi przeszło przez głowe  by nabyć taki bezel do mojego BS....ale później pomyślałem, że lista tych moich zachcianek jest tak długa, że musiałbym wziąść kredyt lub dodatkowy etat..

 

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, -mrovka- napisał(-a):

 

Az mi podniosłeś ciśnienie - oczywiście w pozytywnym znaczeniu...bo myślałem przez chcwile ze to pierwsze oryginalne RD na formu :)

Swoją droga, ostatnio mi przeszło przez głowe  by nabyć taki bezel do mojego BS....ale później pomyślałem, że lista tych moich zachcianek jest tak długa, że musiałbym wziąść kredyt lub dodatkowy etat..

 

weź kredyty i tak się zbliża koniec świata wiec przynajmniej z tonę zegarków sobie kupisz !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał(-a):

weź kredyty i tak się zbliża koniec świata wiec przynajmniej z tonę zegarków sobie kupisz !!!

 

Jaki koniec Świata ?? Na Interii nic nie wspominali :P

A czego nie ma na Interii, to nie istnieje hehehe

 

Hmmmm..ale nie powiem, zasiałeś ziarnko na pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2021 o 11:44, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 


Staruszek, screw-back DW-5600C. Lata dziewięćdziesiąte. Taki sam nosił Keanu Reeves filmie Speed.
Szkoda, że bezel nie wytrzymał próby czasu. Na tej gumie nie wygląda najlepiej. Może spróbuj na metalowej bransolecie. Ja tak nosiłem na basen przez lata. Też nie było dobrze, ale trochę lepiej niż na gumie.
W końcu udało mi się dokupić brazylijski bezel i oryginalny pasek i teraz wygląda jak nowy:

eb7ed43a133a1b5692057221afc2f1a7.jpgA mozna jakiegos linka do tego bezela? Z checia bym nabyl.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sergius napisał(-a):

A mozna jakiegos linka do tego bezela? Z checia bym nabyl.

 

To nie takie proste niestety. Z tego co się orientuję, ktoś to robił warsztatowymi metodami w Brazylii i można było taki bezel oraz śrubki mocujące kupić na e-bay. W Polsce też ktoś to rozprowadzał. Z tego co się orientuję ta "produkcja" już się zakończyła. Osoba od której ten bezel jakiś rok temu kupowałem (na OLX) twierdziła, że to już ostatnia sztuka z zapasów.

Poszukaj w googlach coś w stylu "Casio DW-5600C replacement bezel"

 

Poniżej linki do wątków (niezbyt już świeżych) na WUSie

https://www.watchuseek.com/threads/probably-the-best-replacement-bezel-for-vintage-g-shocks.4894429/

https://www.watchuseek.com/threads/probably-the-best-replacement-bezel-for-vintage-squares-5000-5100-5200-5300-5600-v2.5071387/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.