Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno jej nie nosiłem. Zapomniałem jak fajna i wygodna jest klasyczna kostka 

IMG_20220914_114705.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

PRP03970.jpg

W tej wersji kolorystycznej, ten model mi się podoba. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mandaryn44 napisał(-a):

Właśnie przyszedł. Super. Ale chyba jednak będzie wracał. 20220915_225547.jpg

Co Ci nie pasuje w nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem 2 razy w sklepie. Ekstra. Super. No muszę mieć. Mam, cena super a czar prysł. Świetny zegarek ale jakoś tak, sam nie wiem. Zobaczę przez weekend, w razie czego oddam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Przymierzałem 2 razy w sklepie. Ekstra. Super. No muszę mieć. Mam, cena super a czar prysł. Świetny zegarek ale jakoś tak, sam nie wiem. Zobaczę przez weekend, w razie czego oddam.

Zapytałem, bo sam mam w planie go kupić i warto zapytać skąd wątpliwości.

A ta super cena, to możesz zdradzić ile i gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

https://www.amazon.pl/gp/product/B09C65FS32/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

Tu już podrożał. Był za 548. Dostawa na drugi dzień, z magazynu w Szczecinie przyszła. 

 

Dobra cena, ale ja dostałem kupon z innego sklepu i wyjdzie trochę taniej. Po zniżce, bo wyjściowa o przeszło 100 drożej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam miesiąc na zwrot. Więc w domu w weekend zobaczę. Bardzo mi się ten zegarek podoba, ma genialny wyświetlacz. Fajniejszy jest wariant w limonce ale jak tu pytałem to któryś z kolegów pokazywał przebarwienia na kopercie po 2 chyba tygodniach. Więc padło na granat. Jest też wersja czarna ale chciałem jakiś kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Ja na szczęście mam miesiąc na zwrot. Więc w domu w weekend zobaczę. Bardzo mi się ten zegarek podoba, ma genialny wyświetlacz. Fajniejszy jest wariant w limonce ale jak tu pytałem to któryś z kolegów pokazywał przebarwienia na kopercie po 2 chyba tygodniach. Więc padło na granat. Jest też wersja czarna ale chciałem jakiś kolor.

Ja też uważam niebieski za optymalny. Nadal nie zdradziłeś dlaczego wahasz się czy zostawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go założyłem w domu wczoraj, to nagle wydał się jakiś taki za mały. Czego nie było przy przymiarkach, wtedy był idealny. Teraz sprawia wrażenie takiego zabawkowego, nie wiem, może to jakieś wrażenie na szybko tylko. Wczoraj wróciłem późno do domu, zmęczony, na szybko paczkę otwierałem i może to to. Ale ja już wiem, że jak mi to pierwsze wrażenie umyka, to nie będzie z tego chleba. Właśnie to wrażenie takiej zabawkowości jest. Może za bardzo chciałem go mieć a tu brak efektu wow.... Zobaczymy.

Obiektywnie wygląda super, wyświetlacz ekstra, pasek fajny bo ładnie szlufkę trzyma, nie przesuwa się. Zbędne dla mnie są te elementy smart, na plus, niezbyt odstaje od nadgarstka, a z drugiej strony lubię G takie spore i grube, takie jak Frog, wielki a fajnie mi się go nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Jak go założyłem w domu wczoraj, to nagle wydał się jakiś taki za mały. Czego nie było przy przymiarkach, wtedy był idealny. Teraz sprawia wrażenie takiego zabawkowego, nie wiem, może to jakieś wrażenie na szybko tylko. Wczoraj wróciłem późno do domu, zmęczony, na szybko paczkę otwierałem i może to to. Ale ja już wiem, że jak mi to pierwsze wrażenie umyka, to nie będzie z tego chleba. Właśnie to wrażenie takiej zabawkowości jest. Może za bardzo chciałem go mieć a tu brak efektu wow.... Zobaczymy.

Obiektywnie wygląda super, wyświetlacz ekstra, pasek fajny bo ładnie szlufkę trzyma, nie przesuwa się. Zbędne dla mnie są te elementy smart, na plus, niezbyt odstaje od nadgarstka, a z drugiej strony lubię G takie spore i grube, takie jak Frog, wielki a fajnie mi się go nosi.

Ile masz w nadgarstku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po robocie - nowa płyta siedzi na miejscu.0bf3cf47a1404ef60ac0be984e5b9c1d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta, ho ho co za rozrzutność, pani minister Moskwa na pewno by ją skomentowała w stylu "tylko ruskie kuce grzeją jedzenie prądem" prawdziwi patrioci jedzą surowe i zimne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.