Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Parówkowy skrytożerca

Użytkownik
 • Content Count

  1,274
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Parówkowy skrytożerca last won the day on January 31 2019

Parówkowy skrytożerca had the most liked content!

Community Reputation

495 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

675 profile views
 1. Przesunąłem, oczywiście. Nawet nie musi długo leżeć na lodzie, żeby powstał ślad. Dosłownie ok 10 sek. Lód cienki, zegarek ciepły i gotowe.
 2. Jeżeli założysz to zauważysz, że to dwa różne zegarki mające tylko wspólny moduł.
 3. Jeżeli sadzisz, że chodzi tylko o zakręcany dekielek w porównaniu do 5610 to jesteś w błędzie.
 4. Adaptery będą ok. Solidnie wykonane, pasujące idealnie do zegarka. Piszę na podstawie swoich doświadczeń z adapterami do nowego Rangemana od J&K. Natomiast jeżeli ktoś myśli o bransoletach z tego źródła to raczej odradzam. Tania chińszczyzna. EDIT.
 5. Jak 90% tutaj. Nie jestem autorytetem, skromny żuczek ze mnie, zdaję sobie z tego sprawę, nie urwałem się z żyrandola. Ale jak coś piszę w nie założonych przeze mnie tematach to od siebie.I ja życzę miłego wieczoru.
 6. Widzę, że uderzyłem w stół. Ciebie mam na myśli. Nie będę przytaczał przykładów z kilku lat bo zwyczajnie nie notuję sobie tego ani nie zrzucam na dysk ani nie będę teraz w tym kopał ale na przestrzeni kilku lat trudno było tego nie zauważyć, w moim przypadku od 2012. Zresztą wiele rzeczy zostało z forum usunięte z różnych powodów. Nie umniejszam temu co rzeczywiście wniosłeś dla forum od siebie. To tylko moja osobista ocena.
 7. Trochę lipa. Mogłeś od razu odnieść się do źródła a tak to....niezręcznie. Jest już na forum mistrz szybko googluj-kopiuj-wklej.
 8. Znalazłoby się i Seiko ale ja akurat nie posiadam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.