Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

12801908_DSCF1488.JPGgw2310fb wersja fire dotarl, zrobiłem foty nowym smarkiem i...za cholerę nie umiem przerzucić ich do laptopa..trudno poproszę kogos mądrzejszego to wtedy tu zamieszczę. w każdym razie calkiem, calkiem jest ta wersja i tak jak zwykla g2310 i ta również pochodzi od Tajow, przyjemna miekkosc paska, wymiary, a przynajmniej te oficjalne takie same, ale..! kurde dlaczego mam wrazenie ze jest mniejsza od zwyklej wersji?? a może myle się? trzymam oba zegarki w lapie i oczom nie dowierzam, szkoda ze nie mam suwmiarki, zdaje się ze to jest to samo co z dw5600 i gw-m5610 tez maja inne wymiary, Powiem tak, ten ma ma i solar i RC, ale ....zdecydowanie bardziej powazna i ladniejsza jest wersja pozytywowa z samym solarem, jeśli będą pytania, to sluze informacja.

Edytowane przez starzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gw2310fb wersja fire dotarl, zrobiłem foty nowym smarkiem i...za cholerę nie umiem przerzucić ich do laptopa..trudno poproszę kogos mądrzejszego to wtedy tu zamieszczę. w każdym razie calkiem, calkiem jest ta wersja i tak jak zwykla g2310 i ta również pochodzi od Tajow, przyjemna miekkosc paska, wymiary, a przynajmniej te oficjalne takie same, ale..! kurde dlaczego mam wrazenie ze jest mniejsza od zwyklej wersji?? a może myle się? trzymam oba zegarki w lapie i oczom nie dowierzam, szkoda ze nie mam suwmiarki, zdaje się ze to jest to samo co z dw5600 i gw-m5610 tez maja inne wymiary, Powiem tak, ten ma ma i solar i RC, ale ....zdecydowanie bardziej powazna i ladniejsza jest wersja pozytywowa z samym solarem, jeśli będą pytania, to sluze informacja.

 

Warto było ściągać z Azji ? U nas cena ok.500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto było ściągać z Azji ? U nas cena ok.500 zł.

 

 

   firma sprzedajaca jest z Niemiec,a cena jaka zaplacilem to rowne 107 funtow, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym moda zrobił i chemicznie zmatowił :). Chociaż z bransoletą mógłby być  problem.

Edytowane przez acid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_20180903_121738-01.jpg

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powyzej dolaczylem jedna fotke tej pary, ale jakosc zdjecia nie powala.

 

Jak tam foty. Udało się coś zrzucić na kompa ?

Jestem ciekaw jak się prezentuje w dobrym świetle. Jeszcze jak byś podał linka na firmę z Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam foty. Udało się coś zrzucić na kompa ?

Jestem ciekaw jak się prezentuje w dobrym świetle. Jeszcze jak byś podał linka na firmę z Niemiec.

w glownym watku o Gshockach zamiescilem dwa zdjecia, tu dodam do nich jeszcze jedno, chyba nienajgorsze

firma pochodzi z niemiec,ale zamawialem przez amazon uk.12813557_20180902_165134.jpg12813560_20180901_180732.jpg12813563_20180902_165247.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kojarzę tą wersję - pomarańcz. Fajna była jeszcze wersja "blue". Jest na pasku, czy bransolecie. Gdzieś widziałem wersję na bransolecie.

 

post-105504-0-17943400-1536008778_thumb.jpg

 

Cena za zegar dobra. Jest solar i multiband 6.


Wersja Blue - GW-2310BD-1BJF

 

post-105504-0-29019300-1536009210.jpg

 

Fajny zegar. Trochę niedoceniany.

Edytowane przez Art18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

....ale bylby jeszcze lepszy gdyby mu zostawili Data Bank.

 

Ale niestety zrobili z niego zwyklego G  - omascili go tylko kolorami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....ale bylby jeszcze lepszy gdyby mu zostawili Data Bank.

 

Ale niestety zrobili z niego zwyklego G  - omascili go tylko kolorami

 

tak, data bank to fajna rzecz na piny i hasla, bo zawsze pod reka można zakodować dostep,tak jak w G2900(niestety to maly zegarek) ale i tak o całej serii 2310 można powiedzieć tak b.przyzwoite czasomierze, stylistyka mila dla oka, wygodny i dobrze wygladajacy na każdej rece, od szczuplej do dużej, a to dzięki rozmiarowi 46.4mm 

 

ps. cena bardzo przyjazna jak na zegar z solarem i RC, wyjątekiem jest wersja black in black, jedynie wewnętrzne napisy biale, ta np.na amazonie kosztuje190 funtow

Edytowane przez starzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj juz w pudelku i jutro w nowe rece.  :)

Ja swojego nie oddam :) 


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Master of G...''

 

Taplaltakl.

 

W piatek go wyklikalem :) co prawda uzywke,ale bedzie wolem roboczym,wiec uzywka byla w planach...

Mam nadzieje ze jeszcze maks dwa dni i tez bede mogl sie dopisac do klubu.

 

tak, data bank to fajna rzecz na piny i hasla, bo zawsze pod reka można zakodować dostep,tak jak w G2900(niestety to maly zegarek) ale i tak o całej serii 2310 można powiedzieć tak b.przyzwoite czasomierze, stylistyka mila dla oka, wygodny i dobrze wygladajacy na każdej rece, od szczuplej do dużej, a to dzięki rozmiarowi 46.4mm 

 

ps. cena bardzo przyjazna jak na zegar z solarem i RC, wyjątekiem jest wersja black in black, jedynie wewnętrzne napisy biale, ta np.na amazonie kosztuje190 funtow

 

tez uwazam ta serie za bardzo udana...jak wizualnie,tak techbicznie

-i pewnie dlatego tak zal mi tego Data Bank 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.